Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, eddi87 napisał(-a):

A skąd do ch...ja masz takie informacje? To że był na sold nie oznacza że się sprzedał. 

 

nicolas cage shrug GIF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

 

nicolas cage shrug GIF

Zabawny jesteś. 

 

Jak już to benek poszedł a nie tough. 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Signature
917f67e64cb2b9f54dbca6818cf6bdd6.jpg&key=88b45a4c177f1b898a07346af3e4fca06d0d2669658fb59ce1b7b6775bba2262
A pod wieczór jeszcze Tofik wskoczył.
8bc176d1cacfce59e70bcdd2a734f029.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):

Dziś Signature

A pod wieczór jeszcze Tofik wskoczył.
 

i jak Kolego nosi się czarny Tough? jakie wrażenia? pasek z Cordury wygodny ? bo jak tak patrzę to wydaje mi się że świetny zegarek, właściwie to ma wszystko i wygląd i parametry na czasomierz EDC :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Slaweknh napisał(-a):

i jak Kolego nosi się czarny Tough? jakie wrażenia? pasek z Cordury wygodny ? bo jak tak patrzę to wydaje mi się że świetny zegarek, właściwie to ma wszystko i wygląd i parametry na czasomierz EDC :) 

Zegar idealny na codzień. Kolor bajka, miałem chwilę wersję srebrną, na bransie, ale jakoś ciągnęło mnie w stronę czarnej na pasku, i to pomimo tego, że ogólnie wolę zdecydowanie bransolety. Pasek jest dość masywny, i nie taki aż elastyczny, ale wbrew pozorom dobrze się układa i nie przeszkadza na codzień. Dwie szlufki ma. Trochę to upierdliwe przy zapinaniu, ale gdy już założymy na rękę to nie myślimy o tym fakcie. Z drugiej strony dobrze, że są dwie, bo dzięki temu pasek ładnie przylega do całości. Poza tym wiadomo, szafir, koperta monocoque idealnie przylega do nadgarstka, powłoka tytanowa, dokręcana koronka.. W skrócie, bardzo polecam tego citka. 

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Zegar idealny na codzień. Kolor bajka, miałem chwilę wersję srebrną, na bransie, ale jakoś ciągnęło mnie w stronę czarnej na pasku, i to pomimo tego, że ogólnie wolę zdecydowanie bransolety. Pasek jest dość masywny, i nie taki aż elastyczny, ale wbrew pozorom dobrze się układa i nie przeszkadza na codzień. Dwie szlufki ma. Trochę to upierdliwe przy zapinaniu, ale gdy już założymy na rękę to nie myślimy o tym fakcie. Z drugiej strony dobrze, że są dwie, bo dzięki temu pasek ładnie przylega do całości. Poza tym wiadomo, szafir, koperta monocoque idealnie przylega do nadgarstka, powłoka tytanowa, dokręcana koronka.. W skrócie, bardzo polecam tego citka. 

To świetnie dzięki za odp. Nie potrzeba mu nic więcej, bardzo porządny zegarek. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To świetnie dzięki za odp. Nie potrzeba mu nic więcej, bardzo porządny zegarek. Pozdrawiam

Zgadzam się. Ostatnio najczęściej zakładany.
047ba84aacebee948adc74ed2d629935.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Miszkolc napisał(-a):

Czy w nowych portkach lepiej?
 

coś mi się podoba w tym modelu. Gdyby wywalono tą cholerną lupkę to podobałby się bardziej ;)

Jak to się świeci po naświetleniu masz fotkę ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miszkolc napisał(-a):

Czy w nowych portkach lepiej?5f802d4867560a6f5b2d56b2ee0ba2b0.jpg&key=c301fb4b44961eaefbf99e121f2b05f28a458e4cd79f5d0d6371f385cdbc7e027fe7bd51ae13fa791809bacca3003153.jpg&key=6afbf167d9b20f5e8cb40efc5cb7e5a6b0bf5c6749cff2498c0e24d03a9449bc

 

on jest tak fajny że nawet na sznurku od snopowiązałki dobrze wygląda !!! 

Godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):

Dzisiaj wieczorem zrobię. W moim wieku lupka pomaga emoji16.png

pełna zgoda przychodzi wiek i docenia się takie rzeczy ...!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała dygresja, nocna jazda samochodem, komputer, a najbardziej smarfon, zbiorą swoje żniwo z każego. Im ktoś młodszy teaz, to szybciej zapłaci wzrokiem za cywilizacyjne zabawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Niestety wskazówka GMT nie ma lumy, ale da się z tym żyćemoji3.pngcdc2e3438276ca240bd3758725e85080.jpg

...w nocy, w łóżku  to raczej wiesz w jakiej strefie czasowej jesteś i te są podświetlone  - są wyjątki np. po weselu - tu można obudzić się faktycznie w innej strefie czasowej ... ale wtedy brak lumi moze być najmniejszym problemem, jak brak wody do picia - podsumowując zegareczek w dechę !!! 

PS wprawdzie nie ma dodatkowych tarczek ale ma dużo indeksików i czwartą wskazóweczkę - to co lubię - nie golas kompletny 👍🍻

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy Promaster BN0118-12L jest normalnie dostępny w polskiej dystrybucji? Chodzę po sklepach w Trójmieście i nigdzie go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, gelerth79 napisał(-a):

Mam pytanie. Czy Promaster BN0118-12L jest normalnie dostępny w polskiej dystrybucji? Chodzę po sklepach w Trójmieście i nigdzie go nie ma.

Nie jest dostępny, ja mam na sold bn0118-55e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, gelerth79 napisał(-a):

Mam pytanie. Czy Promaster BN0118-12L jest normalnie dostępny w polskiej dystrybucji? Chodzę po sklepach w Trójmieście i nigdzie go nie ma.

 

Ten model razem z odmianami jest dostępny tylko na rynku UK. To był/jest tylko na tamten rynek model :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.