Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
22 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Chyba jest jedna różnica E101 to solar. 

oba to solary - E168 jest montowany w seriach nurków citizena BN eco-drive - taki zamiennik mechanicznych Citizena NY - wiec jest wybór można wziąć mechaniczny lub solarny nurek - do wyboru 

Ps: nie solarne moduły  nie zaczynają się od E ,U czy innych - nie solary to wersje np 6850 - starsze moduły - Citizen już praktycznie idzie w solary co jest bardzo ekologiczne i  jak  zawsze powtarzam nie pcha się co dwa lata łapek w zegarek bo i po co wachlować te baterie i rozszczelniać zegarek co ma fabrycznie z 100, 200, 300 m zakręcone z odpowiednia siła i w niektórych wypadkach  testowane aby mieć iso 6425 i mieć napis diver legalnie. 

dodam jeszcze że po wymianie baterii podobno w Polsce max testuje sie zegarek do 100m wiec jak sie ma 200 to testowany jest do 100m - nie wiem ile w tym prawdy ale....wiec jak kupisz coś z 200m i trzeba wymieniać baterie to może być kłopot bo kupiłeś 200m a masz przetestowane do 100m a z eco drive ten problem znika :) na ok 10-15 lat :)  

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obydwa mechanizmy mają solar, co jest bardzo wygodne, bo zegarek nie zatrzyma się w najmniej oczekiwanej chwili z powodu rozładowania baterii, a przynajmniej nie powinien.

 

Nikt też nie będzie w nim grzebał wymieniając baterie.

 

Z tą ekologia to bym nie przesadzał. Czasami mam wrażenie, że ta cala ekologia to tylko modne hasło pomagające cwaniaczkom wyciągnąć pieniądze z naszych kieszeni, ale to tylko takie moje prywatne przemyślenia.

Edytowane przez Karakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Karakal napisał(-a):

Obydwa mechanizmy mają solar, co jest bardzo wygodne, bo zegarek nie zatrzyma się w najmniej oczekiwanej chwili z powodu rozładowania baterii, a przynajmniej nie powinien.

 

Nikt też nie będzie w nim grzebał wymieniając baterie.

 

Z tą ekologia to bym nie przesadzał. Czasami mam wrażenie, że ta cala ekologia to tylko modne hasło pomagające cwaniaczkom wyciągnąć pieniądze z naszych kieszeni, ale to tylko takie moje prywatne przemyślenia.

Prosta sprawa: wyprodukować jeden akumulator raz na 10 lat czy 5 baterii co 2 lata i jest ekologia dzięki akumulatorowi, mniej bateria się zużywa więcej środowisko zyskuje, żeby wszyscy jeszcze do tego tak podchodzili to świat lepszy byłby  :)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, alpaczino napisał(-a):

Znaczy nie podoba się Tobie. emoji848.png

Pozdrawiam

Znaczy że głęboko osadzona tarczy chyba że złudzenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy że głęboko osadzona tarczy chyba że złudzenie 
To nie złudzenie jest głęboko osadzona.
Ale tak, jak pisałem wcześniej w wątku o Promasterach, na żywo jest super (IMHO).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, alpaczino napisał(-a):

To nie złudzenie emoji1314.png jest głęboko osadzona. emoji1305.png

W wodzie będzie rewelacja... ;)

 

Godzinę temu, alpaczino napisał(-a):

jest super (IMHO).

I to jest najważniejsze.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20220509_210449.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, GTB napisał(-a):

 

 

Fajny... jakby nie podwójna data i stal zamiast tytanu... ;) ale to nie ja mam być zadowolony... :D

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Daito napisał(-a):

 

Fajny... jakby nie podwójna data i stal zamiast tytanu... ;) ale to nie ja mam być zadowolony... :D

 

Jeden woli córkę a drugi teściową ... podwójna data dla mnie to tylko dodatek ale tytan (szczególnie przy bransie) to duży +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Daito napisał(-a):

 

Fajny... jakby nie podwójna data i stal zamiast tytanu... ;) ale to nie ja mam być zadowolony... :D

 

W tym modelu podwójna data jest fajna bo można sobie krzaczki japońskie ustawić :D

 

U mnie dzisiaj taki jak ostatnio, tym razem spodenki mam dobrane kolorystycznie

IMG_20220510_115248.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym modelu podwójna data jest fajna bo można sobie krzaczki japońskie ustawić
 
U mnie dzisiaj taki jak ostatnio, tym razem spodenki mam dobrane kolorystycznie
IMG_20220510_115248.thumb.jpg.e63b9e1c10ee6599d5e29061b0e806be.jpg
No musisz uważać, bo "Blue Angels" nie można nosić bez odpowiednio dobranych i pasujących akcentów kolorystycznych.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, alpaczino napisał(-a):

emoji1318.png No musisz uważać, bo "Blue Angels" nie można nosić bez odpowiednio dobranych i pasujących akcentów kolorystycznych. emoji23.pngemoji1787.pngemoji23.pngemoji6.png

Pozdrawiam

zgadza się - w zestawie powinna być cała gama koszul i innych dodatków kolorystycznych abyś tworzy z swoim zegareczkiem jedność  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, alpaczino napisał(-a):

emoji1318.png No musisz uważać, bo "Blue Angels" nie można nosić bez odpowiednio dobranych i pasujących akcentów kolorystycznych. emoji23.pngemoji1787.pngemoji23.pngemoji6.png

Pozdrawiam

Tak jest obywatelu generale! :D

IMG_20220511_083202.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest obywatelu generale!
IMG_20220511_083202.thumb.jpg.60a3d97854eaae19170728873eb63ddd.jpg
Nooo - teraz, jak ktoś Cię zobaczy zaraz pomyśli:
"Ten, to nawet zegarek ma do kompletu - pełne zgranie kolorystyczne."
P.S.
Twoje buty dopiero teraz zobaczyłem.
No ale ja, to nawet o bieliźnie pod kolor pamiętam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, alpaczino napisał(-a):

Nooo - teraz, jak ktoś Cię zobaczy zaraz pomyśli:
"Ten, to nawet zegarek ma do kompletu - pełne zgranie kolorystyczne." emoji6.png
P.S.
Ja, to nawet o bieliźnie pod kolor pamiętam. emoji23.pngemoji1787.pngemoji23.pngemoji6.png

Pozdrawiam
 

Ja też, mam niebieskie majty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.