Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartek19877

Eterna Granges 1856 - na 160 rocznicę istnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Od przeszło 160 lat Eterna zajmuje się produkcją wysokiej klasy czasomierzy. To właśnie w 1856 roku, po raz pierwszy, firma otworzyła drzwi do wielkiego świata biznesu, w którym szybko się zadomowiła. Oczywiście nie obyło się bez większych perturbacji, ale o tym już wspomniałem we wcześniejszym materiale, który możecie przeczytać - tutaj.

 

Czytaj więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tendencja na zwiększanie wielkości zegarkow klasycznych trwa . Niedobrze.

Zegar prezentuje się bardzo dobrze .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Piękne, ale szkoda, że to nie maks 40mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tylko jedno na myśl mi przychodzi dlaczego tak robią. Myślę, że jest to podyktowane tym, iż coraz więcej ludzi jest wyższych, ogólnie większych. W 38 mm czy 40 mm będzie dobrze osobie niskiej lub średniego wzrostu. A co ma powiedzieć chłop koło 2 metrów lub powyżej... do tego z ręką, jak karabin :D Ludzie są coraz więksi, wysportowani, dobrze zbudowani i myślę, że producenci są tego świadomi i próbują delikatnie zwiększać rozmiary aby dotrzeć do jak największej grupy. Wiadomo - hajs się musi zgadzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tą ilością osob 2 m , 120 kg :)

Raczej widać narzekanie , w stosunku głownie do zegarków klasycznych , na duży rozmiar.

Wg. mnie to tylko moda a nie dostosowywanie do "wielkości " ludzi.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój nadgarstek w rozmiarze 42 mm to jest OK :D Te które teraz mam są właśnie w takim rozmiarze. Klasyczny zegarek, takie jak lubię. Myślę że najbardziej by mi pasował z rzymskimi indeksami (z takimi nie mam zegarka) tarcza w kolorze szampańskim i na czarnym pasku. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tą ilością osob 2 m , 120 kg :)

Raczej widać narzekanie , w stosunku głownie do zegarków klasycznych , na duży rozmiar.

Wg. mnie to tylko moda a nie dostosowywanie do "wielkości " ludzi.

Taka klientela w USA. 120 kg to raczej standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.