Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

Rosyjska ruletka - turniej zegarków radzieckich

Ankieta: Ankieta dotyczy prezentacji ze str.25 tego wątku. Każdy Forumowicz typując swoich faworytów odpowiada na wszystkie 3 pytania punktowane : 1 miejsce =3pkt. 2miejsce = 2pkt. 3 miejsce = 1 pkt.  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Grzegorz - nie wiem gdzie sprawdzałeś czas ale kuranty sie śpieszą podobno  :D

Zimno na placu?  :ph34r:

 

Chyba sobie cos naleję  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Organizator będzie mógł przedstawić swoje wyjaśnienia na przesłu rozmowie.

I na pewno śledcz rozmówcy wezmą je pod uwagę.

 

W każdym bądź razie będzie miał otwartą i uczciwą rozpra naradę.

 

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wspaniałomyślni towarzysze pozwolą mu się przyznać do winy i podpisać zeznania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne  :D

 

Skrin z godziny 21.00 zdjęty - prosze o nie oddawanie głosów.

W ankiecie wzięło udział 43 forumowiczów.

Wyniki będą ok 21.30 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Ciesze się niezmiernie, że to mnie przypadł zaszczyt ogłoszenia wyników finały Rosyjskiej Ruletki :)

 

Niniejszym ogłaszam, co następuje:

 

Zwycięzcą finału i całego turnieju zostaje, zdobywszy 199 (84+115) punktów, Kris2

 

II miejsce, ze 147-oma (90+57) punktami zajmuje kchrapek

 

III miejsce - punktów 102 (54+48) zajmuje Yorki_man

 

IV miejsce - punktów 74 (36+38) bahuone

 

Było mi - jak co roku - niezmiernie miło brać udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu.
Bardzo dziękuję Romanowi za zaproszenie do grona jury, bardzo dziękuję pozostałym jurorom, ale przede wszystkim dziękuje Wam, uczestnikom, za tłumne przybycie oraz dziękuję kibicom i obserwatorom.

 

Mam nadzieję, że wszyscy bawiliście się świetnie - dla mnie - bomba :)

 

 

 

Jeszcze żeby dopełnić formalności:

 

Screenshot z wynikami głosowania w rundzie I

 

post-2232-0-83093800-1482094498_thumb.png

 

Screenshot z wynikami głosowania w rundzie II

 

post-2232-0-46403100-1482094534_thumb.png

 

I obliczenia:

Punktacja po pierwszej kategorii finału:

kchrapek. 24x3+7x2+4=90*
bahuone. 3x3+8x2+11= 36
Yorki_man. 6x3+8x2+20=54
Kris2. 11x3+21x2+9=84

*7x2 - w skrinie widać 8 głosów ale ten ósmy to jest ten ponadplanowy.

Punktacja po drugiej kategorii finału:

Kris2 35x3 + 5x2 + 0 = 115
bahuone 2x3 + 8x2 + 16 = 38
kchrapek 1x3 + 21x2 + 12 = 57
Yorki_man 5x3 + 9x2 + 15 = 48

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla finalistów i wielkie dzięki za super zabawę dla Romana i jury

będzie zbiorcze zdjęcie zegarków ?

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Gratuluję zwycięzcy! Kris myślę że nie prędko oddasz koronę (czy tam pas mistrzowski)

 

Yorki w końcu pudło! Za rok będzie lepiej!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrać z Krisem to jak wygrać :D  Dziękuję wszystkim za głosy oddane na moje zegarki. Wasze głosy pozwoliły mi zająć świetne drugie miejsce za co wam dziękuję. Cieszę się że wam się podobały.

Gratuluję pozostałym finalistom jak i wszystkim uczestnikom. Świetne zegarki Panowie pokazaliście i było co podziwiać.

Cały turniej to była fajna zabawa i tu podziękowania należą się również jury, a przede wszystkim Romanowi który nam to wszystko zorganizował .

