Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest jeden - 3k
To dużo jak na attesa? Nie wiem jak to się ma w stosunku jakość cena za kwarca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jakby było 1.5 to bym chwili się nie zastanawiał. Na chrono jest sprzedawca z ES, który ma za 3k i to jest dobra cena porównywalna z cenami z Jp przed odprawą. Dodatkowo to jest JDM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, jakby było 1.5 to bym chwili się nie zastanawiał. Na chrono jest sprzedawca z ES, który ma za 3k i to jest dobra cena porównywalna z cenami z Jp przed odprawą. Dodatkowo to jest JDM.
Perfuwatch albo watches111. Sprzedawca z okolic Kadyksu. Kupiłem parę OS od niego. To jest ten sam koleś który sprzedawał kiedyś na eBay pod jakimś nickiem i dużo ludzi kupowało od niego Seiko JDM pamiętam że na forum tutaj też kilku nabywców było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie o nim myślałem.
A pamiętasz jak się ten koleś nazywał wcześniej na eBay? Bo mnie to męczy....


Edit: solo Japan - przypomniałem sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto? Nie wiem. To zupełnie inne zegarki (pomijając zbliżoną stylistykę ostrych linii i kątów). Oba to dosyć nowe modele (CB jeszcze ciepły), są w podobnej cenie z metki. CB jest bardziej sportowy, a NB może nie tyle elegancki co ekstrawagancki.
Eco drive z RC vs automat. Stal vs tytan.
CB jest mniejszy z bardziej tradycyjnymi ksztaltami więc pewnie będzie Ci pasować, do tego ma szybką mikroregulację w zapięciu. Ale patrząc po zdjęciach od spodu teleskopy są daleko wiec tez może być tak samo z paskowaniem.
Dla mnie jedynym minusem w CB jest brak zewnętrznego AR i prawdopodobnie byłby to jeden z powodów pozostania przy Series 8. Drugim byłoby to, że poprostu bardziej mi się podoba :)

Wg mnie jest jedno rozwiązanie - kupić i sprzedać tego który wypadnie gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Wg mnie jest jedno rozwiązanie - kupić i sprzedać tego który wypadnie gorzej



O to to to to... Taki miałem przez moment plan...

Ja nie wiem czy byłbym w stanie się przyzwyczaić do skaczącej sekundy. Na plus na pewno to że CB jest bezobsługowy...l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Czy waszym zdaniem warto puścić w świat series 8 i nabyć CB3030?

według mnie nie - automatyczny  to automatyczny :)

9 godzin temu, MieszkoMieszko napisał(-a):


 

 


O to to to to... Taki miałem przez moment plan...

Ja nie wiem czy byłbym w stanie się przyzwyczaić do skaczącej sekundy. Na plus na pewno to że CB jest bezobsługowy...l

 życie przed Toba wiec kupisz sobie tego czy innego krawca za jakiś czas a jak masz automatyczny to trzymaj

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, walerian napisał(-a):

Co to za model? Wygląda świetnie 

Citizen signature gts 

 

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tDjFFM5.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B80n9iR.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.