Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Premierowy pokaz nowości zielonogórskiej Polpory [zdjęcia live, ceny]

Rekomendowane odpowiedzi

Polska marka zegarkowa Polpora powraca na rynek. O nadgarstki klientów powalczy nową kolekcją czasomierzy, inspirowanych w dużej części rodzimą kulturą i historią. Jako pierwsi zobaczyliśmy je na żywo i sprawdziliśmy jak wypadają na tle konkurencji.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damska Polpora - Irysy, rzeczywiście robi wrażenie  /co nie do końca mnie cieszy bo to wróżba ewentualnego wydatku  :) / Co do zegarków męskich jednak pozostanę przy Saksofonie i Fortepianie. Muzyka jest mi dużo bliższa od historii. A, złota powłoka na kopercie ... ? Nie ! to już całkiem nie moje klimaty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo , kwestia gustu ale Polpora Aqua Duo w złocie , nie wyglada źle.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki ciekawe, ale cena mniej. Sporo odbiorców oczekuje po polskiej marce zegarkowej cen na poziomie Gerlacha albo Balticusa.

Życzę Polporze jak najlepiej, ale szału zakupowego raczej się nie spodziewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pierwsze wrażenia, przede wszystkim mało zdjęć,

fotki grupki ludzi a zegarków w zasadzie tylko katalogowe.

Ubodła mnie też lekka niekonsekwencja w używaniu polskiego języka,

połowa informacji po polsku, połowa po angielsku.

o cenie nie pisze, już tyle się o tym pisało, rynek zweryfikuje.

Ogólnie zegarki mi się podobają, życzę sukcesu, im więcej rodzimych firm na rynku tym lepiej.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby właściciel Polpory liczył na szał zakupowy. Co do oczekiwań - nieuświadomieni odbiorcy mogą tego oczekiwać. Małoseryjny zegarek na szwajcarskim mechanizmie, ze szwajcarskch i niemieckich komponentów nie będzie kosztował 1500zł.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kupowac "polski" zegarek na szwajcarskich i niemieckich komponentach za blisko 5000 złotych , skoro mozna szwajcarski lub niemiecki i taniej. Bedzie tzw. markowy i bardziej prestizowy ;)

Ciekawy jestem tej emaliowanej tarczy - czy to prawdziwa, tradycyjna emalia, czy epoksydowa. Entuzjazm może (powinien) dotyczyc jedynie tej pierwszej techniki.

Po prostu biznesowe przedsięwziecie , a rynek to zweryfikuje ( jak już ktoś napisał )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych właśnie " Made in Poland" będzie miało znaczenie .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę Polporze powodzenia, łatwo nie będą mieli. Przyznam też, że jednej rzeczy nie rozumiałem i nie rozumiem. Jeśli zegarek "Made in Poland", ale kosztuje 1500 zł to jest w pełni i bezapelacyjnie POLSKI, w ogóle "super, chłopaki, mega inspiracje, tak trzymać!". Jaki mechanizm jest w środku? Chiński! Że o innych komponentach nie wspomnę...

 

Ale jeśli coś jest na mechanizmach szwajcarskich, czyli jest droższe i kosztuje 4000-5000 zł, to wtedy jest jedynie "polski", z przekąsem i w cudzysłowie... No prawie oszustwo z tą polskością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie wszystkie ładne, ale ogólnie bardzo OK. Obstawiam, że sprzedadzą się szybciej niż zagoszczą na półkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Nie wszystkie ładne, ale ogólnie bardzo OK. Obstawiam, że sprzedadzą się szybciej niż zagoszczą na półkach.

 

Też tak myślę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że sprzedadzą się szybciej niż zagoszczą na półkach.

Tego zycze z calego serca.

Akurat nie jestem na kupnie tego typu zegarka, ale super!

Porzdnie to wyglada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.