Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.02.2023 o 12:25, MieszkoMieszko napisał(-a):

Tradycyjnie już tej zimy bordowy sweterek z wełny merino i Citizen series 8428a7e07270eb54d146912a07cec2a88.jpg

To ten sam wisi na Olx ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Chciałbym sprzedać niebieskiego 1050 i czarną series 8 i kupić niebieską series 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Tak

Chciałbym sprzedać niebieskiego 1050 i czarną series 8 i kupić niebieską series 8

Do bordowego sweterka z wełny merino lepiej pasuje czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=115426]alpaczino[/mention] Pisałeś, że masz go sporo już lat... Wymienialeś akumulator?
Tak w zeszłym roku, bo już był bardzo słaby, ale nie padnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nima🤔 

Jak się wejdzie na oficjalną stronę to wyświetla się wymowne hasło "null". Może coś szykują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.02.2023 o 12:25, MieszkoMieszko napisał(-a):

Tradycyjnie już tej zimy bordowy sweterek z wełny merino i Citizen series 8428a7e07270eb54d146912a07cec2a88.jpg

Bransoleta/zapięcie są wygodne czy golą rękę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bransoleta/zapięcie są wygodne czy golą rękę ?
Mega wygodna. Bałem się że będzie miała ostre ranty ale nie jest to w ogóle odczuwalne. Zegarek jest jak przyklejony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2023 o 14:28, Slaweknh napisał(-a):

BN0000-04Hs.jpg

Bardzo piękny,Daj znać jak Ci się znudzi....😉 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

20230312_104235.jpg

.. nowy nabytek - czy wyciągnięty z zapasów pudełkowych bo zdaje se dość nowy model  :) ? Fajny, na pasku prezentuje się fajnie !👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, unadarek napisał(-a):

.. nowy nabytek - czy wyciągnięty z zapasów pudełkowych bo zdaje se dość nowy model  :) ? Fajny, na pasku prezentuje się fajnie !👌

Dzięki. :) 

Najnowszy nabytek od Kolegi z Forum. Kiedyś mi wpadł w oko i był na mojej przydługiej liście. Jak jest na niej nie 2-3 a parędziesiąt, to łatwiej o dobrą cenę. Pierwszy Promaster z Citizena, no i pierwszy radio-controlled w moich zbiorach. Ciekawie też prezentuje się pod względem kolorystycznym. Tu jeszcze jedna nowinka w moich zbiorach, czarna koperta połączona z miedzianym (rose-gold?) bezelem (bi-directional). Także ciekawa tarcza z wyświetlaczami ciekło-krystalicznymi to także coś czego do tej pory nie miałem. Mnóstwo opcji, których zapewne nie ogarnę. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Dzięki. :) 

Najnowszy nabytek od Kolegi z Forum. Kiedyś mi wpadł w oko i był na mojej przydługiej liście. Jak jest na niej nie 2-3 a parędziesiąt, to łatwiej o dobrą cenę. Pierwszy Promaster z Citizena, no i pierwszy radio-controlled w moich zbiorach. Ciekawie też prezentuje się pod względem kolorystycznym. Tu jeszcze jedna nowinka w moich zbiorach, czarna koperta połączona z miedzianym (rose-gold?) bezelem (bi-directional). Także ciekawa tarcza z wyświetlaczami ciekło-krystalicznymi to także coś czego do tej pory nie miałem. Mnóstwo opcji, których zapewne nie ogarnę. ;) 

ogarniesz :) wbrew pozorom citizen dość logicznie zrobił  aby ustawić - kolory naprawdę bomba, masz rację te połączenia kolorów - strasznie mi się podoba - też na takich paskach zaczęły mi się zegareczki podobać. Wyświetlacze fajna sprawa - no i to co lubię dużo indeksów, tarczek, wyświetlaczy  tarcza żyje  :) Niech się dobrze nosi i z ręki nie spada :)  - będziesz zadowolony bo to jest fajny zegareczek !!!  👌

 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, unadarek napisał(-a):

ogarniesz :) wbrew pozorom citizen dość logicznie zrobił  aby ustawić - kolory naprawdę bomba, masz rację te połączenia kolorów - strasznie mi się podoba - też na takich paskach zaczęły mi się zegareczki podobać. Wyświetlacze fajna sprawa - no i to co lubię dużo indeksów, tarczek, wyświetlaczy  tarcza żyje  :) Niech się dobrze nosi i z ręki nie spada :)  - będziesz zadowolony bo to jest fajny zegareczek !!!  👌

 

 

Raz jeszcze dziękuję. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

20230312_104235.jpg

 

... i ja się nad nim zastanawiałem. :rolleyes:

(Widocznie za długo. ;))

 

GRATULUJĘ - niech się dobrze nosi. B)

 

Zapomniałem dodać, że jest piękny i oryginalny w tym zestawieniu kolorystycznym. 👌👍💪

Edytowane przez alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, alpaczino napisał(-a):

 

... i ja się nad nim zastanawiałem. :rolleyes:

(Widocznie za długo. ;))

 

GRATULUJĘ - niech się dobrze nosi. B)

Dziękuję. :) 

Widziałem je na Chrono24. Była nawet nówka z Hiszpanii za nieco ponad 2000 zł a więc bez dodatkowych opłat. Mam nadzieję, że upolujesz coś w zbliżonej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.