Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Słuchaj jasne ale te są po prostu nudne. Jest dużo fajniejszych zegarków w mniejszym rozmiarze niż bn0191 czy bn0195. 

Ja lubię Citizeny . Proszę czarny

 

https://www.zegarek.net/zegarki-citizen/zegarek-cb0245-84e?gclid=EAIaIQobChMIjNnZ3f_Q8gIVkdiyCh1NTwAGEAQYCCABEgJK2PD_BwE

 

Może nie nuras ale 200 m ma.

I nurek

 

https://www.timestore.pl/Citizen-2653?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

No, pierwszy nie nurek a drugi nie promaster, nie o takie pytałem 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Słuchaj jasne ale te są po prostu nudne. Jest dużo fajniejszych zegarków w mniejszym rozmiarze niż bn0191 czy bn0195. 

Ja lubię Citizeny . Proszę czarny

 

https://www.zegarek.net/zegarki-citizen/zegarek-cb0245-84e?gclid=EAIaIQobChMIjNnZ3f_Q8gIVkdiyCh1NTwAGEAQYCCABEgJK2PD_BwE

 

Może nie nuras ale 200 m ma.

I nurek

 

https://www.timestore.pl/Citizen-2653?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

 

Jak na moje oko to to są duże rozmiary 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Słuchaj jasne ale te są po prostu nudne. Jest dużo fajniejszych zegarków w mniejszym rozmiarze niż bn0191 czy bn0195. 

Ja lubię Citizeny . Proszę czarny

 

https://www.zegarek.net/zegarki-citizen/zegarek-cb0245-84e?gclid=EAIaIQobChMIjNnZ3f_Q8gIVkdiyCh1NTwAGEAQYCCABEgJK2PD_BwE

 

Może nie nuras ale 200 m ma.

I nurek

 

https://www.timestore.pl/Citizen-2653?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

w pierwszym dużo kreseczek 👍ale i drugi bogaty w te rzeczy - fajne są  !!! ale nie wszystkim  to się podoba !!!

 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

@Krygo on ma l2l 50 mm zobacz moją recenzję nie jest to patelnia a na pasku mi się też podoba. 

 

Na mojej wątłej 16 cm rąsi nawet 50 mm l2l nie poratuje i wyjdzie patelnia :) 42 mm z "normalnym" do 50 mm l2l to u mnie maxxxx ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowość u mnie. Największy zegar jaki do tej pory gościł na moim nadgarstku (19,5 cm) CB0010-88L.
43 mm, ale mały L2L ratuje sytuację, bo ogólnie ideałem dla mnie jest minimum 40 max 42mm. 🤣
94433f385e049c9557c48f0c034f2b1e.jpg&key=42c72ce3fbeb5d1403c1b7f3f01dd87d5d696a8670e0d8d8a502ae092ec28d54
CB0010-88L Radio Controlled. Nadaję mu imię CBR (si-bi-er). 🤣 🤣


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, p.r.p. napisał(-a):

Nowość u mnie. Największy zegar jaki do tej pory gościł na moim nadgarstku (19,5 cm) CB0010-88L.
43 mm, ale mały L2L ratuje sytuację, bo ogólnie ideałem dla mnie jest minimum 40 max 42mm. 🤣
94433f385e049c9557c48f0c034f2b1e.jpg

Podoba mi się jego prosta tarcza. Ja mam podobnie nieudziwnianego satillite control: CC 3001-51L. Gratuluję nabytku, co ważne ten Twój ma zasięg prawie na całym świecie a są takie "radyjka" które tylko synchronizują się w Japonii albo USA i Londynie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Podoba mi się jego prosta tarcza. Ja mam podobnie nieudziwnianego satillite control: CC 3001-51L. Gratuluję nabytku, co ważne ten Twój ma zasięg prawie na całym świecie a są takie "radyjka" które tylko synchronizują się w Japonii albo USA i Londynie. 

