Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vME

PRW-3100FC - gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

wymyśliłem sobie Pro Treka PRW-3100FC (to wersja z szafirowym szkłem i czarną obudową), ale nigdzie w PL go nie widzę.

Od biedy można u nas gdzieś znaleźć wersję PRW-3100 (szkło mineralne, srebrny bezel).

 

Na eBay'u jest dostępny od sprzedawców z Singapuru lub z UK. Cena około 400 USD.

 

Poradźcie proszę gdzie lepiej zamówić? Na razie wydaje mi się, że w UK (brak problemu z cłem?), ale może są jakieś lepsze źródła? Może coś w opcji "Black Friday?" :)

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku zdaje mi się 3100 leży/leżał...

Ale raczej bez branzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tą ofertę znam. To jest właśnie wersja ze szkłem mineralnym.

 

Sent from Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się, czy warto upierać się przy szafirze. W 3100 szkło jest dużo poniżej wystającego bezela i trzeba mieć pecha, aby je zarysować. U mnie w 3100 i 1300 wszystkie rysy wyłapują właśnie bezele, a szkła są czyste.

 

Wysłane z Tapatalka przez OP3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Trochę o tym myślałem i już zaczynam się łamać ;) Cena też przy szafirze x2. Nie do końca też leży mi srebrny bezel. Czarny jakoś tak bardziej mi pasuje. Kwestia gustu.

 

Sent from Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.