Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, ja na pewno nie biorę. Miałem BN0151 i BN0150, świetne zegary, ale nie na moją łapę. Wolę Majtasy. I tak też chyba zrobię, że poszukam ponownie niebieskiego, bo tamten był świetny. Co mnie podkusiło, żeby sprzedać i to jeszcze poszło za bezcen... Ach ale życie takie jest ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Spokojnie, ja na pewno nie biorę. Miałem BN0151 i BN0150, świetne zegary, ale nie na moją łapę. Wolę Majtasy. I tak też chyba zrobię, że poszukam ponownie niebieskiego, bo tamten był świetny. Co mnie podkusiło, żeby sprzedać i to jeszcze poszło za bezcen... Ach ale życie takie jest ;) 

Jaka łapa? Bo ja wystawiłem 5 swoją bo ma 44,5 i kloc. A ten ma 44 🙁 i znowu będzie kloc? Ja dwa majtasy pogoniłem 😭

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, eddi87 napisał(-a):

Jaka łapa? Bo ja wystawiłem 5 swoją bo ma 44,5 i kloc. A ten ma 44 🙁 i znowu będzie kloc? Ja dwa majtasy pogoniłem 😭

 

16,5-17 cm. Do wygody brakowało sporo. Majtas dużo lepszy. Niebieskiego muszę sobie kupić znowu. Tamten był bardzo zmęczony życiem, więc może dobrze, że go pogoniłem. Teraz mam 3 msc, żeby poszukać niebieskiego :) A inne majty już może w środę będą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

16,5-17 cm. Do wygody brakowało sporo. Majtas dużo lepszy. Niebieskiego muszę sobie kupić znowu. Tamten był bardzo zmęczony życiem, więc może dobrze, że go pogoniłem. Teraz mam 3 msc, żeby poszukać niebieskiego :) A inne majty już może w środę będą!

To ja 16.5 i se powiedziałem że max 42. Także czerwony do wzięcia :) odpuszczam. Podziel się jak dojdą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS a jak tam ręka się goi /? ile jeszcze czasu ? 


5 tygodni minęło, jeszcze 3,5 i wyjmą druty. Czyli z górki.
 
Patryk, bransa jest taka sama jak w Benku, tylko cięższa - bo stal (mówię głównie o zapięciu) - trzeba mieć odpowiednią łapkę. Ogólnie to ja bym nigdy nie wziął więcej takiej. Tej w Benku używam od świeta, ale że nie mogę zakładać jej na oryginalne teleskopy to nie chce mi się walczyć. Poza tym 0118 wygląda za dobrze na paskach


Wiem, wiem, ale ja akurat lubię bransy i bardzo polubiłem tę w Benku. No poza tym wielgachnym, rozszerzanym zapięciem. Choć, może akurat okazać się zbawienne za te parę tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, eddi87 napisał(-a):

@Vonziej z taką samą kością ile max sikory u Ciebie? 

 

Największy jaki mam to Roman GW9400, ale to Roman, on może. Poza tym mam 42 mm Tissota Chrono i to jest max dla mnie. Wyszedłem już z etapu dużych. Majtek jest większy, ale ma koronę na 7 co mi bardzo pasuje. Moje idealne to 38-40. BN0118 to moja miłość i EDC, a on ma 38 mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Największy jaki mam to Roman GW9400, ale to Roman, on może. Poza tym mam 42 mm Tissota Chrono i to jest max dla mnie. Wyszedłem już z etapu dużych. Majtek jest większy, ale ma koronę na 7 co mi bardzo pasuje. Moje idealne to 38-40. BN0118 to moja miłość i EDC, a on ma 38 mm :)

U mnie 9300 ale to Mudek, też musi być duży :). Też 42, lecz chrono ma 44 bo mniejszego ciężko Citkowego kupić ale za to ma małe l2l ;). Dzięki za utwierdzenie że duże nie dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

U mnie 9300 ale to Mudek, też musi być duży :). Też 42, lecz chrono ma 44 bo mniejszego ciężko Citkowego kupić ale za to ma małe l2l ;). Dzięki za utwierdzenie że duże nie dla mnie :)

 

Nie ma sprawy. Cieszę, się, że mogę pomóc. Mi brakowało kogoś, żeby mi to wcześniej uświadomił, nie straciłbym tyle czasu i fajnych zegarków :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Największy jaki mam to Roman GW9400, ale to Roman, on może. Poza tym mam 42 mm Tissota Chrono i to jest max dla mnie. Wyszedłem już z etapu dużych. Majtek jest większy, ale ma koronę na 7 co mi bardzo pasuje. Moje idealne to 38-40. BN0118 to moja miłość i EDC, a on ma 38 mm

