Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, karloss napisał(-a):

To chyba jakaś nowość, ciekawy jestem jak na żywo się prezentuje, może już ktoś posiada ?

IMG_20220122_164937.jpg

IMG_20220122_164916.jpg

NJ0143-19E - kaliber Miyota 8213 - nawet fajne co do daty zgoda lipnie wygląda ale z pretensjami do Miyoty co to projektuje i umieszcza tak datę  :)  ogólnie fajny :) 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XTwZQyt.jpeg
b2PsJdo.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj na nadgarstku kolejny raz mój ukochany tytanik

6BD06090-7A10-4B1B-AC2B-773C6C355EF9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, alpaczino napisał(-a):

Sekundnik na zdjęciu jest dowodem na to, że "sikor chodzi". ;)

wyczytałem ze kiedyś właśnie tylko do tego służył aby pokazywać że zegarek działa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, siomon napisał(-a):

Taki przyjechał i trafił na bazar :D

1643307627619.jpg

Aż tak nie spełnił twoich oczekiwań? :wacko:

(Pomógłbym, ale nie jest w moim typie. :rolleyes:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, alpaczino napisał(-a):

Aż tak nie spełnił twoich oczekiwań? :wacko:

(Pomógłbym, ale nie jest w moim typie. :rolleyes:)

Wiem, że nie będę go nosił to nie chcę go trzymać. Po prostu ma za dużą konkurencję;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WDjLuMI.jpeg

XAYbuKj.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3B5D6922-8B50-4F4B-9E6A-83AD8F363FF4.thumb.jpeg.7a9f1107656cbf12f647bea22d9cf52e.jpeg

A6D35909-36E5-4B3A-B146-707E5064D355.thumb.jpeg.2d19ec13bb2bf26c5c1592fd59fb8f0e.jpeg

 

B6508D13-334B-4B24-A95F-9FD1B2C63529.thumb.jpeg.e4a1f9c9a45bd55443f9902674a91ab3.jpeg

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3B5D6922-8B50-4F4B-9E6A-83AD8F363FF4.thumb.jpeg.7a9f1107656cbf12f647bea22d9cf52e.jpeg
A6D35909-36E5-4B3A-B146-707E5064D355.thumb.jpeg.2d19ec13bb2bf26c5c1592fd59fb8f0e.jpeg
 
B6508D13-334B-4B24-A95F-9FD1B2C63529.thumb.jpeg.e4a1f9c9a45bd55443f9902674a91ab3.jpeg
 

Ale cudeńka! Zwłaszcza niebieski. Żeby tylko to miało z 40mm albo i 42, bo te ultra klasyczne 38 to już dla mnie za małe.. Na szczęście cena ostudzi emocje jeszcze szybciej niż rozmiar. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):


Ale cudeńka! Zwłaszcza niebieski. emoji7.png Żeby tylko to miało z 40mm albo i 42, bo te ultra klasyczne 38 to już dla mnie za małe.. Na szczęście cena ostudzi emocje jeszcze szybciej niż rozmiar. 🤣

ale w rej cenie masz + -   5 sekund na Rok - czego więcej chcieć   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, unadarek napisał(-a):

ale w rej cenie masz + -   5 sekund na Rok - czego więcej chcieć   :)

Prawdę mówiąc, już przestało mnie to jakoś kręcić, że musi być co do milisekundy w punkt, najlepiej każdy zegar jaki mam. 😉 Owszem, kiedyś miałem taką schizę, wszystkie równiutko szły jak na chińskiej wojskowej paradzie. A dziś swojego Signatura ustawiam tylko dwa razy do roku, gdy zmieniam mu czas na letni/zimowy. Nawet nie wiem jaka ma teraz odchyłkę w stosunku do innych zegarów z multiband 6. 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Prawdę mówiąc, już przestało mnie to jakoś kręcić, że musi być co do milisekundy w punkt, najlepiej każdy zegar jaki mam. 😉 Owszem, kiedyś miałem taką schizę, wszystkie równiutko szły jak na chińskiej wojskowej paradzie. A dziś swojego Signatura ustawiam tylko dwa razy do roku, gdy zmieniam mu czas na letni/zimowy. Nawet nie wiem jaka ma teraz odchyłkę w stosunku do innych zegarów z multiband 6. 😉 

wiem wiem mam to samo - chodź częściej ustawiam ale powoli też mi przestaje zależeć na dokładności :) chodź to jest złe ale .... kto by się przejmował milisekundą w skali Wszechświata !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):


Ale cudeńka! Zwłaszcza niebieski. emoji7.png Żeby tylko to miało z 40mm albo i 42, bo te ultra klasyczne 38 to już dla mnie za małe.. Na szczęście cena ostudzi emocje jeszcze szybciej niż rozmiar. 🤣

jak sobie policzyłem wyjdzie ok. 17k zł. Hmm... to jak bym miał tyle wydać, to brałbym Grand Seiko (niekoniecznie nowe). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87

Bo The Citizen jest The Best 😜 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

jak sobie policzyłem wyjdzie ok. 17k zł. Hmm... to jak bym miał tyle wydać, to brałbym Grand Seiko (niekoniecznie nowe). 


The Citizen to ta sama półka co GS. Kwarc GS jest super a tu masz tak samo wysoką dokładność i jeszcze solar. Nie pogardziłbym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, cordi7 napisał(-a):


The Citizen to ta sama półka co GS. Kwarc GS jest super a tu masz tak samo wysoką dokładność i jeszcze solar. Nie pogardziłbym :)

Jestem jak najdalszy od pogardzania ( ;) ) Citkami, sam mam ich 5, czyli jeden więcej, niż Seiko, ale dla mnie "zegarkowym Graalem" jest GS. Przynajmniej kwarc :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.