Miejmy nadzieję że do zobaczenia za rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna zabawa, chylę czoła i dziękuję organizatorowi oraz jury za poświęcony czas i naprawdę wymagające kategorie. Dreszczyk emocji towarzyszył od pierwsze do ostatniej rundy!

 

Gratuluję pozostałym finalistom. Pokazaliście świetne i ekstremalnie rzadkie zegarki wraz z niezwykle ciekawymi historiami. Znowu zobaczyliśmy i dowiedzieliśmy się czegoś nowego o radzieckich czasomierzach.

 

Bardzo dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy. To motywuje do jeszcze większego wkręcenia się w ten "sport".

 

Kończąc. Dotarcie w tym roku do finału było dla mnie ogromnym osiągnięciem, zaszczytem i satysfakcją. W końcu znalazłem się w gronie 4 finalistów. Tym bardziej się cieszę, ponieważ w poprzednim roku chyba pożegnałem się po 2 rundzie :) Dlatego w tym miejscu jest prośba, nie zniechęcajcie się i bierzcie udział w kolejnych odsłonach.

 

Do następnego razu!

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy – Krzysztof  - zasłużone zwycięstwo w wielkim stylu. Trzeci z rzędu wygrany turniej czyli klasyczny hattrick. Pięknie  :) 

 

Gratuluję finalistom – Panowie – pokazaliście wspaniałe zegarki .

 

Dziękuję wszystkim Uczestnikom za ten świetny w mojej ocenie turniej. Tu szczególnie ciepło dziękuje debiutantom – pokazaliście ze można rywalizować z każdym, pokazaliście że nie rzuca się „ręcznika” przed walką – szacunek dla Was.

 

Było wszystko to co powinno –  wspaniali ludzie, miła atmosfera, świetne zegarki, bardzo ciekawe historie.

Dziękuję Wam serdecznie.

 

 

Dziękuje Jurorom – przez cztery lata we czterech zorganizowaliśmy cztery turnieje. Panowie gdyby nie Wy nie byłoby nawet jednego.

Dzięki wielkie.

 

Dziękuję wszystkim którzy obserwowali nasz turniej – mam nadzieję że się nie nudziliście.

 

Dziękuję Zarządowi KMZiZ – od pierwszego turnieju zawsze mieliśmy Wasze wsparcie.

 

Dziękuję jeszcze jednej osobie –  Krzysiek_W  - od niego się wszystko zaczęło.

A dziś się kończy  :) Z dumą organizowałem ten turniej i jestem zadowolony z każdej edycji.

W przyszłym roku jednak  nie będę organizował turnieju. Podjąłem tą decyzję już przed tegorocznym turniejem tak naprawdę.

Możliwe że turniej i tak się odbędzie – zobaczymy. Zrobie wszystko żeby tak było i może w przyszłym roku stane po tej drugiej stronie jako debiutant  :rolleyes: 

 

Przy okazji  zapraszam na najciekawszą moim zdaniem zabawę w naszym dziale – czyli na TOP10 organizowane przez Krzyśka(bahuone) Wiem że planowana jest  kolejna edycja i liczę ze spotkamy się w jeszcze szerszym gronie.

 

Pozdrawiam WSZYSTKICH, Roman.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy

 

 

Dziękuje Wam za gratulacje i za prawie 3 tygodnie dobrej zabawy :D  .  Dobrej zabawy połączonej czasami z niezłą dawką adrealiny . Tak, tak - adrealiny.

 

 

Dziękuję Wam za walkę fair do samego końca. Przed ostatnia runda była dla mnie mega wyzwaniem :)

 

Dziękuję za mnóstwo wspaniałych zegarków które pokazaliście. Jeden z tych zegarków skopał mi mocno tyłek :D . Wiecie na pewno którego mam na myśli.

 

Dziękuję za wspaniałą rundę z charakterystyczną "12". Dla mnie najbardziej wyrównana i ciekawa runda. A zegarki w niej pokazane -były wspaniałe.

