Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gabrielxxx

Aeromatic 1912 - pointer - jaki to werk ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy,

rzucił mi się w oczy wprawdzie już kiedyś, ale ostatnio dokładniej się zainteresowałem tym zegarkiem - wg, mnie bardzo ładnie wykonany i ciekawy, a i cenowo nie jest źle.

Ciekawi mnie, jaki werk tam pracuje - ponoć ma 35 kamieni i automat z możliwością ręcznego nakręcania. Jedni piszą, że to Seagull, a inni, że to Shanghai w nim siedzi.

Czy macie jakieś doświadczenia z tym konkretnym zegarkiem? jak z jakością mechanizmu - taki fajny jak st35 czy może gorszy?

 

Piękna galeria zdjęć jest w tym całym artykule:

http://forums.watchuseek.com/f78/mushroom-attack-2-aeromatic-full-calendar-243779-5.html

 

PZDR!

post-39976-0-73809100-1481302838_thumb.jpg

post-39976-0-00873500-1481302880_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seagull ST-16 (albo jakiś jego klon) z dodatkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta firma, czy raczej "przedsięwzięcie" jeszcze działa? Kilka lat temu mieli nawet polskiego dystrybutora.


Aeromatic 1912 is a German watch brand from the big city Frankfurt. Aeromatic 1912 watches stand by the high quality and luxurious appearance but with an affordable image.  :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, działa - sprzedają swoje zegarki. Czyli jak to seagull to można być raczej pewien, że zegarek OK, że nie jakaś jednorazówka. Chociaż patrząc na zdjęcia makro na WUS'ie to dokładność w wykonaniu pierwszorzędna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem: na moje oko Seagull albo klon. Jest coś, co się zwie TY2806, jest sławne Claro, pewnie jest tego sporo więcej, ale tyle mi gdzieś kiedyś mignęło. Co do jakości/pewności, to gwarancję pewnie dają, skoro biorą za to parę stów, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.