Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

myszy

Zegarek dla wybranki - Lorus RG223LX9

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdoberek, jak wiadomo zbliżają się święta a więc i czas prezentów. Planuję zakup zegarka i aktualnie najlepszym wyborem wydaje się wspomniany w tytule Lorus RG223LX9. Zegarek ładny, podoba się, mechanizm Seiko, ale martwi mnie mosiężna koperta. Czy nie zacznie się przecierać po czasie? Widziałem kiedyś takie poprzecierane zegarki i średnio to wyglądało... Dlatego na wszelki wypadek szukam też alternatyw podobnych do tego Lorusa, wymagania to okrągła koperta, sekundnik, najlepiej, żeby był ze stali, fajnie jakby miałe też perłową tarczę jak ten Lorus. Budżet to powiedzmy 300-400zł. Czy jest sens szukać czegoś czy pozostać jednak przy tym modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten Citek, da radę go gdzieś dostać w Polszy? Zależy mi na tym, żeby w miarę możliwości znaleźć go gdzieś na miejscu, ewentualnie wysyłka z Polski. Chciałbym poznać też opinie nt. tego Lorusa. W ostateczności mogę też podciągnąć budżet do 500, ale zegarek musi być tego wart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta strona jest ok i nie ma się czego obawiać plus gwarancja międzynarodowa roczna. I sam fakt, że to eco to i tak nikt tam nie będzie majstrował przez dłuższy czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten Citek, da radę go gdzieś dostać w Polszy? Zależy mi na tym, żeby w miarę możliwości znaleźć go gdzieś na miejscu, ewentualnie wysyłka z Polski. Chciałbym poznać też opinie nt. tego Lorusa. W ostateczności mogę też podciągnąć budżet do 500, ale zegarek musi być tego wart :)

Kolego z Rosji jesteś ?


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z Rosji jesteś ?

Nie, nie jestem. Co do stronki to wiem, że jest ok, martwi mnie tylko czas przesyłki, może nie zdążyć dojść na czas. Dlatego też pytałem o możliwość zakupu gdzieś u nas na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas dostawy 2-4 tygodni .

Trafia się tez szybciej.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, i tu jest największy problem. Ale cóż, tak to jest jak się na ostatnią chwilę wszystko zostawia. W takim razie szukam dalej czegoś lokalnie / czekam na opinię o tytułowym Lorusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus , marka Seiko. W tym budzecie bedzie ok.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. A co z mosiężną kopertą? Nie będzie się przecierać?

Czekam jeszcze na informację bo pojawił się Tissot, który trochę przekracza budżet. W zależności od tego jak pójdą negocjacje może dorzucę trochę jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie cała mosiężna to się nie będzie przecierała.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta mosiężna ale z powłoką, która może się przecierać. Ostatecznie jednak wybór padł na Tissota T52.1.281.31. Przekroczył budżet, no ale cóż. I tak udało się całkiem dobrą cenę uzyskać u Dolińskich, w tygodniu idę go odebrać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, zawsze to stalowa koperta, szkiełko szafirowe, a i można wybrance powiedzieć, że dostała prawdziwy szwajcarski zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, myślę, że jakością wykonania zdecydowanie przeważa nad Lorusem, no i wystarczy pewnie na ładnych parę lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek odebrany, na miejscu udało się jeszcze odrobinę skuć cenę. Prezent się bardzo spodobał, a to najważniejsze. Sam zegarek bardzo fajny, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to że środkowe elementy bransolety to zwijanka, tylko zewnętrzne są jednolite. Ale to tylko czepialstwo, ogólnie jest bardzo dobrze, temat uważam więc za zakończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.