Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Saragas

Mesh dla Deep Blue Nato 300m

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Koledzy, poradźcie proszę jaka bransoleta - najlepiej mesh - do zegarka Deep Blue Nato 300m?

 

z góry dziękuję za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo dokup sobie dedykowaną Deep Blue dla tego zegarka, albo kup np. coś takiego: https://www.watchgecko.com/shark-mesh-watch-strap.php , albo weź bardziej po taniości np. od kolegi lookas2 na bazarku, ale to najgorszy wybór i będziesz musiał go sobie skrócić we własnym zakresie, a trochę zabawy z tym będzie. Ja bym wziął opcję 2, można go sobie regulować i będzie na przyszłość do innego zegarka, ale tanioszka to już nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo dokup sobie dedykowaną Deep Blue dla tego zegarka, albo kup np. coś takiego: https://www.watchgecko.com/shark-mesh-watch-strap.php , albo weź bardziej po taniości np. od kolegi lookas2 na bazarku, ale to najgorszy wybór i będziesz musiał go sobie skrócić we własnym zakresie, a trochę zabawy z tym będzie. Ja bym wziął opcję 2, można go sobie regulować i będzie na przyszłość do innego zegarka, ale tanioszka to już nie jest.

Dedykowana Deep Blue jest straszna. Ta co podesłałeś - ideał. Kupię taką gdzieś w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza forami?- nie sądzę. Ja przynajmniej nigdy nie trafiłem na coś takiego. Akceptują PayPal'a, więc żaden problem i bez obaw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza forami?- nie sądzę. Ja przynajmniej nigdy nie trafiłem na coś takiego. Akceptują PayPal'a, więc żaden problem i bez obaw ;)

a może mógłbyś polecić jeszcze jakąś bransoletę do tego zegarka?:) byłbym wdzięczny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie dobrać coś innego niż bransa dedykowana od DB z uwagi na maskownice przy kopercie. Nie znajdziesz raczej nic co by ładnie pasowało, więc tę drogę odpuść... Jeżeli nie DB i nie mesh to zostają tylko bransolety bez maskownic- zakończone prosto, ale to nie będzie tutaj pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie dobrać coś innego niż bransa dedykowana od DB z uwagi na maskownice przy kopercie. Nie znajdziesz raczej nic co by ładnie pasowało, więc tę drogę odpuść... Jeżeli nie DB i nie mesh to zostają tylko bransolety bez maskownic- zakończone prosto, ale to nie będzie tutaj pasowało.

Mam jeszcze ostatnie pytanie. Chcę zamówić tego mesha ale zobaczyłem, że jego minimalna długość to 13.5cm. Mam dość wątły nadgarstek -   16.5/17cm - do tego zegarek jest dość konkretnych rozmiarów. Nie będzie latał na tym meshu po całkowitym skróceniu? Może lepiej wziąć ten model: https://www.watchgecko.com/butterfly-h-link-shark-milanese-mesh-watch-strap.php ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej oryginał od DB. Bardzo porządna jakość i dobrze pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dedykowana Deep Blue jest straszna. Ta co podesłałeś - ideał. Kupię taką gdzieś w Polsce?

Kurde mam jedego mesha od Deep Blue i jest dla mnie genialny.

Wlasnie knuje kupić drugiego na 24mmm :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem mesh'a od DB i byłem bardzo zadowolony - http://www.atomictime.pl/product_info.php?products_id=204

Ten zegarek też będzie świetnie wyglądał na gumie "drabince" w typie ISO - to moim zdaniem najwygodniejszy rodzaj paska gumowego.

http://www.atomictime.pl/product_info.php?products_id=457


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat do Smuraja noszę i knuję kupić do Bfs'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam - YISUYA- solidna i tania bransoletka typu H-Link Mesh do kupienia w popularnym chińskim sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można dostać drabinkę do Deep Blue w PL gdzieś poza AtomicPL? Może troszkę tańszą nawet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z Panem z Atomic można delikatnie ponegocjować, mi się dziś udało przy 2 szt Meszyka. Jutro składa zamówienie w Deep Blue, chyba że jest na stanie. Doskonały kontakt. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z Panem z Atomic można delikatnie ponegocjować, mi się dziś udało przy 2 szt Meszyka. Jutro składa zamówienie w Deep Blue, chyba że jest na stanie. Doskonały kontakt. Polecam.

Czekam na zegarek od miesiąca z atomica (musiał być domówiony), więc nie chcę drugi miesiąc czekać teraz na gumę. Kupie sobie w DB sam jak będą promocje -40%, które są dosyć często. Wtedy będzie mi mniej robic ile idzie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no zobaczę jak to pójdzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na zegarek od miesiąca z atomica (musiał być domówiony), więc nie chcę drugi miesiąc czekać teraz na gumę. Kupie sobie w DB sam jak będą promocje -40%, które są dosyć często. Wtedy będzie mi mniej robic ile idzie ;p

 

Widziałeś na lokalnym bazarku ?

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/162620-pasek-gumowy-drabinka-cuda-24-mm/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez avatarek
      III     Citizen NH8335
      Mechanizm : cal. 8200
      Sapphire crystal
      10 ATM
      W 40mm x D11mm także wymiary bliskie ideału.
      Indeksy ( arab znowu do góry nogami ehh) ale tarcza też zwyczajna, bez ciekawych prążków jak w 8240.
      Na plus, że się nie błyszczy jak 8240.
      FOTKI


       
       IV    Citizen NP4070
      mechanizm kal. 4150 czyli to samo co w nr 1.
      W 40mm x D 11mm,  126 g
      5 ATM
      Sapphire Crystal
      Ładna pupa, tarcza ładniejsza i nie ma przekręconego araba jak poprzednio podany jednak jakoś mi w nim czegoś brakuje. Brak real foto znacznie utrudnia ocene.
      FOTKI


       
      V    Citizen NH8325-56EB
      mechanizm: cal. 8200
      Sapphire Glass
      W 41mm x D 11mm
      10 ATM
      FOTKI


       
      Jak stoi citizen w zestawieniu z Orientem /Seiko ? ( jakość wykonania) Co sądzicie mechanizmach miyota 8200 / miyota 8215 i citizen 4150 ? ( trwałość, dokładność, awaryjność)
      Najbardziej podoba mi się ostatni nh8325 z racji łądnej tarzczy i koronki. NAtomiast znacznie łądniejszy mechanizm ma  np4070.
       
      Opinie nt wyglądu milie widziane.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.