Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Może siłownia i sterydy?  

19cm w nadgarstku mi wystarczy póki co..
P.S. Grubość 18mm. Kurde, wymiary G-shockowe. Tylko tam to jakoś bardziej pasuje. Ale kusi mocno ten CC7000-01L..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p.r.p. napisał(-a):


19cm w nadgarstku mi wystarczy póki co.. emoji6.png
P.S. Grubość 18mm. Kurde, wymiary G-shockowe. Tylko tam to jakoś bardziej pasuje. emoji6.png Ale kusi mocno ten CC7000-01L..

Jak masz 19 cm, to się zmieści. Ja mam 18 i największy zegarek ma 47 mm i l2l 54 mm. Najlepiej byłoby przymierzyć przed zakupem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.. Najlepiej byłoby przymierzyć przed zakupem. 

No i tu się robi mały problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


No i tu się robi mały problem. emoji6.png

Z Wa-wy do Łasku dojedziesz w 2 godziny, co przy zakupie za 5k może mieć sens. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


No i tu się robi mały problem. emoji6.png

Pamiętaj jestem z Tobą i kibicuje Ci w zakupie :) nie trać wiary .... i nie patrz na rozmiar.... duże rozmiary cieszą się sympatia u Kobitek ...oczywiście mówimy o  zegarkach !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj jestem z Tobą i kibicuje Ci w zakupie nie trać wiary .... i nie patrz na rozmiar.... duże rozmiary cieszą się sympatia u Kobitek ...oczywiście mówimy o  zegarkach !!!

No ba.
Na razie kupiłem co innego i z innej stajni. Gdybym wiedział dzień wcześniej to może inaczej bym zaplanował zakupy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


No ba. emoji6.png
Na razie kupiłem co innego i z innej stajni. Gdybym wiedział dzień wcześniej to może inaczej bym zaplanował zakupy.. emoji6.png

... nie mów że to poświęciłeś dla Casio :) i mam nadziej że ta stajnia...  to nie Perfekt :) hihihihi

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... nie mów że to poświęciłeś dla Casio i mam nadziej że ta stajnia...  to nie Perfekt hihihihi

Perfekt.. No weź.. 🤦🏼‍♂️ Tylko Q&Q. 🤣
Kupiłem, zanim zobaczyłem ogłoszenie o tym citku.. Gdyby było dzień, czy tam dwa wcześniej to mogło by się inaczej potoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, p.r.p. napisał(-a):


Perfekt.. No weź.. 🤦🏼‍♂️ Tylko Q&Q. 🤣
Kupiłem, zanim zobaczyłem ogłoszenie o tym citku.. Gdyby było dzień, czy tam dwa wcześniej to mogło by się inaczej potoczyć.

no wiesz że z tym prefektem to żart hehehe ... szkoda ... szkoda ... ale cóż takie życie :) zaproponowałem mu 500zł - ale nie odzywa się - jakiś obrażalski czy co .... :) hihihih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo Darek tych Citizenów ale trzeba przyznać że naprawdę w tej marce jest co wybierać. 

Sam mam 3 szt i pewnie kilka bym widział jeszcze u siebie. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Dużo Darek tych Citizenów ale trzeba przyznać że naprawdę w tej marce jest co wybierać. 

Sam mam 3 szt i pewnie kilka bym widział jeszcze u siebie. 

pewnie a jest.... hehhehe powiem tak - co jakiś czas odkrywasz jakieś - mam trochę ich katalogów z lat 80-90 i pare z 2000 - to żebyś tam zobaczył ile tego jest - niektóre to na oczy nie widziałem :) ale sporo na rynek Japoński tylko było - już wtedy, nie zdawałem sobie sprawy jakie fajne one były- Citizena lubić się powinno za solidność, wzornictwo ogólnie to jakim zegarkiem każdy powinien być - Dopieszczenie szczegółów i nie ważne czy tani czy drogi - jakość jest super- oczywiście zdarzają się jakieś tam wybrakowane czy z małymi wadami ale ogólnie super są - mam parę innych marek też fajne ale jednak Citizen to Citizen  - porostu je lubię - a zaczęło się jakieś 22 lata temu jednego nowego kupiłem i do tej pory działał tylko mu baterie wymieniałem, wr 100 i szkło szafirowe i nawet ryski nie było na szkle - dokupuj sobie stopniowe je - zadaje sprawę że czasem kasy brak - ale nikt nie mówi od razu hurtem - trzy na początek super sprawa - czasem mniej i lepszych też taka zasada dobra !!!

popatrz na katalog 91:

 

1991 Citizen Catalog.V5.pdf

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha! Dokładnie o tym samym pomyślałem. 😉 Tylko jak doczytałem w opisie, że to ma 48 mm (a L2L chyba 56!) to lekko mnie zamurowało.. 43mm to dla mnie już max przy takiej kopercie. No i teraz nie wiem co robić. Nie wiem dlaczego, ale zawsze wydawało mi się, że ten zegar jest mniejszy.. 