 

Dziękuję Romanowi za kolejny SUPER zorganizowany turniej. Roman - pełen profesjonalizm.

Nie wiem jak to robisz - ale robisz to znakomicie. Dzięki :)

 

Dziękuję sędziom za wspaniałe kategorie które towarzyszyły nam w tym roku, za sprawne i uczciwe sędziowanie. :)  

 

Dziekuje również kibicom i obserwatorom za doping, komentarze i oczywiście za wszystkie oddane głosy na mnie czy tez moje zegarki oraz za głosy oddane na moich rywali. Wiem ze głosowaliście tak jak Wam serce podpowiadało.

 

 

Wygrałem w tym roku trzeci raz turniej. Trzeci raz z rzędu.  Bardzo się z tego cieszę że trzeci raz moje zegarki przypadły Wam do gustu.

Chętnie powalczyłbym w kolejnych latach ale......... trzeba kiedyś ze sceny zejść :mellow:  Myślałem o tej decyzji już na początku turnieju. Jednak post jednego z Was utwierdził mnie w tym ze podejmuje dobra decyzję. Post kol. Myszatego :

 

Właściwie to nie mnie to oceniać - ocenę i to jednoznaczna dali jurorzy. Każdy z nich kierował się (mam nadzieję) swoim własnym indywidualnym, wewnętrznym głosem. Czy zabrakło szczęści? Czy też zawodnika z 12 wytłoczoną na połowie tarczy? Fakt jest faktem, nie gram dalej - jak i kilku innych kolegów. Tak jak napisałem w moim poprzednim poście - jest wielu - tak mi się wydaje - forumowiczów, którzy pewnie wzięli by udział w turnieju, ale stwierdzili.. Gdzie mi do Krisa, Kchrapka tudzież kilku innych kolegów z bardzo bogatymi kolekcjami, i odpuścili. Ja podjąłem ryzyko i wyzwanie i nie żałuję. No dobra.. Może trochę żałuje, że odpadłem teraz a nie w 4 rundzie, bo miałem cichutką nadzieję, że ten jeden etap więcej uda się powalczyć. Tak czy tak - gratuluję wszystkim dotychczasowym (myślę o tych którzy odpadli również) uczestnikom. Mnie już dalsze emocje omijają :(  Zostaje śledzenie Waszych dalszych zmagań

 

Kol. Myszaty - dzięki wielkie za odwagę, za to ze przystąpiłeś do turnieju pomimo tego co napisałeś powyżej. W końcu to tylko zabawa :)  Niech załują Ci co się nie odważyli ;)

 

Jeżeli przy kolejnych turniejach organizator ( Roman wierze ze będziesz to TY :) ) będzie chciał skorzystać z mojej pomocy - bardzo chętnie pomogę.

 

I to by było chyba wszystko na ten temat. Aha, zdjęcia wszystkich zegarków z mojej strony będą jutro.

 

Raz jeszcze wielkie dzięki dla Was wszystkich.

 

Kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kris2

Gratuluję Ci zwycięstwa, uważam że właśnie na rundę finałową zostawiłeś dwa naprawdę genialne zegarki, którymi skasowałeś konkurencję- a że sam lubię wojskowe klimaty, więc dałem Ci z miejsca 6 pkt. Dla mnie jako debiutanta tegoroczna edycja turnieju pozwoliła przede wszystkim zdobyć doświadczenie, które za rok pozwoli mi- mam nadzieję- lepiej przygotować się do turnieju i być może coś zawojować. Pozdrawiam też wszystkich zawodników, jurorów i prowadzącego- to był znakomity turniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy mógłby dać swoje grupowe zdjęcie zawodników, była by ładna galeryjka do obejrzenia :)

Na początek moja skromna grupka pokonanych :)

 

 

post-68064-0-77726600-1482144443_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy mógłby dać swoje grupowe zdjęcie zawodników, była by ładna galeryjka do obejrzenia :)

Na początek moja skromna grupka pokonanych :)

