Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, p.r.p. napisał(-a):

BN0152-06E

Złoty a skromny ... 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, GTB napisał(-a):

Złoty a skromny ... 🤣

Tomasz podejdź no do płota, jako i ja podchodzę ;) Zerknij na PW.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszę go tak czwarty dzień i na razie jest miłość.
Lekki tytan, stylówa a'la sportowy dress watch. Fajna granatowa tarcza przechodząca z czarnego w niebieski. Solar. Po prostu super.

IMG_20210704_160912.jpg

IMG_20210703_095158.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CC 3001-51L 

 

 

IMG_20210705_113524.jpg

 

IMG_20210705_113536.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle ciekawy zegarek i z pewnością mogą tym produktem namieszać. Zwłaszcza że Seiko skupia się ostatnio na ogrzewaniu coraz to większej ilości kotletów.

Ja akurat wybrałem coś tańszego ale jeszcze nie wyleciał do mnie ale myślę że też będzie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cirrus Altichron ;] 

IMG_20210706_102035.jpg

1625559407203.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Niezwykle ciekawy zegarek i z pewnością mogą tym produktem namieszać. Zwłaszcza że Seiko skupia się ostatnio na ogrzewaniu coraz to większej ilości kotletów. 

Ja akurat wybrałem coś tańszego ale jeszcze nie wyleciał do mnie ale myślę że też będzie ciekawie.

 

Ja z duzym zainteresowaniem i radoscia obserwuje renesans zegarkow mechanicznych Citizena w ostatnim czasie.

Od 2012 do grupy Citizena nalezy La Joux Perret, ktory to opracowal i produkowal mechanizmy dla serii Campanola.

 

https://www.citizenwatch-global.com/campanola/

 

Ewidentnie probuja wejsc w wyzszy segment cenowy i rywalizowac z markami szwajcarskimi, na co maja duze szanse.

Model z mechanizmem Caliber 0200 jest naprawde swietny i wyglada na probe stworzenia odpowiednika Grand Seiko.

 

https://monochrome-watches.com/citizen-mechanical-model-caliber-0200-la-joux-perret-2021-price/

 

A w ogole to jak dla mnie cala Series 8 jest ciekawa, w sprzedazy bodajze od jesieni:

 

https://www.ablogtowatch.com/citizen-debuts-new-series-8-automatic-watch-collection/

 

Citizen-Series-8-Automatic-watches-8.jpg

 

Citizen-Series-8-Automatic-watches-6.jpg

 

PS. Co kupiles? :P

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Model z mechanizmem Caliber 0200 jest naprawde swietny i jak dla mnie wyglada na probe stworzenia odpowiednika Grand Seiko.

z cena 22700 :) - świetny zegarek ale i cena świetna :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Przyjechał nowy ale jakoś bez szału na razie emoji848.pngemoji848.png

dłużej poprzebywacie z soba to jest szansa ze go polubisz - daj mu szanse - spoko jest :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Przyjechał nowy ale jakoś bez szału na razie emoji848.pngemoji848.png99e5d1c1e6faec39298201f97b88e2cd.jpg

Jaki to model? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

NK0001-25X Kurushio Edycja limitowana na Azję

Dzięki. Tarczę ma ładną, ale nie zawsze zdjęcie ze sklepu oddaje rzeczywisty wygląd. Możesz podać namiar na sklep? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko chrono24

Ogólnie dużo oglądałem filmików i zdjęć i liczyłem na żywszy odcień zieleni. Jakość wykonania na takim samym poziomie jak opisywany przeze mnie wcześniej NK0000 (z białą tarczą) tyle że koperta kat szczotkowana cała a tam była polerowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.