Dzięki! Ja również najbardziej lubię proste tarcze, ewentualnie z taką domieszką detali jak tu powyżej. Tu wrzuciłem fotki porównawcze z resztą moich (maluchów przy powyższym citku 😆) zegarów https://zegarkiclub.pl/forum/topic/25757-nowe-nabytki-japońskie-chwalimy-się-tym-co-udało-nam-się-upolować/page/527/?tab=comments#comment-3043850 

 

CC3001-51L świetny zegar!! Kiedyś go dorwę, bo już dawno mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):

Dzięki! Ja również najbardziej lubię proste tarcze, ewentualnie z taką domieszką detali jak tu powyżej. Tu wrzuciłem fotki porównawcze z resztą moich (maluchów przy powyższym citku 😆) zegarów https://zegarkiclub.pl/forum/topic/25757-nowe-nabytki-japońskie-chwalimy-się-tym-co-udało-nam-się-upolować/page/527/?tab=comments#comment-3043850 

 

CC3001-51L świetny zegar!! Kiedyś go dorwę, bo już dawno mi się podoba.

hehhe a są krzywe  ...;) hihihihi oko fajniutki jest i radyjko - niech się nosi dobrze :) ja wole jednak jak coś się dzieje na tarczy hehehhe standardowo im więcej kreseczek wskzóweczek i kółeczek :)  ... 

 

IMG_20210620_155701.thumb.jpg.6cdc75df80d02315fa0d295d76f1cbd1.jpg

...a tak na co dzień bo stwierdziłem że w jednym jednak jest za mało kreseczek i kółeczek :) 

 

IMG_20201209_144145.thumb.jpg.cd6391c5dec67a6886b3415fe2694005.jpg

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, p.r.p. napisał(-a):

Dzięki! Ja również najbardziej lubię proste tarcze, ewentualnie z taką domieszką detali jak tu powyżej. Tu wrzuciłem fotki porównawcze z resztą moich (maluchów przy powyższym citku 😆) zegarów https://zegarkiclub.pl/forum/topic/25757-nowe-nabytki-japońskie-chwalimy-się-tym-co-udało-nam-się-upolować/page/527/?tab=comments#comment-3043850 

 

CC3001-51L świetny zegar!! Kiedyś go dorwę, bo już dawno mi się podoba.

Gdzieś ostatnio widziałem podobny model (CC3005), chyba na OLX za ok. 2,5k nowy. 

1 godzinę temu, unadarek napisał(-a):

hehhe a są krzywe  ...;) hihihihi oko fajniutki jest i radyjko - niech się nosi dobrze :) ja wole jednak jak coś się dzieje na tarczy hehehhe standardowo im więcej kreseczek wskzóweczek i kółeczek :)  ... 

 

IMG_20210620_155701.thumb.jpg.6cdc75df80d02315fa0d295d76f1cbd1.jpg

...a tak na co dzień bo stwierdziłem że w jednym jednak jest za mało kreseczek i kółeczek :) 

 

IMG_20201209_144145.thumb.jpg.cd6391c5dec67a6886b3415fe2694005.jpg

Takie to dla młodych :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś ostatnio widziałem podobny model (CC3005), chyba na OLX za ok. 2,5k nowy. 

Coś było, fakt, ale kolorystyka twojego bardziej mi pasuje w tym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Gdzieś ostatnio widziałem podobny model (CC3005), chyba na OLX za ok. 2,5k nowy. 

Takie to dla młodych :) . 

oj tam ..... ogólnie chłop to takie dziecko tylko z czasem inne zabawki ma :)  w dzieciństwie miałem gołe nakrecane nawet nie automaty zegarki rosyjskie o takich to nie marzyłem - to teraz nadrabiam - gołych w dzieciństwie miałem i starczy :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):


Coś było, fakt, ale kolorystyka twojego bardziej mi pasuje w tym wypadku.

W zasadzie tylko bezel jest w innym kolorze. 3005 ma ciemny, mój ma srebrny.

Teraz, unadarek napisał(-a):

oj tam ..... ogólnie chłop to takie dziecko tylko z czasem inne zabawki ma :) 

Ja za dużo kreseczek, to zegarek zaczyna być tak czytelny jak większość skeletonów. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Ja za dużo kreseczek, to zegarek zaczyna być tak czytelny jak większość skeletonów. ;) 

idzie się przyzwyczaić - :) ale fajnie wyglądają :) toż wiadomo ze z tych funkcji prawie nigdy się nie korzysta ale lepiej mic niż nie mieć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, unadarek napisał(-a):

idzie się przyzwyczaić - :) ale fajnie wyglądają :) toż wiadomo ze z tych funkcji prawie nigdy się nie korzysta ale lepiej mic niż nie mieć :) 

Pod warunkiem, że się je widzi. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, p.r.p. napisał(-a):

Nowość u mnie. Największy zegar jaki do tej pory gościł na moim nadgarstku (19,5 cm) CB0010-88L.
43 mm, ale mały L2L ratuje sytuację, bo ogólnie ideałem dla mnie jest minimum 40 max 42mm. 🤣
94433f385e049c9557c48f0c034f2b1e.jpg&key=42c72ce3fbeb5d1403c1b7f3f01dd87d5d696a8670e0d8d8a502ae092ec28d54
CB0010-88L Radio Controlled. Nadaję mu imię CBR (si-bi-er). 🤣 🤣

