Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest McIntosh

Klub Miłośników Zegarków Vacheron Constantin

Recommended Posts

Opcja jest taka, że mogę zamówić 5500V i jeżeli mi się nie spodoba zwrócą mi depozyt i ktoś następny z kolejki dostanie go wcześniej. Sam w sobie zegarek mi się bardzo podoba ale... no właśnie jest to ale 

3 minuty temu, Majk2 napisał(-a):

Opcja jest taka, że mogę zamówić 5500V i jeżeli mi się nie spodoba zwrócą mi depozyt i ktoś następny z kolejki dostanie go wcześniej. Sam w sobie zegarek mi się bardzo podoba ale... no właśnie jest to ale 

Wiem, ze to moze byc trudne, ale polecalbym Ci obejrzec Daytone, ALS, PP, AP czy Breguet, a pozniej VC :)

Na starcie odpadają Daytona, PP i AP po prostu nie ma ich u AD a zegarki dla klientów nie pokazują. Grey market niemal nie istnieje u mnie wiec nie ma jak. Breguet zwyczajnie mi się nie podoba. ALS jest na radarze ale to przyszłość, bliżej emerytury :)  

Teraz, Majk2 napisał(-a):

Na starcie odpadają Daytona, PP i AP po prostu nie ma ich u AD a zegarki dla klientów nie pokazują. Grey market niemal nie istnieje u mnie wiec nie ma jak. Breguet zwyczajnie mi się nie podoba. ALS jest na radarze ale to przyszłość, bliżej emerytury :)  

Nie chodzi mi o to abys kupowal Rolka czy P tylko porownal jakosc wykonania VC w stosunku do konkurencji. 

Tak abys wiedzial co kupujesz i zadecydowal o tym swiadomie. Marzylem kiedys o VC, to byl moj swiety gral... Poki tego nie porownalem ;)

1 minutę temu, SzefSzefow napisał(-a):

Nie chodzi mi o to abys kupowal Rolka czy P tylko porownal jakosc wykonania VC w stosunku do konkurencji. 

Tak abys wiedzial co kupujesz i zadecydowal o tym swiadomie. Marzylem kiedys o VC, to byl moj swiety gral... Poki tego nie porownalem ;)

Masz na myśli konkretnie linię Overseas czy ogólnie markę VC?

4 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a):

Zamówienie nic mnie nie będzie kosztowało. Na odbiór pójdę z lupą niech widzę, że mają do czynienia ze znawcą :D poczytałem, posłuchałem opinii i coś już wiem i czego się spodziewać. Dzięki

3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Masz na myśli konkretnie linię Overseas czy ogólnie markę VC?

Mam na mysli glownie ich najtansze zegarki. Oversas, Patrimony, 56. 1942 3 razy odsylalem na serwis gwarancyjny.

1921 sa ok, komplikacje sa ok.

2 minuty temu, Majk2 napisał(-a):

Zamówienie nic mnie nie będzie kosztowało. Na odbiór pójdę z lupą niech widzę, że mają do czynienia ze znawcą :D poczytałem, posłuchałem opinii i coś już wiem i czego się spodziewać. Dzięki

Bedziesz zadowolony poki nie spotkasz kogos z ALS 😝

6 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

Bedziesz zadowolony poki nie spotkasz kogos z ALS 😝

To fakt. :)

8 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

Mam na mysli glownie ich najtansze zegarki. Oversas, Patrimony, 56. 1942 3 razy odsylalem na serwis gwarancyjny.

1921 sa ok, komplikacje sa ok.

1921 - skromne, a piękne i faktycznie dobrze wykonane.

Jedyna osoba z ALS, którą "znam" to kolega mario1971 ale małe szanse, że się spotkamy chyba, że na jakimś forumowym spotkaniu jak będę w Polsce więc z góry proszę nie brać ALS na spotkanie :) 

Oba bardzo fajne, oba także wyprzedane już w pierwszym dniu. Mnie osobiście bardziej podoba się ten GMT. 

Bo Overseas to bardzo ładne zegarki tylko narazie niedocenione. Niebieski 4500V został zauważony a mi najbardziej podoba się 5500V niebieski ale Everest chrono też mogłbym przygarnąć.