Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kruzz

Dzień dobry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich serdecznie. Forum oglądam już pewnie od roku, czytam, staram się rozumieć, podziwiam co nosicie na nadgarstkach a wczoraj postanowiłem w końcu założyć konto i się przedstawić. Mam na imię Krzysiek, lat 45 i pochodzę z województwa lubuskiego. 

Jakiś czas temu zachorowałem na zegarek ale, że jestem z tych co potrafią bardzoooooo długo zbierać się do zakupu to cały czas jestem na etapie oglądania ;-) Miło się jednak Was czyta, a że jestem coraz bliższy zakupu to pewnie będę pytał Was o opinię i sugestie. Mój wybór padł na Eposa 3401 czarnego z czarnym paskiem - strasznie mi się podoba i nie rujnuje budżetu. Pewnie, że są zegarki, które podobają mi się bardziej ale..... Mam żonę, dwóch studentów na utrzymaniu (tak wiem, ale ja szybko zacząłem), kredyt we franku, który kiedyś wydawał się mały a po 10 latach płacenia jest 2 razy większy  ...... :-D Sami rozumiecie.

Poza tym z całym szacunkiem i podziwem dla dzieł niektórych manufaktur zegarek jednak nie jest przedmiotem, na który wydałbym dużą kwotę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dylematy zrozumiałe..samo życie.

A może coś z drugiej ręki byłoby dobrym wyborem ?

Pewnie, gdyby trafiło się coś podbnego, w bardzo dobrym stanie i z pewnego źródła. Absolutnie nie wykluczam takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś koło 4 k. Myśle, że to maks jaki chcę zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dzisiaj cały dzień :) Nawet znalazłem takiego jak mój, powiedzmy wymarzony, ale niestety ze srebrną tarczą :(

Mi sie jakoś specjalnie nie spieszy ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.