Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adrianooo3

Rotomat KRAFF czy to dobry zakup?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo zbliżony model KRAFF Delta - estetyczny, cichutki, skuteczny chociaż nawet na najbardziej efektywnym programie zegarki nie są tak dokręcone jak przy codziennym noszeniu. Nie wiem czego jeszcze można wymagać od rotomatu do podstawowych zastosowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Kraffa, ale na 2 zegarki i jest OK. Do opinii powyżej dodam tylko, że poduszki są na tyle blisko, ze duże zegarki  zmieszczą się tylko wtedy, gdy koperty nie będą równolegle, a przesunięte względem siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tańsze modele bardzo podobne z wyglądu - wręcz identyczne - innych producentów ale nie wiem czy jakość materiałów, głośność i możliwości pracy w kilku trybach są takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tańsze modele bardzo podobne z wyglądu - wręcz identyczne - innych producentów ale nie wiem czy jakość materiałów, głośność i możliwości pracy w kilku trybach są takie same.

 

Chińskie wyglądają niemal identycznie, a są 3 razy tańsze - wyczytałem jednak, że w KRAFF'ie jest bezawaryjny, cichy, japoński silnik, czego na pewno nie można powiedzieć o chińskich alternatywach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraff to najlepsza opcja cena-jakość, nie ma problemu z ciężkimi zegarkami, cichy silnik który nie oddziałuje później na prace zegarka (w sensie fale magnetyczne) w wersji z różnymi wielkościami Ew. Można złapać wersje z elektronicznym ustawieniem pracy. Można sie przyczepić tylko do jakości wykończenia materiałów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie bedzie to zly wybor sadze. z tego co udalo mi sie poczytac to materialy nie sa wcale takie zle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki od jakiś 2 lat jestem bardzo zadowolony.Potwierdzam co koledzy wyżej napisali.Cichy,dobrze wykonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotomat przyjechal, ale po rozpakowaniu okazal sie jednak za duzy gabarytowo (wymiary byly podane na stronie). odeslalem go i szukam czegos mniejszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja mam rotomat Ferocase model Classic 2037 RSW (2 zegarki rotowane+ 2 dodatkowe poduszeczki niżej do przechowywania więc razem miejsce na 4 zegarki)

ceny ok 400-480zł, faktycznie gabarytowo nie są to małe pudełeczka ;) ale działa sprawnie, ma kilka podstawowych programów plus co dla mnie ważne opcję zasilania bateriami (2 paluszki) co zapewnia nieskrępowaną mobilność.

Mechanizm cichy acz przy łóżku byłoby 'szumienie/buczenie' słychać.

Ogólnie jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być mały to może Wolf Cube albo coś w tej wielkości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.