Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Nie jest ok , świeckie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszą mnie te zamieszki z powodu zamordowania dresiarza-bandyty, złodzieja. W Krakowie w kebabie też zabito teraz jakaś osobę, we Wrocławiu na tygodniu zaatakowano dwa kebaby. Dresiarze i kibole to teraz rasiści-pseudopatrioci. Patriotyzm nie przeszkadza im okradać jak leci i dymić. To jest ch*j, nie patriotyzm.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie te zamieszki z powodu zamordowania dresiarza-bandyty, złodzieja. W Krakowie w kebabie też zabito teraz jakaś osobę, we Wrocławiu na tygodniu zaatakowano dwa kebaby. Dresiarze i kibole to teraz rasiści-pseudopatrioci. Patriotyzm nie przeszkadza im okradać jak leci i dymić. To jest ch*j, nie patriotyzm.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

Mnie to nie śmieszy. Mnie to poważnie martwi. 


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapano kogoś?

 

Chciałeś napisać czy zdradziecko pojmano Prawdziwego Patriotę?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś napisać czy zdradziecko pojmano Prawdziwego Patriotę?

Powinni pojmać, i umieścić w odpowiednim do tego miejscu-we Wrocławiu

post-48316-0-16150400-1483547532.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś napisać czy zdradziecko pojmano Prawdziwego Patriotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkaset metrów od miejsca gdzie mieszkam. Karki z dzielni idą tropem Żołnierzy Wyklętych...

http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/wroclaw-atak-na-bar-z-kebabem-wrzucili-butelke-z-benzyna,11655050/

Co mają do tego Żołnierze Wyklęci?


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mają do tego Żołnierze Wyklęci?

 

post-6402-0-12309100-1483551185_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie, którzy nie rozumieją pewnych symboli i ich powagi, nie potrafią ich uszanować. Ale to nie znaczy, że powinniśmy stawiać znak równości między chuliganami/bandytami a bohaterami walki o niepodległą Polskę.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie postawiłem takiego znaku. Ale oni są przekonani, że są ich następcami...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wolno pisać o ŻW ?

Jak założyłem temat w dniu ich święta to momentalnie został usunięty....pojawiły się jakieś posty o "zlodziejach napadajacych na sklepy GS", "bandytach" i inne podobne 'odkrycia"

 

Pogubić się można, kto przyjaciel, kto bohater, a kto wróg...

 

A odnosnie tych suchoklatesów w dresach i kapturach-to tego typu mendy zawsze były kierowane, sterowane przez gadających publicznie co innego cwaniaczkow we frakach-garniturach....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam to drugie nie OK?

Dwa tygodnie minęły ,to może ten co najwięcej nawywijał,pousuwał posty,zwłaszcza swoje i zamknął ,otworzyłby bo nudno :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam to drugie nie OK?

Dwa tygodnie minęły ,to może ten co najwięcej nawywijał,pousuwał posty,zwłaszcza swoje i zamknął ,otworzyłby bo nudno :) .

 

No właśnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co "no właśnie"?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wolno pisać o ŻW ?

Jak założyłem temat w dniu ich święta to momentalnie został usunięty....pojawiły się jakieś posty o "zlodziejach napadajacych na sklepy GS",....

 

Dobre, drogie zegarki to i napadaja :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkaset metrów od miejsca gdzie mieszkam. Karki z dzielni idą tropem Żołnierzy Wyklętych...

http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/wroclaw-atak-na-bar-z-kebabem-wrzucili-butelke-z-benzyna,11655050/

 

 

 

Dlaczego stawiasz znak równości??? Nie wiesz, kto podpalił kebaba. Nie wiesz dlaczego ten typ w koszulce PW wywija racą.

 

Pozory często mylą i nie można ferować wyroków od razu! A takie porównania, jak "idą tropem Żołnierzy Wyklętych" są poniżające zwłaszcza dla Bohaterów, ale i dla zwykłych Polaków...Pomyśl czasami...wiadomo, klawiatura chętnie przyjmie każdy tekst...przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, drogie zegarki to i napadaja :)

Hehe :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego stawiasz znak równości??? Nie wiesz, kto podpalił kebaba. Nie wiesz dlaczego ten typ w koszulce PW wywija racą.

