Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

ZEGAREK CITZEN AW1360-04E

taki wpadł, ale jakoś nie podchodzi, chyba pobiegnie dalej... :) 

DSC_2629.JPG

DSC_2637.JPG

DSC_2639.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie czy kajdan z nh8389 będzie pasował do bn150 ?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co się dzieje z serią Campanola!? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarze

 

2041208320_20210725_1511203.thumb.jpg.f6763fa153999ca1bdca4a50d0efe38e.jpg

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Citizena mówili, będzie super, mówili. 

Tymczasem moja sztuka ma widoczną rozbieżność wskazówek - gdy jest godzina 5:00, to godzinowa wskazuje 5:20 😕
nie wiem, reklamować, zwracać, żyć z tym? Myślę, że do jutra podejmę decyzję.

Poza tym - wypas!

@Paulus57 Edit: czytelniejsze zdjęcie

 

c1.jpg

Edytowane przez blue_calx
czytelniejsze zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinowa na 5:20 byłaby blisko drugiej kreski we fragmencie między 5 a 6 a tu trudno nawet ocenić niedokładność o ile jest, bo słabo czytelne zdjęcie, ale na pewno nie jest tak jak piszesz. 

Jak rozjaśniłeś, to widać lekkie odchylenie. Napisz do sprzedawcy. Wg mnie najlepiej upomnieć się o zniżkę a za to dać zegarmistrzowi trochę zarobić, albo jak masz talent "zrób to sam". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki @Paulus57. Sklep raczej zaproponuje mi zniżkę, ale pewnie na kolejne zakupy. Chętnie przeszedłbym się do  sprawdzonego zegarmistrza, ale trochę szkoda gwarancji. Mimo wszystko, w sumie nie razi mnie aż tak po oczach po jakimś czasie, taki pewnie urok kwarców z tej półki cenowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Vonziej napisał(-a):

czekaj - co? 🤔

Poproszę o sprecyzowanie pytania. Jeśli chodzi o to, że się waham, to daje sobie czas do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, blue_calx napisał(-a):

dzięki @Paulus57. Sklep raczej zaproponuje mi zniżkę, ale pewnie na kolejne zakupy. Chętnie przeszedłbym się do  sprawdzonego zegarmistrza, ale trochę szkoda gwarancji. Mimo wszystko, w sumie nie razi mnie aż tak po oczach po jakimś czasie, taki pewnie urok kwarców z tej półki cenowej.

 

Nie odpowiadaj za sklep, ale zgłoś reklamację. Poza tym Citizen ma chyba swój serwis w Polsce, jakby co niech poprawią w ramach gwarancji. 

 

http://www.citizen.pl/serwis/naprawa/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, blue_calx napisał(-a):

Poproszę o sprecyzowanie pytania. Jeśli chodzi o to, że się waham, to daje sobie czas do jutra.

 

chodziło mi o tamto zdjęcie, ale edytowałeś i widzę już cokolwiek ;) Ja bym zwrócił i kupił raz jeszcze. To jest niespodziewana przypadłość - pierwszy raz na forum taki przypadek wleciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jak ktoś tu kiedyś na forum celnie zauważył, nie ma co pobłażać sklepom czy producentom swoim kosztem. Jutro ogarnę wymianę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

W zegarkach z tej półki cenowej taka przypadłość się zdarza. Jak niecentrujący bezel. Chcesz to zwracaj ale z Twoim egzemplarzem nie jest źle. Wskazówki potrafią być o wiele bardziej krzywo założone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Noodles napisał(-a):

W zegarkach z tej półki cenowej taka przypadłość się zdarza. Jak niecentrujący bezel. Chcesz to zwracaj ale z Twoim egzemplarzem nie jest źle. Wskazówki potrafią być o wiele bardziej krzywo założone.

 

To jest jedyny egzemplarz tego modelu na forum, który ma jakikolwiek błąd. MZ wymiana jest sensowna. Poza tym to nie 400 PLN tylko prawie 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, blue_calx napisał(-a):

Dzięki za odpowiedź. Jak ktoś tu kiedyś na forum celnie zauważył, nie ma co pobłażać sklepom czy producentom swoim kosztem. Jutro ogarnę wymianę.

 

Dodatkowe pytanie, czy sklep z PL albo EU? Bo jak nie, to możesz przywatować przy wymianie po raz drugi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Dodatkowe pytanie, czy sklep z PL albo EU? Bo jak nie, to możesz przywatować przy wymianie po raz drugi. 

sklep PL, tak zwana "(Z)garownia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, blue_calx napisał(-a):

sklep PL, tak zwana "(Z)garownia"

Jak Ci nie centruje 5.00 to raczej 12.00 też nie powinien. Jak wskazówki na 12.00 Ci się pokrywają to nie ma szans żeby było coś nie tak. Mogę się mylić, ale ja tak uważam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, blue_calx napisał(-a):

sklep PL, tak zwana "(Z)garownia"

No to nie ma problemu, poza kosztami wysyłki. 

2 minuty temu, eddi87 napisał(-a):

Jak Ci nie centruje 5.00 to raczej 12.00 też nie powinien. Jak wskazówki na 12.00 Ci się pokrywają to nie ma szans żeby było coś nie tak. Mogę się mylić, ale ja tak uważam. 

Gdyby źle było tylko na godzinie 5:00, to raczej by świadczyło o skopanej tarczy a nie złym ustawieniu wskazówek a to już wymagałoby zmiany jednej części. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem występuję na godzinie 5:00 oraz widocznie, lecz słabiej, na godzinie 6:00. Żadnej innej znaczącej zmiany nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Mam citizena ny0085 z którym jest dokładnie to samo - godzinowa wskazówka jest trochę rozjechana. Olać, nosić. Zegarki do 1000 zeta tak mają. Miałby rozjazd ~30min to reklamować. Ale jak wkurza to możesz powalczyć

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to imo godzinowa źle pokazuje o 5 min około a nie 20 min. Ja bym tego i tak nie zauważył 🤣 a może u mnie jest tak samo w prajmie 🤔🤣 chcesz to Ci mogę w moim sprawdzić na 5.00 wskazówki

 

Zrobiłem paitszopa żeby lepiej było widać. 🤣

 

@blue_calx

 

1002410618_20210726_2123483.thumb.jpg.48680d85a5de63eb88ae061c5a30b617.jpg

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, blue_calx napisał(-a):

Problem występuję na godzinie 5:00 oraz widocznie, lecz słabiej, na godzinie 6:00. Żadnej innej znaczącej zmiany nie zauważyłem.

Jedyne wytłumaczenie, to wadliwie wykonana tarcza - indeksy w złych odstępach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.