Mnie ten model nie porwał, ale z podobnego stylu i na tym samym biegunie kruszynkowatości (49mm) chętnie widziałbym u siebie takiego Dome Concept https://www.citizenwatch-global.com/conceptmodel/production/dome/index.html w wersji z włóknem węglowym (tyle że to nie GPS) 

spacer.png

 

Jest właśnie do kupienia w DE za 1k€ ale z samym tytanem wykończonym "Multiway Polish finished with DLC coating" 

spacer.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Mnie ten model nie porwał, ale z podobnego stylu i na tym samym biegunie kruszynkowatości (49mm) chętnie widziałbym u siebie takiego Dome Concept https://www.citizenwatch-global.com/conceptmodel/production/dome/index.html w wersji z włóknem węglowym (tyle że to nie GPS) 
by0038-02e_1280.jpg&key=3fb7935d3fb62b830059c37ceddcd78f5cebbb9440a3631db14de585106dbd21
 
Jest właśnie do kupienia w DE za 1k€ ale z samym tytanem wykończonym "Multiway Polish finished with DLC coating" 



Kosmiczny ma wygląd, muszę przyznać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę normalności ale tarczki są :)

 

ZXOcMwF.jpg?1


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

To trochę normalności ale tarczki są :)

 

ZXOcMwF.jpg?1

 

On jest już dawno na mojej liście - czeka tylko na swoją kolejkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):


19cm w nadgarstku mi wystarczy póki co.. emoji6.png
P.S. Grubość 18mm. Kurde, wymiary G-shockowe. Tylko tam to jakoś bardziej pasuje. emoji6.png Ale kusi mocno ten CC7000-01L..

Właśnie chciałem Ci napisać - G-Shockowo podobny wymiarowo  :) używasz Casio to i Citizen byłby w miarę - toż nie na co dzień !!!   Kup a potem za kase wypożyczaj - to Ci się zwróci - pierwsza w Polsce wypożyczalnia zegareczków :)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chciałem Ci napisać - G-Shockowo podobny wymiarowo  używasz Casio to i Citizen byłby w miarę - toż nie na co dzień !!!   Kup a potem za kase wypożyczaj - to Ci się zwróci - pierwsza w Polsce wypożyczalnia zegareczków

Tylko takiemu G-shockowi to jakoś pasuje.. Dziś przymierzałem kumpla CB5000-50L. 45,9mm. Dla mnie to już jednak trochę za dużo. A w tym CC7000-01L mamy jeszcze więcej, bo 48mm, z czego cała powierzchnia to praktycznie szkło. Zero bezela. Nie wiem, miotam się.. 🤔

Noo baa. Jednorazowa bezzwrotna wypożyczalnia, cena 5000..🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):


Tylko takiemu G-shockowi to jakoś pasuje.. Dziś przymierzałem kumpla CB5000-50L. 45,9mm. Dla mnie to już jednak trochę za dużo. A w tym CC7000-01L mamy jeszcze więcej, bo 48mm, z czego cała powierzchnia to praktycznie szkło. Zero bezela. Nie wiem, miotam się.. 🤔

Noo baa. Jednorazowa bezzwrotna wypożyczalnia, cena 5000..🤣

zawsze potem pobujać się można ze sprzedażą jak nie podpasuje :) jako EDC  nie nadaje się ale jako tak pokazówka jak najbardziej - zegarki to specyficzny rynek jak utrafisz - jedne schodzą inne leżą - ale to limitowana wersja podobno 1500 szt - więc powinien być kupiec prędzej czy później na niego - a wygląd jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze nic nie wziąłeś to jajecznica jest super wiem bo u mnie już ponad 7 lat
Co to jest "jajecznica"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):
W dniu 2.01.2022 o 21:25, kornel91 napisał(-a):
Jak jeszcze nic nie wziąłeś to jajecznica jest super wiem bo u mnie już ponad 7 latemoji3.png

Co to jest "jajecznica"?

Citek as4020 zdjęcie wrzuciłem wczoraj jak był na nadgarstku 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MieszkoMieszko napisał(-a):
W dniu 2.01.2022 o 21:25, kornel91 napisał(-a):
Jak jeszcze nic nie wziąłeś to jajecznica jest super wiem bo u mnie już ponad 7 latemoji3.png

Co to jest "jajecznica"?

 

                                                       AS4020                                                                                                                                                                          Jajecznica

 

1698798996_Zrzutekranu2022-01-05221633.jpg.38eb0637541cd9f64c1edef8dee218e2.jpg330456819_Zrzutekranu2022-01-05222410.jpg.e8e8df18c24fc074eef932a79c1746b5.jpgjajecznica.jpg.c605484cde579348e6aac4206b6c1aa1.jpg

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, unadarek napisał(-a):

                                            AS4020                                                                                                                                                                          Jajecznica

 

 i jeszcze CB5860-35X

 

 

 

Citizen-Promaster-Eco-Drive-CB5860-35X-NO-RESERVE-PRICE-Men-2011-present_1615706326_3731.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NNfI5Lw.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.