Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

simonx10

Zegarek do 400zł podobny do...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam zegarka podobnego do tego http://www.e-zegarki.pl/p/s/807001/zegarki/na-pasku/1791182 . Nie chcę jednak tyle płacić za niego, w dodatku przeczytałem, że płacimy za znaczek w zegarkach tej firmy. Szukam więc czegoś bardzo zbliżonego i w cenie do około 400zł.  Znalazłem taki zegarek: https://zegarkicentrum.pl/pl/p/Lorus-Meskie-RT345FX9/47489 . Nie wiem jednak jak będzie się prezentował z tym niebieskim paskiem, szczerze chyba wolałbym z czarnym, choć takiego z niebieskim nie widziałem na żywo. Ktoś może wyrazić opinie o w/w zegarku lub doradzić mi jakiś podobny do takiego z pierwszego linku?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewna strona? Jakiej jakości jest ten zegarek? Lepszy od lorusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus to sprawdzona marka oferująca dobry stosunek cena-jakość. Jeśli Ci się podoba bierz śmiało a powinieneś być zadowolony. Co do marek modowych to dużo tego jest na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że opinie nie są najlepsze, ale co lepiej wybrać, Lorus w/w czy ten tommy ze strony co kolega podał? Bardziej podoba mi się tommy, i jak z tą stroną? jest ona pewna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pasek można zmienić.

Sklep powinien to zrobić. Koszt paska od 20 zł w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na starcie powiedz czego szukasz i z jakim paskiem to może w cenie wymienią. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.