 

Pozory często mylą i nie można ferować wyroków od razu! A takie porównania, jak "idą tropem Żołnierzy Wyklętych" są poniżające zwłaszcza dla Bohaterów, ale i dla zwykłych Polaków...Pomyśl czasami...wiadomo, klawiatura chętnie przyjmie każdy tekst...przykre.

 

Wiem dlaczego ten cienias z PW rzuca racą. Nie napiszę jednak, co myślę o Twoim toku...niech będzie że myślenia.

Polecam też zapoznanie się z pojęciami "sarkazm" i "ironia".


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam znaczenie tych pojęć bardzo dobrze...nie podoba mi się po prostu wrzucanie wszystkich do jednego wora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że on tą racą wywija w celu szerzenia pokoju wśród ludzi. To typowa zachęta do uspokojenia nastrojów, wręcz żarcik dla rozładowania emocji u rozmówcy. A podkoszulka ze znakiem Polski Walczącej? Kominiareczki, buzie zasłonięte? No, niektórym ciepło na tiszercika, a innym zimno na czapeczkę, czy kapturek. Wolność mamy ubioru, tak?

Nie można z góry przesądzać, wrzucać wszystkich do jednego worka. To niesprawiedliwe. Rzeczywiście, może chłop ciska tę racę w dobrej sprawie. Mnie to w ogóle przypomina spacer raczej, takie spotkanie młodzieży na świeżym powietrzu. Gdyby nie zima, to by kwiecie zbierali. Sytuacja jest nader wieloznaczna, nie sądźmy pochopnie.

Cóż, skoro już można zamawiać "pięć piw" w bluzie z białym orłem bez obciachu, wycierać sobie buzie świętymi dla przeszłych pokoleń symbolami, to i malownicze graffiti na tablicy upamiętniającej śmierć Polaków nie dziwi. Baraszkują jak to młodzi. Trochę humoru i rozluźnienia nikomu nie zaszkodziło, Tarant chyba za bardzo się poważny zrobił ostatnio. Cóż, sowa, to sowa, gdzie jej tam do sokołów naszych, o orłach nie wspominając...

post-39092-0-97027000-1483570083_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Trudno nawet sobie wyobrazić jak zaczyna wyglądać to "cyfrowe trzepanie". To co jest opisywane to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Obawiać się tego muszą zarówno ci, którzy żyją z nieudolności i niewydolności gospodarczego systemu prawnego np. zajmujący się wyłudzeniami VAT, przekrętami na akcyzie czy wprowadzaniu nielegalnych używek jak i zwykli przedsiębiorcy uczciwie zarabiający na chleb wiedzą i wysiłkiem.

Podejrzewam, że wraz z zanikiem fizycznego pieniądza w obiegu co ma już miejsce na np. skandynawskim poligonie uchowanie się w alternatywnej rzeczywistości niczym John Connor z Terminatora nie będzie specjalnie możliwe, "Skynet über alles" .

 

Firmy, które zajmują się urzeczywistnianiem nowych pomysłów wcale w tym przejrzystym świecie nie mają się lepiej a wręcz gorzej. Naczelną zasadą prac nad rzeczami, które mogą podlegać ochronie własności przemysłowej lub intelektualnej jest nie mówienie o patentach. Drugą zasadą jest nie mówienie o patentach trzecią jest... . Transparentność faktur może bardzo to utrudnić np. wiedza o bazie surowcowej.

Póki co jeszcze nie są ale za chwilę będą zagrożone zwykłe firmy, które znalazły sobie niszę na rynku dzięki np. znalezieniu unikalnego dostawcy "czegoś tam". Wraz ze wzrostem tego typu firmy staje się ona coraz tłustszym kąskiem do przejęcia. Nie koniecznie firmy lecz niszy, rynku. Informacje gromadzone w rejestrach faktur są tym czego poszukiwały wywiadownie gospodarcze w poprzedniej epoce.

Aż strach myśleć jak bardzo będą przejrzyste owe rejestry skoro do niedawna konto admina w Urzędzie Rady Ministrów RP miało login:Admin a hasło: Admin1  czy jakoś tak :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.