Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

darekboniu

Zegarek na święta do 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jeśli był taki temat to przepraszam ale nie mogę znaleźć. Poszukuję ładnego zegarka dla dziewczyny do 200zł. Niestety na razie nie stać mnie na nic droższego i lepszego:( z góry dziękuję za każdą podpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki to jest ładny?

Poszukaj może w ofercie Lorusa, Casio. Powinieneś znaleźć, ale który będzie ładny, to sam musisz zdecydować. My nie znamy gustu Twojej dziewczyny :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej od Lorusa polecam Casio. Pierwszy i ostatni Lorus którego kupiłem i niestety podarowałem swojej żonie po pół roku użytkowania wyglądał tragicznie - z bransoletki i koperty zaczęła schodzić powłoka. Gwarancja tego nie obejmuje niestety. Natomiast casio (tańsze i posiadające złocone elementy) które ok. 2 lata użytkuje matka jest w stanie co najmniej dobrym. Inne moje casio też są ok. No ale może źle trafiłem. 

Dziwnie mi się to pisze ale o ponad połowę tańszy Gino Rossi wygląda po kilku miesiącach użytkowania o niebo lepiej (tak, jestem świadomy odnośnie różnicy marek) i żona go sobie chwali.

Wielu modeli nie znajdziesz ale kupisz już do tej kwoty też nową Adriaticę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą nową Adriatiką to się trochę rozpędziłeś :).

Jeśli chodzi o marki modowe, to faktycznie można za niewielkie pieniądze kupić estetycznie wyglądający w miarę solidny zegarek. Problem w tym, że w wielu przypadkach powtarzalność jakości w kolejnych seriach niemalże nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą nową Adriatiką to się trochę rozpędziłeś :).

Jeśli chodzi o marki modowe, to faktycznie można za niewielkie pieniądze kupić estetycznie wyglądający w miarę solidny zegarek. Problem w tym, że w wielu przypadkach powtarzalność jakości w kolejnych seriach niemalże nie istnieje.

Dlaczego się rozpędziłem? Sprawdzałeś? Pisałem że wielu Adriatic za kwotę do 200 nie znajdzie ale kilka jest. Np.:

http://allegro.pl/damska-adriatica-delikatna-a21243-3263q-grawer-i5503847741.html

Są też inne oferty: np. nietrafione prezenty i inne okazje. Oczywiście piszę o nowych. Trzeba poszukać. Jest gwarancja, papiery itp. Kilka fajnych zegarków tak kupiłem a wyniosło mnie to 1/3 ceny. Też jakieś i myślę że dobre wyjście dla tych którzy mają mniej pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.