Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, beriam napisał(-a):

 

 

BJ7111-86L 🥰

 

Zajeb..ty!! 😍 Nawet cyklopek mi w nim nie przeszkadza.😉

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):

Zajeb..ty!! 😍 Nawet cyklopek mi w nim nie przeszkadza.😉

 

Czuje miętę 😋 

Cena jest tez niczego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, beriam napisał(-a):

 

Czuje miętę 😋 

Cena jest tez niczego sobie.

 

Tylko rozmiarówka nie ta ;)

18 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Zajeb..ty!! 😍 Nawet cyklopek mi w nim nie przeszkadza.😉

 

no tak, ale zapięcie ma to samo co Benek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał(-a):

 

Tylko rozmiarówka nie ta ;)

 

no tak, ale zapięcie ma to samo co Benek :(

 

W sumie tak.

Mimo wszystko piękna bestia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a kojarzycie po tych zmianach na Dutyfreeisland to jak dodać tą wysyłkę bez VAT za 20 dolarów dodatkowo? Przed zmianą szaty graficznej dodawało się to w koszyku, a teraz nie widzę takiej opcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Tylko rozmiarówka nie ta ;)

 

no tak, ale zapięcie ma to samo co Benek :(

Karol, samo zapięcie nie jest złe, po prostu w Benku jest ono nie proporcjonalne do samego zegarka. za długie. A dodatkowo BeNek ma krótki l2l, co w połączeniu akurat z tak długim zapięciem powoduje, że nie mogę idealnie dopasować długości bransy. Owszem, próbowałem skrócić o jedno ogniwo i nosić na wyciągnietej tej przedłużce, albo normalnie, ale ze zdemontowaną przedłużką, ale to i tak nie to. Benek ma l2l 46mm bodajże, a taki majtek bn0150 ma l2l 48-48,5mm i z nim ta bransa przez to leży już lepiej. To samo może być tutaj.

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p.r.p. napisał(-a):

Karol, samo zapięcie nie jest złe, po prostu w Benku jest ono nie proporcjonalne do samego zegarka. za długie. A dodatkowo BeNek ma krótki l2l, co w połączeniu akurat z tak długim zapięciem powoduje, że nie mogę idealnie dopasować długości bransy. Owszem, próbowałem skrócić o jedno ogniwo i nosić na wyciągnietej tej przedłużce, albo normalnie, ale ze zdemontowaną przedłużką, ale to i tak nie to. Benek ma l2l 46mm bodajże, a taki majtek bn0150 ma l2l 48-48,5mm i z nim ta bransa przez to leży już lepiej. To samo może być tutaj.

Tutaj sfiksowane linki są i L2L to realnie jakieś 55 mm podobno 😮

 

//

Moje pytanie, które przed chwilką wrzuciłem nadal pozostaje aktualne - ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beriam napisał(-a):

 

 

BJ7111-86L 🥰

67577537_482035459263003_2602134579418497024_n.jpg

 

muszę przyznać ładna maszynka - wręcz kapitalny :) jak się chce to można znaleźć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Vonziej napisał(-a):

Tutaj sfiksowane linki są i L2L to realnie jakieś 55 mm podobno 😮

 

//

Moje pytanie, które przed chwilką wrzuciłem nadal pozostaje aktualne - ktoś coś?

Tu masz aktualne informacje: 

 

https://dutyfreeislandshop.com/shipping-info 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Tu masz aktualne informacje: 

 

https://dutyfreeislandshop.com/shipping-info 

To ma sens przy zegarkach droższych, bo jak cena powiedzmy do 150 USD to brać darmową, bez pudełka i trzymać kciuki. 

 

Czyli już nie ma tej opcji 20$ wysyłka bez VAT ? :(  No przykładowo mam zegar za 300$ w koszyku to nie widzę tej opcji ...

e5a0c82f83f6e91c7168b705f3730915.png

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, clusca napisał(-a):

image.png.dda6cd52e2a486aec2137c97f2b4a478.png

 

Okej dobra, oficjalnie potwierdzam, że czas cofnąć się do gimnazjum... Za 90 razem przeczytałem dopiero, że TAX FREE Express jest do Polski za darmo ...

 

A macie jakieś kody na DFI czy tam takie coś nie istnieje?

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Okej dobra, oficjalnie potwierdzam, że czas cofnąć się do gimnazjum... Za 90 razem przeczytałem dopiero, że TAX FREE Express jest do Polski za darmo ...

 

A macie jakieś kody na DFI czy tam takie coś nie istnieje?

Kiedyś była zniżka na nowe konto za 4 USD, ale nie wiem, czy to aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ale wcześniej ta tabelka o tax free też była , dlatego ja też nie mam pewności czy na 100% jest teraz bez opłat  , może lepiej do nich napisać przed zakupem , może po zmianie wyglądu strony zapomnieli o tej opcji ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Okej dobra, oficjalnie potwierdzam, że czas cofnąć się do gimnazjum... Za 90 razem przeczytałem dopiero, że TAX FREE Express jest do Polski za darmo ...

 

A macie jakieś kody na DFI czy tam takie coś nie istnieje?

Który model wybrałeś L, czy E? Czym one się różnią? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Który model wybrałeś L, czy E? Czym one się różnią? 

 

Ale o czym konkretnie mówisz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Vonziej napisał(-a):

 

Ale o czym konkretnie mówisz? 

