Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ch24.pl

Premierowy pokaz nowości zielonogórskiej Polpory [zdjęcia live, ceny]

Recommended Posts

Polska marka zegarkowa Polpora powraca na rynek. O nadgarstki klientów powalczy nową kolekcją czasomierzy, inspirowanych w dużej części rodzimą kulturą i historią. Jako pierwsi zobaczyliśmy je na żywo i sprawdziliśmy jak wypadają na tle konkurencji.

Wyświetl pełny artykuł

Damska Polpora - Irysy, rzeczywiście robi wrażenie  /co nie do końca mnie cieszy bo to wróżba ewentualnego wydatku  :) / Co do zegarków męskich jednak pozostanę przy Saksofonie i Fortepianie. Muzyka jest mi dużo bliższa od historii. A, złota powłoka na kopercie ... ? Nie ! to już całkiem nie moje klimaty 

Zegarki ciekawe, ale cena mniej. Sporo odbiorców oczekuje po polskiej marce zegarkowej cen na poziomie Gerlacha albo Balticusa.

Życzę Polporze jak najlepiej, ale szału zakupowego raczej się nie spodziewam.

Takie pierwsze wrażenia, przede wszystkim mało zdjęć,

fotki grupki ludzi a zegarków w zasadzie tylko katalogowe.

Ubodła mnie też lekka niekonsekwencja w używaniu polskiego języka,

połowa informacji po polsku, połowa po angielsku.

o cenie nie pisze, już tyle się o tym pisało, rynek zweryfikuje.

Ogólnie zegarki mi się podobają, życzę sukcesu, im więcej rodzimych firm na rynku tym lepiej.

Edited by lukaszr

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Nie sądzę aby właściciel Polpory liczył na szał zakupowy. Co do oczekiwań - nieuświadomieni odbiorcy mogą tego oczekiwać. Małoseryjny zegarek na szwajcarskim mechanizmie, ze szwajcarskch i niemieckich komponentów nie będzie kosztował 1500zł.

Ale po co kupowac "polski" zegarek na szwajcarskich i niemieckich komponentach za blisko 5000 złotych , skoro mozna szwajcarski lub niemiecki i taniej. Bedzie tzw. markowy i bardziej prestizowy ;)

Ciekawy jestem tej emaliowanej tarczy - czy to prawdziwa, tradycyjna emalia, czy epoksydowa. Entuzjazm może (powinien) dotyczyc jedynie tej pierwszej techniki.

Po prostu biznesowe przedsięwziecie , a rynek to zweryfikuje ( jak już ktoś napisał )

Życzę Polporze powodzenia, łatwo nie będą mieli. Przyznam też, że jednej rzeczy nie rozumiałem i nie rozumiem. Jeśli zegarek "Made in Poland", ale kosztuje 1500 zł to jest w pełni i bezapelacyjnie POLSKI, w ogóle "super, chłopaki, mega inspiracje, tak trzymać!". Jaki mechanizm jest w środku? Chiński! Że o innych komponentach nie wspomnę...

Ale jeśli coś jest na mechanizmach szwajcarskich, czyli jest droższe i kosztuje 4000-5000 zł, to wtedy jest jedynie "polski", z przekąsem i w cudzysłowie... No prawie oszustwo z tą polskością...

Nie wszystkie ładne, ale ogólnie bardzo OK. Obstawiam, że sprzedadzą się szybciej niż zagoszczą na półkach.

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Guest GCE

Nie wszystkie ładne, ale ogólnie bardzo OK. Obstawiam, że sprzedadzą się szybciej niż zagoszczą na półkach.

Też tak myślę. 

Obstawiam, że sprzedadzą się szybciej niż zagoszczą na półkach.

Tego zycze z calego serca.

Akurat nie jestem na kupnie tego typu zegarka, ale super!

Porzdnie to wyglada :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.