BeNek ma raczej 40 (39,5), dokładnie tyle co ocek s100, ale ze względu na małą tarczę i dość grubą lunetę nosi się i wygląda jak 38. Tak gwoli ścisłości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):


BeNek ma raczej 40 (39,5), dokładnie tyle co ocek s100, ale ze względu na małą tarczę i dość grubą lunetę nosi się i wygląda jak 38. Tak gwoli ścisłości.. emoji6.png

 

gadasz? ŁOSZUKALI MNIE! Mówili, że 38 🤣 No ale ważniejsze, że nosi się jak  38 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


BeNek ma raczej 40 (39,5), dokładnie tyle co ocek s100, ale ze względu na małą tarczę i dość grubą lunetę nosi się i wygląda jak 38. Tak gwoli ścisłości.. emoji6.png

.... jak dożyjecie moich 280 lat - to docenicie duże cyferblaty :) Z wiekiem co większe to lepiej widać .... :) ...a różnice paru milimetrów to żadne różnice :) jakby to było pół metra to rozumiem :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, unadarek napisał(-a):

.... jak dożyjecie moich 280 lat - to docenicie duże cyferblaty :) Z wiekiem co większe to lepiej widać .... :) ...a różnice paru milimetrów to żadne różnice :) jakby to było pół metra to rozumiem :) 

Plusem Benka jest to, że ma mały blacik, a duuuuuże indeksy, z których wiele osób się śmieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Plusem Benka jest to, że ma mały blacik, a duuuuuże indeksy, z których wiele osób się śmieje :)

Po ile był Benek przed świętami jak był na wyspach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po ile był Benek przed świętami jak był na wyspach? 

1250 czy nawet kilka groszy mniej. Choć ja za swój stówkę więcej dałem. Ale nie żałuję. Złoto zegar. I na moich 18,5cm leży całkiem spoko, choć maluch. Bardzo wdzięczny mały, czytelny twardziel.
Stare foto
7ac725aeade1ca9a2120c7bc14c2b6f7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos BeNka :) IMG_20210315_151959.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):


1250 czy nawet kilka groszy mniej. Choć ja za swój stówkę więcej dałem. Ale nie żałuję. Złoto zegar. I na moich 18,5cm leży całkiem spoko, choć maluch. Bardzo wdzięczny mały, czytelny twardziel.
 

 

Teraz, Vonziej napisał(-a):

A propos BeNka :) IMG_20210315_151959.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

A teraz idzie w tej kasie gdzie kupić? Oraz np gdybym szukał to z kajdanem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Vonziej napisał(-a):

z których wiele osób się śmieje :)

... jak dożyją czasu że flaszki z półmetra nie zobaczą to docenią te indeksy :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
A teraz idzie w tej kasie gdzie kupić? Oraz np gdybym szukał to z kajdanem? 

Może używkę w tej cenie dorwiesz.. Nówka z powrotem stoi za około o 2k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eddi87 napisał(-a):

 

 

A teraz idzie w tej kasie gdzie kupić? Oraz np gdybym szukał to z kajdanem? 

W tej cenie to był tylko raz , ale dość często na WS robią na niego obniżki i idzie wyrwać za 1,5k , problemem tego Citka jest dostępność - występuje głównie w GB. Na eBayu możesz spotkać sporo używek jego brata bliźniaka jako Royal Marines BN0110

17-39-30-231871719.jpg

EDIT

Robił już ktoś zakupy na WS po brexicie ? Naliczają dodatkowe opłaty czy jakoś to ominęli ?

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tutaj się robi problem z brexitem. Wydaje mi się, że to były jednorazowe okazje wtedy i tamta cena nigdy nie będzie pobita. Dostępność głównie UK, bo to jest model na UK rynek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

No właśnie, tutaj się robi problem z brexitem. Wydaje mi się, że to były jednorazowe okazje wtedy i tamta cena nigdy nie będzie pobita. Dostępność głównie UK, bo to jest model na UK rynek :)

... no tak ciekawe  jak będzie wyglądał model na Polish Rynek :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210316_152702.thumb.jpg.f1b2a44b671a5fad74f4ff8c079e091e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, GTB napisał(-a):

IMG_20210316_152702.thumb.jpg.f1b2a44b671a5fad74f4ff8c079e091e.jpg

Chciałem coś napisać ale zdjęci mów samo za siebie - bardzo fajowy - obiekt pożądania niemających .... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.