 

 

attachicon.gifIMG_20161219_114645.jpg

Szkoda ze nie czytasz wszystkich postów ;)

 

A to zgodnie z wczorajszą obietnicą moja gromadka :)

post-26962-0-72913500-1482145708_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego łucza na bok, bo się inne zarażą ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Ten generał zapadnie mi w pamięć :) świetny, jak i inne zresztą :)

 

Czytam posty, wiem, że Miałeś dać grupowe, podobnie pewnie jak i pozostali finaliści, moje słowa kierowane były raczej do pozostałych uczestników, którzy podobnie jak ja odpadli po drodze :) fajnie by było gdyby każdy uczestnik turnieju zamieścił taką zbiorówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Ten generał zapadnie mi w pamięć :) świetny, jak i inne zresztą :)

 

Czytam posty, wiem, że Miałeś dać grupowe, podobnie pewnie jak i pozostali finaliści, moje słowa kierowane były raczej do pozostałych uczestników, którzy podobnie jak ja odpadli po drodze :) fajnie by było gdyby każdy uczestnik turnieju zamieścił taką zbiorówkę.

 

A to przepraszam najmocniej :)

 

Tego łucza na bok, bo się inne zarażą ;)

 

Jak już się wszyscy naoglądają to go wytnę :D   Ps. Miałem duży dylemat czy go tam umieszczać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, przecież jakby nie patrzeć to mocny zawodnik, bez którego "generał" w ogóle by się nie pojawił !!!

 

To zreszta jest piękne - zwycięstwo jest dziełem całego zespołu :) !

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja z podziękowaniami lekko spóźniony, a wiec dziękuję Romanowi i Jurorom za organizację i prowadzenie, Widzom za głosy i doping. Specjalne podziękowania ślę dla Szef Biura czyli Kwiatka, który fantastycznie dobierał zegarki (oczywiście poza tymi, z którymi nie trafił :P) i dla Gregoriana za to, że po pierwsze był uprzejmy odpaść i pozwolił wdrapać mi się tym samym wyżej oraz za subtelną i wcale niezauważalną propagandę sukcesu w starym, dobrym radzieckim stylu :D:D:D

Kris jak zwykle mnie uprzedził (no i dlatego wszędzie jest pierwszy :D) - to był mój ostatni turniej, mam głębokie przekonanie, że należy umożliwić wzięcie w nim udziału Kolegom i Koleżankom z nieco mniejszymi a często fantastycznymi zbiorami. Ja tam żaden dla nich przeciwnik ale trochę świeżej krwi by się przydało. Zdjęcia grupowego nie bardzo mam czym zrobić, więc nie obiecuję ale się postaram :)

Dziękuję jeszcze raz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 i dla Gregoriana za to, że po pierwsze był uprzejmy odpaść i pozwolił wdrapać mi się tym samym wyżej

 

oraz za subtelną i wcale niezauważalną propagandę sukcesu w starym, dobrym radzieckim stylu :D:D:D

 

Ad.1 Cała, że tak powiem, piepszo przyjemność po mojej stronie :D

Ad.2 Ten dział zobowiązuje.. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie był to wymóg regulaminowy ale jednak zbiorowe zdjęcia fajnie byłoby obejrzeć - dziękuje tym którzy takowe zamieścili.

Kris2, Enkil,fajnie :)

 

 

Nagrody za trzy pierwsze miejsca dziś wysłałem. Pewnie dostaniecie po świętach więc bedzie taki spóźniony Mikołaj  :)

 

 

Jest też bardzo dobra wiadomość - jest duże prawdopodobieństwo, że w przyszłym roku tez będzie turniej  :)

Oczywiście zgodnie z tym co napisałem wcześniej, nie ja bedę organizatorem ale jeden z kolegów podjął się roli organizatora co mnie bardzo cieszy  :rolleyes: Kto to jest?!  Narazie to tajemnica, jak zechce to sam wszystkich poinformuje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.