Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam do swojego Obywatela nowej gumy.

Co byście polecili w rozmiarze 20mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, beriam napisał(-a):

Szukam do swojego Obywatela nowej gumy.

Co byście polecili w rozmiarze 20mm :)

Ja bym poszukiwania zaczął od Aliexpress. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Ja bym poszukiwania zaczął od Aliexpress. 

 

Jak to się stało ze sam na to nie wpadłem 

Dziękuję dobry człowieku 🙄 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beriam napisał(-a):

 

Jak to się stało ze sam na to nie wpadłem 

Dziękuję dobry człowieku 🙄 

 

Myślę, że gumę dobrej jakości można kupić tam już za nieco powyżej 10 USD. Ostatnio kupiłem do swojego Alpinista (dedykowana) i nawet pasuje. Inna sprawa, że założenie profilowanej gumy to wyzwanie i... stek brzydkich wyrazów podczas operacji (wykonywać samodzielnie i na osobności ;) ). Gumy mają to do siebie, że są podatne na lekkie odkształcenie i chyba wystarczy tylko dobrać szerokość a reszta się dopasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210502_212240.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od chwili rozpakowania paczki jest stale na nadgarstku. Dla mnie zegar idealny. Rozmiar w sam raz, czytelny, a co dla mnie najważniejsze, lekki, w odróżnieniu od innych, podobnych wielkością stalowych zegarów :)

 

20210501_215430226_iOS-800px.thumb.jpg.3e30d11a21cbf85bd76def8b6dde3254.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, clusca napisał(-a):

Od chwili rozpakowania paczki jest stale na nadgarstku. Dla mnie zegar idealny. Rozmiar w sam raz, czytelny, a co dla mnie najważniejsze, lekki, w odróżnieniu od innych, podobnych wielkością stalowych zegarów :)

 

20210501_215430226_iOS-800px.thumb.jpg.3e30d11a21cbf85bd76def8b6dde3254.jpg

 

 

...bo człowiek z Citizenem na ręku powinien się rodzić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210503_224355.thumb.jpg.aff64fac94e6e933fba554ce7b36bd89.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aHW6Xwi.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To jeszcze spam zbliżeniowy z tostera.

IMG_20210504_203809.thumb.jpg.876276fced07332892f3b950976bce72.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich Citizenów - Model BU0003-02P 

oie_rGQbINIT2pRR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Jeden z moich Citizenów - Model BU0003-02P 

oie_rGQbINIT2pRR.jpg

o i tu tez coś się dzieje na cyferblacie :) i to rozumiem :) 👍

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, unadarek napisał(-a):

o i tu tez coś się dzieje na cyferblacie :) i to rozumiem :) 👍

Mnie spodobał się, bo ma  w sobie coś z retro-klimatów. Nawet wybaczyłem mu mnogość informacji, wolę proste, przynajmniej wiem która godzina. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Mnie spodobał się, bo ma  w sobie coś z retro-klimatów. Nawet wybaczyłem mu mnogość informacji, wolę proste, przynajmniej wiem która godzina. ;) 

.. świat informacja stoi - np żeby nie życzliwy sąsiad to drugi sąsiad cały czas myślałby że swoje dziecko wychowuje .. także jak zegarek pokazuje dużo informacji to nie jets źle :)  a klimat retro też takie wrażenie odniosłem jak go zobaczyłem - to są właśnie takie małe dzieła sztuki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

.. świat informacja stoi - np żeby nie życzliwy sąsiad to drugi sąsiad cały czas myślałby że swoje dziecko wychowuje .. także jak zegarek pokazuje dużo informacji to nie jets źle :)  a klimat retro też takie wrażenie odniosłem jak go zobaczyłem - to są właśnie takie małe dzieła sztuki :) 

Mnie się kojarzy z jakoś z morzem i drewnianym żaglowcem. Nawet ten pusty i szeroki bezel nie razi.