O Twoim planowanym zakupie na DFI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

O Twoim planowanym zakupie na DFI.

 

Na razie tylko przeglądam co jest, a w sumie nie za dużo ciekawych rzeczy jest dla mnie tutaj. Najbardziej oglądałem Seikacza Flight (raczej porównywałem sobie ceny z innymi miejscami), bo w Citkach trochę przemielone jest i niezbyt interesujące (subiektywnie) modele są aktualnie. Ale oni często coś dorzucają, wiec może będzie niedługo. A coś fajnego Ci wpadło w oko?

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Obstawiam raczej Seiko Flightmaster

Teraz, Vonziej napisał(-a):

 

Na razie tylko przeglądam co jest, a w sumie nie za dużo ciekawych rzeczy jest dla mnie tutaj. Najbardziej oglądałem Seikacza Flight, bo w Citkach trochę przemielone jest i niezbyt interesujące (subiektywnie) modele są aktualnie. Ale oni często coś dorzucają, wiec może będzie niedługo. A coś fajnego Ci wpadło w oko?

 

Toż to... patelnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał(-a):

 

Na razie tylko przeglądam co jest, a w sumie nie za dużo ciekawych rzeczy jest dla mnie tutaj. Najbardziej oglądałem Seikacza Flight (raczej porównywałem sobie ceny z innymi miejscami), bo w Citkach trochę przemielone jest i niezbyt interesujące (subiektywnie) modele są aktualnie. Ale oni często coś dorzucają, wiec może będzie niedługo. A coś fajnego Ci wpadło w oko?

Moje oczy są tak zbombardowane, że gdybym zaczął wymieniać, to trwało by zbyt długo. Zawsze mam ten sam problem, jak wybrać jeden, dwa z setki finalistów. ;) 

3 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

 

Na razie tylko przeglądam co jest, a w sumie nie za dużo ciekawych rzeczy jest dla mnie tutaj. Najbardziej oglądałem Seikacza Flight (raczej porównywałem sobie ceny z innymi miejscami), bo w Citkach trochę przemielone jest i niezbyt interesujące (subiektywnie) modele są aktualnie. Ale oni często coś dorzucają, wiec może będzie niedługo. A coś fajnego Ci wpadło w oko?

Jak dla mnie to powinieneś sobie kupić jakiegoś Kamasu. Super zegarek a na dodatek mały a Ty wiem, ze takie preferujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Moje oczy są tak zbombardowane, że gdybym zaczął wymieniać, to trwało by zbyt długo. Zawsze mam ten sam problem, jak wybrać jeden, dwa z setki finalistów. ;) 

Jak dla mnie to powinieneś sobie kupić jakiegoś Kamasu. Super zegarek a na dodatek mały a Ty wiem, ze takie preferujesz.

 

Kamasu miałem i nie ma szans, żebym wrócił - delikatnie mówiąc. Kiedyś lubiłem Orienta, ale po Kamasu to nie wrócę na tamtą stronę barykady ;)

10 minut temu, beriam napisał(-a):

 

Obstawiam raczej Seiko Flightmaster

 

Toż to... patelnia :)

 

Spokojnie, ja się aktualnie realnie zastanawiam nad większymi. Flight duży nie jest aż tak ;) Ale to nie rozmowa na dział Citizen bo za duży offtop tutaj wjeżdża :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Kamasu miałem i nie ma szans, żebym wrócił - delikatnie mówiąc. Kiedyś lubiłem Orienta, ale po Kamasu to nie wrócę na tamtą stronę barykady ;)

 

Spokojnie, ja się aktualnie realnie zastanawiam nad większymi. Flight duży nie jest aż tak ;) Ale to nie rozmowa na dział Citizen bo za duży offtop tutaj wjeżdża :(

a jakiego citizenka byś preferował daj wskazówki będziemy się rozglądadać bo zaraz przepuścisz kasę na cos co nie jest citizenkiem  :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, unadarek napisał(-a):

a jakiego citizenka byś preferował daj wskazówki będziemy się rozglądadać bo zaraz przepuścisz kasę na cos co nie jest citizenkiem  :)  

 

Coś co wpasuje się w wolne (białe miejsce) na fotce :) No i nie za duże (G-shock duży być może i mi to nie przeszkadza, ale np stalowe kowadło 45 mm/55 l2l to już nie

IMG_20210331_103938.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał(-a):

 

Coś co wpasuje się w wolne (białe miejsce) na fotce :) No i nie za duże (G-shock duży być może i mi to nie przeszkadza, ale np stalowe kowadło 45 mm/55 l2l to już nie

IMG_20210331_103938.jpg

 

stanowczo potrzebujesz citizena - dwa diverki masz, elegancika masz , Dzi Szocka masz, (pancerny), Citizena z tarczkami masz :) ...wniosek jeden, brakuje ci.... coś z lotnictwa jakiegoś Sky citizena lub Land  :)  - z tarczkami bo bez masz pare :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unadarek napisał(-a):

 

stanowczo potrzebujesz citizena - dwa diverki masz, elegancika masz , Dzi Szocka masz, (pancerny), Citizena z tarczkami masz :) ...wniosek jeden, brakuje ci.... coś z lotnictwa jakiegoś Sky citizena lub Land  :)  - z tarczkami bo bez masz pare :) 

 

Ten chrono to jest Seiko ;) A Benek to jest właśnie Land chyba, a nie Diver - chociaż tutaj to nie wiem na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.