Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dopeman

Gerlach czy Chirstopher Ward?

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, tam zaraz kiepski - mnie się podoba. ;) A serio - przecież wiem, że pisałęś do autora wątku. Nie miałem nic złego na myśli - tak sobie wrzuciłęm tekst - z intencją rozluźnienia atmosfery. No offence, please. :)

 

Gdybyś spotykał się z takim polaczkowatym hejtem jak ja, to byś wiedział skąd mój post. Miłego dzionka.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z hejtem w branży, w której działałem przez lata (muzyka/imprezy/fonografia,etc.), spotykałem się bardzo często - ale żeby w branży zegarkowej? Serio się dziwię - kto i z jakiej okazji hejtuje w kwestii zegarków..?  :blink:

 

W każdym razie, jak pisałem, z mojej strony to był tylko taki "luźny żarcik" - mnie się, zresztą, zegarki, które oferujesz, bardzo podobają. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dokładnie taki. Przyznam szczerze że patrząc na omawianego tu Ch.Warda i tegoż Hamiltona -Ward wydaje mi się delikatniejszy a Khaki bardziej sprawia wrażenie jak wół roboczy do ocierania i obijania na codzień ;)

 

Dodam że oba mają jeszcze jedna przewagę nad Gerlachem, czyli okienko daty. Mi się przydaje i wolę mieć.

 

Tommaso akurat sprzedaje Tridenta Vintage, dokładnie tego którego rozważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki. Przyznam szczerze że patrząc na omawianego tu Ch.Warda i tegoż Hamiltona -Ward wydaje mi się delikatniejszy a Khaki bardziej sprawia wrażenie jak wół roboczy do ocierania i obijania na codzień ;)

 

Dodam że oba mają jeszcze jedna przewagę nad Gerlachem, czyli okienko daty. Mi się przydaje i wolę mieć.

 

Tommaso akurat sprzedaje Tridenta Vintage, dokładnie tego którego rozważam.

 

Tak jest. Nie wiem jak w ChW, bo się nie za bardzo chce rysować, ale ryski Hamiltonom Khaki nadają tylko charakteru. W końcu to były proste zegarki, głównie dla służb mundurowych i taki charakter ta seria póki co zachowuje - prosty solidny zegarek z nutką vintage.

 

Dlatego też, możesz zapytać u źródła jak się ten Classic sprawuje i jakie są wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona wybrała następująco:

 

Hamilton Khaki Field h70595593: cytuję: cudowny, mistrzostwo, ma klasę, rasowy.

 

Gerlach pm36 - cytuję: też ładny ale na tle pierwszego ginie.

 

Ward c65 trident vintage: dopiero 3 miejsce - fajny pasek, lepszy niż Gerlach, ale nie podoba się tarcza.

 

Jestem skonfundowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zony sie pytasz przy wyborze zegarka to daleko nie zajedziesz, mozesz juz kupowac cos typu MK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zony sie pytasz przy wyborze zegarka to daleko nie zajedziesz, mozesz juz kupowac cos typu MK ;)

Żona ma Maurice'a, ha, więc nie jestem na straconej pozycji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia znalazła swój finał.

Wpierw mała korekta bo okazało się że zdjęcia małżonce wyświetliły się w innej kolejności no i tym najpiękniejszym był nie Hamilton a Ward.

Ponieważ był to mój typ od momentu gdy pierwszy raz ujrzałem go na bazarku nie pozostało nic innego jak napisać do kolegi @tommaso :)

Przy okazji udało mi się na żywo obejrzeć i pomacać El Primero i od jakiegoś czasu na nadgarstku gości

Christopher Ward C65 Trident Vintage..

 

A żeby było weselej Ciuchcia od Gerlacha przyjechała w prezencie ;)

 

Niebawem napisze coś więcej o obu zagarkach.

 

Tym samym dziękuję wszystkim za udział w dyskusji i pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.