Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, blue_calx napisał(-a):

chyba to przeżyję. dzięki za odp!

co nie zmienia faktu że mógł byś coś ugrać z zegarowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
1 minutę temu, eddi87 napisał(-a):

co nie zmienia faktu że mógł byś coś ugrać z zegarowni.

Pewnie tak. Ale wiesz to jak z kupowaniem Seiko żeby centrowały. Niby można w nieskończoność zamawiać i odsyłać - jak masz chęć czas i nerwy. Albo zaakceptować, że to są zegarki "entry level". Chcesz pefekcji? Rolex, Omega...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Noodles napisał(-a):

Pewnie tak. Ale wiesz to jak z kupowaniem Seiko żeby centrowały. Niby można w nieskończoność zamawiać i odsyłać - jak masz chęć czas i nerwy. Albo zaakceptować, że to są zegarki "entry level". Chcesz pefekcji? Rolex, Omega...

bez przesady że tylko w rolex omega i zegarach za kilkadziesiąt k jest perfekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, eddi87 napisał(-a):

bez przesady że tylko w rolex omega i zegarach za kilkadziesiąt k jest perfekcja.

Ja tam zegarków przez lupę a tym bardziej mikroskop nie oglądam, to znacznie zmniejsza złe emocje i trzyma portfel w lepszej formie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
21 minut temu, eddi87 napisał(-a):

bez przesady że tylko w rolex omega i zegarach za kilkadziesiąt k jest perfekcja.

No. W seiko nie ma. W citkach także. Może w mikro jak dobrze trafisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są źle naklejone indeksy i tyle, jak raz jest dobrze a na innej godzinie źle to wina nałożonych indeksów, zdarza się :) 

Jak tylko na 5 to olać ... o tej godzinie śpisz albo wracasz z pracy i na zegarek nie patrzysz :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem szybki i prosty eksperyment. Jak dla mnie wskazówka jest OK. Jest może minimalne, symboliczne odchylenie, ale w praktyce byłoby niezauważalne. Niestety, indeks godzinowy nie jest naklejony idealnie, ale lekutko przesunięty. Pechowo, że w przeciwnym kierunku niż jest przesunięta wskazówka. Te dwie rzeczy razem robią minimalne, może widoczne gołym okiem odchylenie. Ale tu raczej wina jest po stronie indeksu niż wskazówki. Nie robiłbym z tego problemu. No i nie ma mowy o 20 minutach przesunięcia, bo 20 minut, to byłoby przesunięcie o prawie 1,7 indeksu minutowego na chapter ringu 😉.

 

obraz.thumb.png.ce256cedf615d6aee0ef03964cc88626.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany obywatel u nowego właściciela 😁

 

IMG_20210727_140218.thumb.jpg.a7b05998b1315fcf083a8f7ac6da961a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tomo_s napisał(-a):

Znany obywatel u nowego właściciela 😁

Znany , znany ... chyba gdzieś go macałem 😁

A że stan Obywateli musi się zgadzać to mój nowy kolega 🙂

IMG_20210727_201232.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, GTB napisał(-a):

Znany , znany ... chyba gdzieś go macałem 😁

A że stan Obywateli musi się zgadzać to mój nowy kolega 🙂

IMG_20210727_201232.jpg

A co to za model Tomku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Vonziej napisał(-a):

A co to za model Tomku?

AS4041-01L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miszkolc napisał(-a):

Uwielbiam nosić tytanowe zegarki, szczególnie latem.e15c1e35d8c32380cc4c7cfe0f5558ec.jpg

 

Jak ten zegarek wymiarowo wygląda? Wygodny jest? L2L troszeczkę wydaje się duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś Benka na kajdanie na sold? 

PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jak ten zegarek wymiarowo wygląda? Wygodny jest? L2L troszeczkę wydaje się duże.
Mam nadgarstek szerokości 6cm. Sam zegarek noszę jako sportowy do koszuli. Jest stosunkowo cienki więc bez problemu chowa się pod mankietem a do tego super przylega do mojej ręki. Całość waży 93g.9c1c583efe139f81fbabaac3ba41dfa5.jpgf292302e137672d9d16cda5e188d8c50.jpgbbfff3b4f3d1198597c1441a27faad70.jpgcd247ca9ee374d9dab63b57681bd49b6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Mam nadgarstek szerokości 6cm. Sam zegarek noszę jako sportowy do koszuli. Jest stosunkowo cienki więc bez problemu chowa się pod mankietem a do tego super przylega do mojej ręki. Całość waży 93g.9c1c583efe139f81fbabaac3ba41dfa5.jpgf292302e137672d9d16cda5e188d8c50.jpgbbfff3b4f3d1198597c1441a27faad70.jpgcd247ca9ee374d9dab63b57681bd49b6.jpg

 

Wygląda BOSKO! Można gdzieś go taniej dorwać niż te 1,9 K? No i czy paskolubny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


To dobra cena.
Trochę prywaty, ja swojego powiesiłem na OLX i tak sobie wisi w ramach zbierania funduszy na następne zakupy. Oczywiście zapraszam


I jeszcze w towarzystwie porównywalnych gabarytowo8a0a950f52fdc1112323b13d14bb7b5c.jpg&key=3b1c3d236bf0eca0ea37a4e4ce2bea8d2cc4ff29c4e2f1be8852b202606eb9fc32b188c9e4125076c26e6df25cc7b33b.jpg&key=3696ace5a2518fb66db4cd7eaf4179094dd96b6496a6d7b1f789e13dfdd26df0
To dobra cena.
Trochę prywaty, ja swojego powiesiłem na OLX i tak sobie wisi w ramach zbierania funduszy na następne zakupy. Oczywiście zapraszam


Jak dobrze pamiętam, wersje stalowe występują na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, GTB napisał(-a):

AS4041-01L

 

Powiedz - gdzie Ty takie cuda wyrywasz? bo to nie jest pierwszy raz jak jakieś wyjątkowe Citki zapodajesz

 

2 godziny temu, Miszkolc napisał(-a):

 

Dzięki serdeczne - Jak Ray 2 się sprzeda to będę myślał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dzięki serdeczne - Jak Ray 2 się sprzeda to będę myślał
To ja dziękuję, zainspirowałeś mnie do poszukania paska dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Vonziej napisał(-a):

 

Powiedz - gdzie Ty takie cuda wyrywasz? bo to nie jest pierwszy raz jak jakieś wyjątkowe Citki zapodajesz

Jak to mówią : głupi ma zawsze szczęście 😁 , a na poważnie to śledzę na bieżąco portale aukcyjne , ogłoszeniowe i poluję na co ciekawsze modele (samo polowanie to też kawał frajdy).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, GTB napisał(-a):

Jak to mówią : głupi ma zawsze szczęście 😁 , a na poważnie to śledzę na bieżąco portale aukcyjne , ogłoszeniowe i poluję na co ciekawsze modele (samo polowanie to też kawał frajdy).

 

to to wiem, ale w Polsce łapiesz je? na polskich portalach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał(-a):

to to wiem, ale w Polsce łapiesz je? na polskich portalach?

Głównie u nas , choć z zagranicy też mi się zdarza ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.