Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Świetny jest. On ma 44 mm bk?

Dzięki. Prawdopodobnie tak, ale nie mam w tej chwili suwmiarki pod ręką. Na pewno nie mniej, niż 43 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

CC 3001-51L. 

nie sprzedawaj go fajny jest !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, unadarek napisał(-a):

nie sprzedawaj go fajny jest !!!

To mój pierwszy zegarek w kolekcji, na dodatek prezent od żony, więc ma dożywocie "plus". Żona młodsza, więc zostanie dla niej, jakby co, na pamiątkę ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

To mój pierwszy zegarek w kolekcji, na dodatek prezent od żony, więc ma dożywocie "plus". Żona młodsza, więc zostanie dla niej, jakby co, na pamiątkę ;) . 

..ja tak profilaktycznie jakbyś miał gupie pomysły co do jego przyszłości  :) wyprzedzam fakty - ale jak tak to w porządku !!! Nie przesadzaj z  tą starością ... jeszcze zjeździsz z dwa Citizeny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

..ja tak profilaktycznie jakbyś miał gupie pomysły co do jego przyszłości  :) wyprzedzam fakty - ale jak tak to w porządku !!! Nie przesadzaj z  tą starością ... jeszcze zjeździsz z dwa Citizeny !

Ze "zjeżdżeniem" dwóch Citizenów może być problem. Raz, że noszę go raz na miesiąc, dwa (inne też chcą być noszone). Dwa, że to trwałe zegarki. Trzy, emeryturka (zdrobnienie nieprzypadkowe) w zasięgu wzroku (coraz słabszy ;) ). Cztery... itd. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Ze "zjeżdżeniem" dwóch Citizenów może być problem. Raz, że noszę go raz na miesiąc, dwa (inne też chcą być noszone). Dwa, że to trwałe zegarki. Trzy, emeryturka (zdrobnienie nieprzypadkowe) w zasięgu wzroku (coraz słabszy ;) ). Cztery... itd. :) 

No to w rytmie noszenia mieszanym zegarkowym - to nawet dłużej będą :)Człowiek żyje tak ok 4,5 Ctizenów Promasterów lub ok 7-8 Citizenów zwykłych - tak średnio !!! Kupuje auto średnio za jakieś 30 Citizenów Promasterów -a Ty  spoko jeszcze  na pewno te 2 Citizeny Promastery pożyjesz, a że niedomagania z optyką - po okresie życia  2,5 Promstera to normalne, też już tak mam- taka kolej rzeczy  !!! :)  Emerytura zajmie ci jakieś 1- 1,5 Promstera  średnio !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

No to w rytmie noszenia mieszanym zegarkowym - to nawet dłużej będą :)Człowiek żyje tak ok 4,5 Ctizenów Promasterów lub ok 7-8 Citizenów zwykłych - tak średnio !!! Kupuje auto średnio za jakieś 30 Citizenów Promasterów -a Ty  spoko jeszcze  na pewno te 2 Citizeny Promastery pożyjesz, a że niedomagania z optyką - po okresie życia  2,5 Promstera to normalne, też już tak mam- taka kolej rzeczy  !!! :)  Emerytura zajmie ci jakieś 1- 1,5 Promstera  średnio !!! 

Normalnie, rozłożyłeś mnie na łopatki :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Normalnie, rozłożyłeś mnie na łopatki :) 

Forum zegarkowe ostatecznie nic nie piszemy nie związane z zegareczkami    hihhihiih  :) !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, unadarek napisał(-a):

No to w rytmie noszenia mieszanym zegarkowym - to nawet dłużej będą :)Człowiek żyje tak ok 4,5 Ctizenów Promasterów lub ok 7-8 Citizenów zwykłych - tak średnio !!! Kupuje auto średnio za jakieś 30 Citizenów Promasterów -a Ty  spoko jeszcze  na pewno te 2 Citizeny Promastery pożyjesz, a że niedomagania z optyką - po okresie życia  2,5 Promstera to normalne, też już tak mam- taka kolej rzeczy  !!! :)  Emerytura zajmie ci jakieś 1- 1,5 Promstera  średnio !!! 

