Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

radekvintage

Akcja dla kolegi @daniels36 za Jego postawę

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega @daniels36 zamieścił dzis czyli 10.12.2017 o 11.56 w dziale " Nowe nabytki - chwalimy się tym co udało nam się upolo" taki oto tekst:

 

"niby to nie ten temat ale warto je tu pokazać mimo to że ja ich nie upolowałem bo sumienie mi nie dało ale sąsiadka wczoraj przyszła i mówi że ma coś dla mnie bo znalazła w końcu po mężu 3 zegarki i pokazała mi takie coś.pokazuję dwa zdjęcia bo ma dwa takie same zenity,powiedziałem jej niech zostawi dzieciom na pamiątkę i nie wziąłem.zenity oczywiście złote i taka omega ładna bo duża,zdjęcia fatalne bo robione póznym wieczorem,koperta od spodu brudna to nie są przetarcia

Załączone miniatury"

 

Uważam, ze to co zrobil bylo super. Bo choć mogl za pare groszy wyciągnąć od tej kobiety 3 zegarki Vintage to On szczerze i uczciwie jej poradzil zeby przekazala te pamiątkę dzieciom. Jeszcze raz - klasa @daniels36.

 

Dlatego akcja. Przekażmy cos "zegarkowego" dla kolegi. Mogą to byc zegarki badz paski badz jeszcze cos innego zegarkowego, co na przyklad nie pasuje do naszych kolekcji. "Zawalmy" go tym! Zasłużył na to dzis. Facet ma "jaja"

 

Jako jeden z inicjatorów oddaje koledze moja stara jedyna DOXE jaka mam. Z postów widze ze zbiera.

Drugi inicjator Master Yoda - ulubiona flaszkę i książki.

 

Chlopaki liczymy na Was

Radek (radekvintage) & Marek (Master Yoda)

 

PS. Sluszna uwaga kolegi Burnsa. Adres do wysylki bede wysylal ja (radekvintage) albo Master Yoda. Po zakończeniu akcji upublicznimy kod pocztowy aby nie bylo niepotrzebnych wątpliwości.

Kolega @daniels36 zamieścił dzis czyli 10.12.2017 o 11.56 w dziale " Nowe nabytki - chwalimy się tym co udało nam się upolo" taki oto tekst:

 

"niby to nie ten temat ale warto je tu pokazać mimo to że ja ich nie upolowałem bo sumienie mi nie dało ale sąsiadka wczoraj przyszła i mówi że ma coś dla mnie bo znalazła w końcu po mężu 3 zegarki i pokazała mi takie coś.pokazuję dwa zdjęcia bo ma dwa takie same zenity,powiedziałem jej niech zostawi dzieciom na pamiątkę i nie wziąłem.zenity oczywiście złote i taka omega ładna bo duża,zdjęcia fatalne bo robione póznym wieczorem,koperta od spodu brudna to nie są przetarcia

Załączone miniatury"

 

Uważam, ze to co zrobil bylo super. Bo choć mogl za pare groszy wyciągnąć od tej kobiety 3 zegarki Vintage to On szczerze i uczciwie jej poradzil zeby przekazala te pamiątkę dzieciom. Jeszcze raz - klasa @daniels36.

 

Dlatego akcja. Przekażmy cos "zegarkowego" dla kolegi. Mogą to byc zegarki badz paski badz jeszcze cos innego zegarkowego, co na przyklad nie pasuje do naszych kolekcji. "Zawalmy" go tym! Zasłużył na to dzis. Facet ma "jaja"

 

Jako jeden z inicjatorów oddaje koledze moja stara jedyna DOXE jaka mam. Z postów widze ze zbiera.

Drugi inicjator Master Yoda - ulubiona flaszkę i książki.

 

Chlopaki liczymy na Was

Radek (radekvintage) & Marek (Master Yoda)

 

PS. @daniels36 - wysylaj wszystkim ponizej uczestnikom tej akcji adres wysylkowy na prive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę 0,5l Wyborowej na opicie Doxy, poważnie.

( byle tylko "te" z poczty nie wypili :))

P.S Dodam też kilka pozycji -albumy, ksiazki o tematyce zegarkowej.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę 0,5l Wyborowej na opicie Doxy, poważnie.

( byle tylko "te" z poczty nie wypili :))

P.S Dodam też kilka pozycji -albumy, ksiazki o tematyce zegarkowej.

 

Marek, już się wyborowej nie pije, są inne alkohole... :)

 

A tak na poważnie ja też przygotuję prezent " niespodziankę ", proszę tylko o adres do wysyłki naszego kolegę Daniela36.


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie uczono że to normalne zachowanie.Ale to teraz coraz rzadsze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja wspierania aukcji:

 

"Postawa kolegi @daniels36 wsparciem dla aukcji dla chorego Krzysia".

 

Wszelkie fanty, ktore chcielibyście przekazać będą wystawione na oddzielnych aukcjach, zbiórka zasili później konto na rzecz chorego Krzysia.

 

Wiec wysylajcie do Romana (@rk7000) zdjecia tych przedmiotów, które chcecie oddać na licytacje. Roman wystawi je na aukcji. Po zakończonej aukcji dostaniecie nicka zwycięzcy i przez prive ustalony zostanie adres wysylki.

 

W najbliższa niedziele na "pierwszy strzal" moja stara DOXA na pasku z gatunku góralska radosna twórczość.

 

Zachęcam do udzialu i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Czytałem temat na poczatku jego powstania - wiem że nie każdemu ta akcja się podobała. 

Uważam że oczywiście taka postawa to powinna byc norma - niestety w naszych czasach nie jest.

Dlatego moim zdaniem postawa Daniela jest conajmniej honorowa i godna naśladowania.

I warto takie zachowania pokazywać innym. 

 

Od pewnego czasu prowadzimy licytacje na rzecz młodego Krzysia - chorego chłopca który lubi zegarki.

Koledzy radekvintage i Master Yoda (domyslam sie że w porozumieniu z danielsem36)

postanowili wspomóc Krzysia i jednocześnie docenić honorową postawę Daniela.

 

Dlatego akcja "daniels36 dla Krzysia" 

Jak to będzie wygladało zobaczycie już w najbliższą niedzielę w tym temacie

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/137599-licytacja-dla-krzysia/

 

Oczywiście w imieniu organizatorów pomocy dla Krzysia dziękuję serdecznie wszystkim którzy zechcą się dołączyć.

 

Pozdrawiam, Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.