Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Klubowy scyzoryk VICTORINOX

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę 1 szt. wersja A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o dużej modyfikacji ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię gadżety. Poproszę 1A - 1 szt.

 

 

Cena już z wysyłką, czy bez? 


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wielu jest takich, którzy krytykują wszystko, a sami nie robią nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie ma takiego modelu.. Tych narzędzi się nie dorzuca jak kartofli do torby ;)

I owszem, dorzuca się :)  Wszystkie modele Victorinoxa są warstwowe, podstawowym jest Spartan - reszta to Spartan, plus kolejne warstwy z narzędziami. Tak w skrócie. 

Ten model z logo KMZiZ to trochę inna seria, mniejsza (85mm). Ale i tu są bardziej funkcjonalne i rozbudowane wersje.

Jak dla mnie to scyzoryk jest fajnym gadżetem, ale faktycznie bardzo mało funkcjonalnym. Tylko ostrze (bo "otwieracz do dekli" raczej nie będzie dużo używany). Standardem np. w najprostszym Spartanie jest: Duże i małe ostrze, otwieracze do butelek i konserw, przebijak i korkociąg. Wykałaczka i peseta w obudowie.

Ten klubowy jest bardzo ubogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I owszem, dorzuca się :) Wszystkie modele Victorinoxa są warstwowe, podstawowym jest Spartan - reszta to Spartan, plus kolejne warstwy z narzędziami. Tak w skrócie.

 

Wiem jak są zrobione victorinoxy. Nie dorzuca się - tzn. że producent nie robi dostosowanego modelu tylko to co jest w katalogu, szczególnie dla takiej małej ilości jak 100 sztuk...

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na indywidualne zamówienie nie robi, tylko to, co w katalogu.

Natomiast to, co w katalogu, jest już w podstawowej wersji o wiele bogatsze w funkcje.

Jedno ostrze plus otwieracz do dekli to mało. 

Zobacz chociażby taki zestaw Wengera z Bergeonem:

6787978_1550.46Minathor.jpg

To już wspaniały przybornik, bogaty w narzędzia.

Można? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten powyższy super, ale cena pewnie kilka razy wyższa (strzelam bo nie interesuję się nożami czy tego typu scyzorykami), a tu pojawia się kolejne pytanie, czy znajdzie się 100 osób na scyzoryk za 200-300 zł zwłaszcza, że dla większości będzie to jak już Rysiu wspomniał kolejny gadżet, którego nie będą używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takiego dałbym te 200zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 450 licz.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie liczcie na większe ilości scyzorów Wengera którego Victorinox uziemił już kilka lat temu i teraz pod tą marką sprzedaje plecaki, portfele itp. Zostały niedobitki scyzorykow, a ich ceny poszybowały w górę.

Chyba że jest coś takiego pod skrzydłami Victorinoxa, ale nie widziałem.

 

http://m.ebay.com/itm/WENGER-BERGEON-MINATHOR-Watchmaker-Pocket-Knife-CUSTOM-VERSIONS-/160659860657 najdroższa wersja 495$ i "almost gone".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

1 x wersja A poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to i tak przy scyzorykach korzysta się najczęściej z głównego ostrza. Mi się podoba i projekt i minimalizm tego modelu. Super inicjatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Cena scyzoryka dla członków stowarzyszenia 50 zł natomiast dla klubowiczów 65 zł. 

 

 

 

 

 

A w czy klubowicze są gorsi od członków ? i płacić mają drożej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że od zawsze członkowie stowarzyszenia w związku z tym że chodzą na walne oraz opłacają roczne składki, mogą liczyć na drobne profity np. darmowe uczestnictwo w dorocznym spotkaniu czy 15zł zniżki na scyzoryku. Chętnie dorzucę 15zł komuś do scyzoryka jeśli brakuje.

 

..forumowicze nie mają drożej, mają dobrą cenę z rabatem, a członkowie mają dodatkowe dofinansowanie ze składek które opłacają - konkludując.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 szt. wersja A, poproszę :-)

Nosić nie muszę. Będzie pamiątka


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że od zawsze członkowie stowarzyszenia w związku z tym że chodzą na walne oraz opłacają roczne składki, mogą liczyć na drobne profity np. darmowe uczestnictwo w dorocznym spotkaniu czy 15zł zniżki na scyzoryku. Chętnie dorzucę 15zł komuś do scyzoryka jeśli brakuje.

 

..forumowicze nie mają drożej, mają dobrą cenę z rabatem, a członkowie mają dodatkowe dofinansowanie ze składek które opłacają - konkludując.

 

Dziękuję za wyjaśnienie. 

Nie kilkanaście zł spowodowało że zadałem pytanie, tylko chęć zrozumienia powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja A 2 szt. bardzo chętnie zakupię


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa!

Wiem bo posiadam! ;) Obie wersje co prawda bez loga klubu ale zawsze. I często mi sie przydaje.

Polecał bym sie dopytać czy nie ma możliwości na zrobienie takiej wersji jak moja jest bardziej praktyczna bo cieniutka i mieści sie w portfelu w miejscu na drobniaki! :)

 

post-22413-0-69127400-1481389714_thumb.jpg

 

post-22413-0-17747300-1481389736_thumb.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kolegom,

Czy można jeszcze złożyć zamówienie? Jeśli tak - poproszę wersję A
Dodam, że bardzo podoba mi się inicjatywa. Wspaniale byłoby mieć scyzoryk z klubowym logotypem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.