Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sol napisał(-a):

Dzięki za opis. Faktycznie dobre rozwiązanie niezależnie od tego jak to się naprawdę dzieje.

Mam tylko jedną uwagę. Nie wiem jak w zegarku Citizen Radio Controlled, bo nie mam, ale Casio ustawię szybciej niż w 15 minut ;)

 

 

O tym właśnie pisałem, że wolno to działa, ale działa i niestety zmartwię Cię, że w Casio z odpowiadającą "Radio Controlled" technologią o nazwie "Waveceptor", działa to porównywalnie długo :wacko: .

👉 Z pewnością szybciej ustawi się ręcznie. Co innego, jak robi się to automatycznie, czyli samo i co nocy - niech sobie wtedy trwa nawet dwa kwadranse.

Dlatego wartą uwagi alternatywą jest zegarek z synchronizacją satelitarną.

👉 U Citizena w przypadku synchronizacji tylko czasu (bez lokalizacji) trwa to nie więcej niż 5 sek. (i tu Citizen jest zdecydowanie lepszy od Japońskiej konkurencji).

 

@unadarek  👉 ja właśnie zachęcam wszystkich do testowania i sprawdzania tego "procederu" na innych aplikacjach i innych platformach smartfonowych oraz do podzielenia się swoimi doświadczeniami z braćmi w "uzależnieniu od zegarków", tutaj na forum. ;)

Edytowane przez alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Może być chyba co nie?

 

Raczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Może być chyba co nie?

czy ja wiem...hmmmm ? jakiś taki okrągły,  no i bez subtarczek , i trzy tylko wskazóweczki, jakiś taki niebieski ... ja wiem... czy może być :)😁 hihhiihii Spoko fajowy automacik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie paski sam robię ;-) zajrzyj na mój wątek

czy ja wiem...hmmmm ? jakiś taki okrągły,  no i bez subtarczek , i trzy tylko wskazóweczki, jakiś taki niebieski ... ja wiem... czy może być hihhiihii Spoko fajowy automacik
Chodziło o połączenie tego zegarka z paskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Wszystkie paski sam robię 😉 zajrzyj na mój wątek

Chodziło o połączenie tego zegarka z paskiem

:) a....... no to tu mi się widzi bardziej ciemny pasek - pasek fajny w moim stylu lubię takie - ale do niebieskiego jakoś tak sobie - ale to tylko moje odczucia - ogólnie to nie wiem jaki do niebieskiego pasuje - niebieski ? jakoś niebieski z brązem się gryzie - tak się mi wydaje - ale jak pisałem to tylko moje odczucie -czarny możne za ciemny już byłby ... bransoleta do koperty by pasowała - ale pasek no nie wiem jaki do niebieskiego ... ale równie dobrze możne i to się podobać - ja pisze tylko co mi się widzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Może burgund / wiśnia? 316b87dbc9c03dc5e99169fa788418f1.jpg

o to to - ten mi się lepiej widzi - ciemniejszy nie czarny akcenty niebieskie - ja bym tego wziął - :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, unadarek napisał(-a):

Citizen to Citizen !!! 👍🍻

Wiadomo 👍

IMG_20211128_140346.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sy5zWDS.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi Szaman Japończyków z dorzecza Kongo:  dobry  Citizen nie jest zły !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

1030202192928.png


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

F0jWIbz.jpg
 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że choroba mocno daje się we znaki. A na dodatek choruje na coś z burgundową tarczą a jednocześnie:
-nie chce schodzić już do poziomu orienta mako/kamasu
-wydanie min 6k na Orisa big crown pointer date nie jest dla mnie chyba zwłaszcza że wchodzi się powoli poziom The Citizen

To oblukalem takie coś:

Nigdy nie miałem Eco Drive. Ani tytanu z Duratect ale forma koperty i wszystko inne idealnie wpisuje się w mój gust 59594bec4f2ca35b9ca7d6301165ba60.jpg&key=59913c66c7b7851de82709e5dde5ee6331d47e64472905d8aaeb72680cd06ee9

Więc mnie oświećcie czy to dobry trop??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gustu to Ci nie pomogę, w kwestii tytanu i rc powiem tak. Podobno się rysuje (jak by stal sie nie rysowała) mam lub miałem ok 10 zegarków z tytanu i większość z powłokami. Nie znam lepszego materiału na koperty. Komfort noszenia, jak się przyzwyczaisz jest o niebo wyzszy od stali. Nie wspominając jaki komfort cieplny odczuwa się latem. RC poprostu nie wiesz co to obsługa zegarka. A minusy, to nie powinien leżeć w szufladzie czy też ciemnym pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.