Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
artme

AP RO 1540 vs Rolex Daytona 2016

AP RO 15400 vs Rolex Daytona 2016  

52 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jest jeszcze fajniejsza opcja bez kombinowania za 4.200pln B):)

Dla mnie bomba - powaznie :)

Czy fajniejsza to nie wiem, ale na pewno bardziej dostępna i sporo tańsza, problem z głowy ;). Kup Sztejnharta, zostaw suba i dej se spokój.

1dFQTya.png

Guest McIntosh

Szczeze powiedziawszy jakby Rolex mial taki fajny wachnik to chyba juz nie byloby argumentow nankorzysc AP,  nawet wizualnie 4130 byłby ladniejszy

Byłyby, na przykład pasy genewskie, mikroregulacja Gyromax. No chyba, że podobają Ci się elementy chronografu, które widać na zdjęciu. Tu jednakże trudno mieć pretensje do AP skoro autor wątku postanowił porównać zegarek ze stoperem z zegarkiem, który stopera nie posiada.

Mariusz, pokazałeś zdjęcia tych dwóch mechanizmów a ja tylko opisałem swoje wrażenia wizualne, zdaje sobie sprawę że poprzez chronograph mechanizm Rolexa wygląda inaczej

Beware the fury of a patient man.

Daytona i tak na przedplaty jak Fiat 125p za PRL, stąd popularność :)

Mariusz pewnie dla wnuka szykuje się z zakupem :)

Pozdrawiam, Marek

Bla bla bla :P

Moze to smiesnie zabrzmi, ale nie mam cisnienia i jesli mialbym nawet i 2 lata czekac, to mnie to nie przeraza, tylko najbardziej pytanie jaka cena mnie wtedy dopadnie :blink::D

Pablito mówił że chłop w Kruku w Krk powiedział że obowiązuje cena z momentu zakupu/wpłaty zaliczki. Chodziło mu o DS, ale pewnie te same reguły obowiązują dla wszystkich modeli.

1dFQTya.png

A ja w zeszlym tygodniu tez pytalem i powiedziano mi, ze obowiazuje cena w momencie odbioru :wacko:

Osobiście wybrał bym Rolexa:)

Bardzo fajne zestawienie.

Osobiście wybrał bym Rolexa:)

Bardzo fajne zestawienie.

Wybrałem AP pomimo jego wad..Uważam,go za ładniejszy zegarek,bardziej niszowy,manufakturowy.Rolex jest ok,ale mimo super wykonania to masówka.

Odbiegne troche od tematu, ale czemu nie dla przykladu  Pam 312?

Klasyka , prostota i niezawodnosc 

A pomiedzy AP i R... to R zdecydowanie 

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Pam, to glownie paski i na nich prezentuje sie najlepiej a te 2 modele najladniej wygladaja na bransoletach. I choc 312 ma swojego odpowiednika na bransolecie, to to juz nie to samo.

ps

312 do mnie nie przemawia - jesli juz, to wybralbym ponownie 233.

Edited by artme

A ja w zeszlym tygodniu tez pytalem i powiedziano mi, ze obowiazuje cena w momencie odbioru :wacko:

W tej sytauacji to warto kupic teraz na rynku wtornym za 70k (moze nawet ciut taniej), bo za dwa lata i tak tyle bedzie trzeba dac, a po co czekac

Nie warto - właśnie dlatego by nie pompować sztucznie rynku. Rolexowi to nie pomoże a blokady na modele z ograniczoną dystybucją tworzą handlarze - to oni okupują pierwsze miejsca na listach oczekujących a niektórych zdaje się nawet kolejka nie obowiązuje. Niech sobie potrzymają te Daytony ze dwa lata ...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.