 

No to rozwaliłeś system :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to w rytmie noszenia mieszanym zegarkowym - to nawet dłużej będą Człowiek żyje tak ok 4,5 Ctizenów Promasterów lub ok 7-8 Citizenów zwykłych - tak średnio !!! Kupuje auto średnio za jakieś 30 Citizenów Promasterów -a Ty  spoko jeszcze  na pewno te 2 Citizeny Promastery pożyjesz, a że niedomagania z optyką - po okresie życia  2,5 Promstera to normalne, też już tak mam- taka kolej rzeczy  !!!   Emerytura zajmie ci jakieś 1- 1,5 Promstera  średnio !!! 
Ile to będzie w Signature, albo The Citizen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, M.Mike napisał(-a):
6 godzin temu, unadarek napisał(-a):
No to w rytmie noszenia mieszanym zegarkowym - to nawet dłużej będą emoji4.pngCzłowiek żyje tak ok 4,5 Ctizenów Promasterów lub ok 7-8 Citizenów zwykłych - tak średnio !!! Kupuje auto średnio za jakieś 30 Citizenów Promasterów -a Ty  spoko jeszcze  na pewno te 2 Citizeny Promastery pożyjesz, a że niedomagania z optyką - po okresie życia  2,5 Promstera to normalne, też już tak mam- taka kolej rzeczy  !!! emoji4.png  Emerytura zajmie ci jakieś 1- 1,5 Promstera  średnio !!! 

Pokaż więcej  

Ile to będzie w Signature, albo The Citizen?

Signature to ok 3-3,5/życie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, alpaczino napisał(-a):

Moim zdaniem bardzo czytelny, jak na "wężowisko".20211014_090703.jpg

Pozdrawiam
 

Jest i opcja mniej rzucająca się w oczy:

 

1975653289_Zrzutekranu2021-10-14095213.jpg.9ab395a51afe586d29ebb4f05355e04f.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, unadarek napisał(-a):

Jest i opcja mniej rzucająca się w oczy:

 

1975653289_Zrzutekranu2021-10-14095213.jpg.9ab395a51afe586d29ebb4f05355e04f.jpg

 

 

:lol:

Odrzut z eksportu, w trakcie serwisu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, alpaczino napisał(-a):

:lol:

Odrzut z eksportu, w trakcie serwisu. ;)

pełne pole od popisu - można se domalować co się chce :) jak płótno u Picassa !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na ciemnych cyferblatach, białe wskazówki dają największą czytelność (albo czarne na białym cyferblacie). Srebrne są pod tym względem dużo gorsze.
20211014_142130.thumb.jpg.8696e5d1cbf0333e13c85bc083eb3196.jpg

Gdyby w tym Promasterze z powyższego zdjęcia, jeszcze znaczniki godzin były w białej obwódce a nie w srebrnej, byłoby perfekt.
Ale i tak go lubię.

Pozdrawiam


 

Edytowane przez alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KTOKOLWIEK   WIE   KTOKOLWIEK    WIDZIAŁ : może ktoś Z Szanownych Kolegów  wie - czy to jakaś seria zegarków czy to okazyjne zegarki związane z jakimś wydarzeniem - nigdzie nie mogę nigdzie znaleźć z jakiej okazji niektóre  Citizeny  mają to logo.  Dla pierwszego który udzieli poprawnej odpowiedzi czeka nagroda: moje wstawiennictwo do lżejszej Roboty w Piekle nie przy kotłach ale w biurze. (Liczba miejsc ograniczona)

 

a oto to logo :

 

620319509_Zrzutekranu2021-10-15093151.jpg.b161ea50275ed76f9d2ce6a257d11760.jpg

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie wiem.
... ale dzisiaj kontynuuję noszenie moich "wężowisk".
20211015_133942.jpg

Pozdrawiam
 

Edytowane przez alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Ja też nie wiem.

Ale poszczuję Was moim NB105034bcb3d7a973a895deddf9b8fd9acf24.jpg

nie ma nic przeciw aby gryzł mój nadgarstek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.10.2021 o 09:42, Paulus57 napisał(-a):

CC 3001-51L. 
 

 

IMG_20211013_093230.jpg

 

 

Już mi się dawno podoba... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

Już mi się dawno podoba... 

Tego nie sprzedam na pewno, ale znalazłem na Chrono24: https://www.chrono24.pl/citizen/cc3005-85e--id21056638.htm , cena lepsza, niż sam zapłaciłem. Jeżeli serio chcesz go mieć, to korzystaj, bo coraz trudniejsze do zdobycia. 

Tak ściśle, to nieco inny model (Citizen CC3005-85E), ale nie mam pojęcia czym się różni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.