Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość zegar_zr

Zegarek do 1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zegar_zr

Witam

Poszukuję zegarka (najlepiej swiss made) w stylu Atlantic Worldmaster czy Certina DS1, najlepiej aby miał szafirowe szkiełko, mechanizm automatyczny i wyświetlał datę. Zależy mi aby kosztował koło 1500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegar_zr

najlepiej to szwajcara ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używana ds 1. Albo tak jak wyżej. Coś od Tissota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegar_zr

ale z tissotem to chyba ciężko będzie do 1500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ze szwajcarów, to używane w b.dobrym stanie dostaniesz za ok. 1500zł (sam sprzedaję pozłacanego Tissot VIsodate'a w tej cenie). Albo dozbieraj 4 setki i kup DS-1. Z innych alternatyw, to tak jak pisze egzo18 Orient Star albo Seiko SARB033/35 są jedną z najlepszych opcji - niczym nie ustępują ww. szwajcarom.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Victorinox Inox, używanego do 1500zł na pewno dostaniesz ( niestety to kwarc..), sam jak na początku szukałem zegarka w podobnym przedziale cenowym to każdy polecał Seiko - różne modele i teraz jednego również mam z lepszej linii Brightz..

Certina DS-1 - super, jak dobrze poszukasz to nawet może uda Ci się upolować DS-1 LE.

Nie ma co patrzeć na Swiss Made bo jest wiele dobrych firm jak Orient, Vostok czy Zeppelin.. Swiss Made brak - a robią świetną robotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vostoka koło OSa stawiać.... Jak Ziła koło Hondy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok czyli wschód, czyli blisko do Japonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vostoka koło OSa stawiać.... Jak Ziła koło Hondy....

no może Vostok to taka sobie półka, ale przecież głównie chodzi o zegarek do 1500zł, a reszta proponowanych to zegarki używane.. teraz pytanie, czy stawiamy na zegarek nowy czy używany, bo w takim wypadku Orient będzie najlepszy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za różnica czy Swiss Made czy też nie? Przecież w środku w wielu zegarkach i tak siedzą mechanizmy Swiss Made ;) No chyba, że ktoś kupuje po taniości i zamiast mechanizmu np. Rodny Swiss Made kupuje Ronda Swiss Parts czyli Chińską ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taka, że orient czy seiko ma WŁASNE mechanizmy.

Ronda, to jest taka se. Bardzo tani kwarc swiss made.

W Japończykach masz japońskie werki. W oriencie orienta, w seiko seiko, w citizenie także ich własne.

W wielu Szwajcarach do x zł są równe modele i wersje ety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co przychodzi do głowy za te pieniądze spełniające wszystkie wymagania to jakiś tissot. Nawet może miał bym coś takiego więc jc zapraszam na priv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.