W dniu 2.05.2021 o 12:23, Breitling 13048 napisał(-a):

IMG_20210502_111601.jpg

Czyżby w tle dworek osmolicki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Mnie się kojarzy z jakoś z morzem i drewnianym żaglowcem. Nawet ten pusty i szeroki bezel nie razi.

..i o to w tym chodzi jak małe dzieło sztuki dobre skojarzenia przywodzi, już sam fakt że jak patrzysz na niego to masz skojarzenia i intryguje ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego lubię jak cos na cyferblacie się dzieje - kiedyś w latach 80-90 nosiłem takie gołe zegarki nakręcane nawet nie automaty i powiem były bezpłciowe :) dlatego teraz lubię takie właśnie - bo tamte po prostu mi się przejadły :)  ogólnie bez tarcz ale z dużymi wskazówkami i indekasami też fajowo wyglądają jak np BeNek czy NY0040 - takie diverki - najmniej podobają mi się  "gołe"  garniturowce pospolite   -  właśnie z powyższego powodu  ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, unadarek napisał(-a):

dlatego lubię jak cos na cyferblacie się dzieje - kiedyś w latach 80-90 nosiłem takie gołe zegarki nakręcane nawet nie automaty i powiem były bezpłciowe :) dlatego teraz lubię takie właśnie - bo tamte po prostu mi się przejadły :)  ogólnie bez tarcz ale z dużymi wskazówkami i indekasami też fajowo wyglądają jak np BeNek czy NY0040 - takie diverki - najmniej podobają mi się  "gołe"  garniturowce pospolite   -  właśnie z powyższego powodu  ....

Dla mnie zagadką nierozwiązalną są zachwyty nad Nomosami, choć sam trochę temu uległem i mam "nomosowatego" Seagulla. Trochę tłumaczy to cena ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Dla mnie zagadką nierozwiązalną są zachwyty nad Nomosami, choć sam trochę temu uległem i mam "nomosowatego" Seagulla. Trochę tłumaczy to cena ;) . 

 to znaczy masz tego takiego z subtarcza pod spodem - powiem one delikatnie tak wyglądają tak arystokratycznie :) jeśli dobrze się rozumiemy -  ale cena  to inna liga  - za tą ceną to bym czegoś innego poszukał - ale różne są gusta :)  to jakie kształty, wzory zegarków są to przekracza czasem wyobraźnię wiec .... w zegarkach coraz mniej mnie dziwi (oprócz ceny) :) ... a ludzie jak mają kasę to kupują wszytko brzydkie jak noc zegarki obsadzone klejnotami heheheh normalnie tragedia jak to widzę  ... wiec nie dziw się :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, unadarek napisał(-a):

 to znaczy masz tego takiego z subtarcza pod spodem - powiem one delikatnie tak wyglądają tak arystokratycznie :) jeśli dobrze się rozumiemy -  ale cena  to inna liga  - za tą ceną to bym czegoś innego poszukał - ale różne są gusta :)  to jakie kształty, wzory zegarków są to przekracza czasem wyobraźnię wiec .... w zegarkach coraz mniej mnie dziwi (oprócz ceny) :) ... a ludzie jak mają kasę to kupują wszytko brzydkie jak noc zegarki obsadzone klejnotami heheheh normalnie tragedia jak to widzę  ... wiec nie dziw się :) 

Bo wszystko jest dla ludzi. Bogaci przecież nie kupią 1000 zegarków z Chin, tylko jeden :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Czyżby w tle dworek osmolicki?

tak :) dzisiaj też byłem co potwierdza gpr 👍 😁 zapomniałem fotki zrobić , w sumie nie było kiedy  , zdejmowałem pompę z hydroforu bo chyba padła na majówce  :( 

 

Screenshot_2021-05-05-18-52-18-567_com.casio.gshockconnected.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać połączyłeś spacer z przejażdżką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.