 

CBR team strong 😎 

 

1499754876_20210827_210456_HDR3.thumb.jpg.aac48bff6d5726e7d82bb9fa24d831c1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Pod warunkiem, że się je widzi. :) 

ja mam już okulary do czytania i np w niektórych Casio to już nic nie widzę na tych małych wyświetlaczach w Citizenach troche lepiej ... ale powiem Ci .... co tam ..... p..... to :) podobają się  to czy widzę czy nie to szczegół, a kiedy mam je nosić jak umrę  i tak już wiele życia u mnie minęło więc choć przy finiszach troche radości  :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ile może wyjść opłat w najgorszej opcji z jp przy cenie zakupu 1.6k? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany ile może wyjść opłat w najgorszej opcji z jp przy cenie zakupu 1.6k? 
25 pro licz

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, eddi87 napisał(-a):

Pany ile może wyjść opłat w najgorszej opcji z jp przy cenie zakupu 1.6k? 

VAT plus opłaty manipulacyjne. Podobno przy kurierskich przesyłkach te drugie mogą zaboleć, jak przez pocztę, to tak jak pisze Kolega Vonziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen jest moją ulubioną marką zegarków, którą od wielu lat posiadam i bardzo sobie cenię.

Mojego pierwszego "Obywatela" kupiłem w Niemczech ok. 1991 r. - to był wymarzony Promaster Yacht Timer. I chociaż nie ma obecnie wymienionej baterii, do dzisiaj mi się podoba:

 

1991.thumb.jpg.848eece70ff5271835ae911b217daf82.jpg

 

Drugi najstarszy Citizen to nie Promaster, ale mój pierwszy Eco-Drive kupiony również w Niemczech w 2000 r.

2000.thumb.jpg.1a9d0c6760f5a5f0011cdeedfc985f86.jpg

Bardzo go cenię , bo na oryginalnym akumulatorze chodzi do dzisiaj - to jest już 21 lat! 😲

 

To są dwa moje najstarsze Citki, które sam kupowałem jako nowe i dzięki którym do dzisiaj jestem zauroczony tą marką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, alpaczino napisał(-a):

Citizen jest moją ulubioną marką zegarków, którą od wielu lat posiadam i bardzo sobie cenię.

Mojego pierwszego "Obywatela" kupiłem w Niemczech ok. 1991 r. - to był wymarzony Promaster Yacht Timer. I chociaż nie ma obecnie wymienionej baterii, do dzisiaj mi się podoba:

 

1991.thumb.jpg.848eece70ff5271835ae911b217daf82.jpg

 

Drugi najstarszy Citizen to nie Promaster, ale mój pierwszy Eco-Drive kupiony również w Niemczech w 2000 r.

2000.thumb.jpg.1a9d0c6760f5a5f0011cdeedfc985f86.jpg

Bardzo go cenię , bo na oryginalnym akumulatorze chodzi do dzisiaj - to jest już 21 lat! 😲

 

To są dwa moje najstarsze Citki, które sam kupowałem jako nowe i dzięki którym do dzisiaj jestem zauroczony tą marką.

... ja kupiłem Citizena w 1998 lub 99 i też do dzisiaj działa - ale sprzedałem po tych dwudziestu latach  -trochę żałuje ale czasu nie cofniesz - wymiana baterii (sam to robiłem) i śmigał dalej - stawiam Citizena na pierwszym miejscu za jakość za rozsądne pieniądze.  A szczególnie divery - ich ceny są wręcz niskie w porównaniu z innymi markami.  

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, alpaczino napisał(-a):

 

 

2000.thumb.jpg.1a9d0c6760f5a5f0011cdeedfc985f86.jpg

Bardzo go cenię , bo na oryginalnym akumulatorze chodzi do dzisiaj - to jest już 21 lat! 😲

Witam w klubie zauroczonych obywatelem ;)

21 lat piękny wynik. U mnie trochę krócej ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, alpaczino napisał(-a):

 

 

2000.thumb.jpg.1a9d0c6760f5a5f0011cdeedfc985f86.jpg

Bardzo go cenię , bo na oryginalnym akumulatorze chodzi do dzisiaj - to jest już 21 lat! 😲

Witam w klubie zauroczonych obywatelem ;)

21 lat piękny wynik. U mnie trochę krócej ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.