Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

radekvintage

Benelux (Belgia, Holandia i Luxemburg)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiscie raczej zostane na noc z soboty na niedziele z racji odleglosci i checi zwiedzenia miasta i okolic.

A tak przy okazji ilu by nas bylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie 3 osoby. Patryk, Krzysztof, Radek.

Ale zegarki mamy fajne:) wiec stolik będzie pełny i zróżnicowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelna zgoda :) Zastanawiam sie tylko jakie zegarki wziasc bo wszystkich to raczej nie dam rady.

Tak przy okazji, jesli mielibyscie panowie jakies zegarki w przypadku ktorych dopuszczacie mozliwosc sprzedazy albo wymiany to moze zabierzcie ze soba i moze pohandlujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Dobry pomysł. Ja tez zabiorę tylko cześć zegarkow zeby był pretekst do spotkanie nr 2:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 18.11 wypadl mi wyjazd służbowy do Polski. A jak wyglada Wasz kalendarz na przykład tydzień później? Czyli 25.11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie może być ciężko, mam znajomych u siebie wtedy. Chyba, że nasz podstolik rozbudujemy o "cywilów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie! Ostatnio na spotkaniu zegarkowym w Bielsku Białej gdzie miałem przyjemność brać udział również pojawił się "niezegarkowy" człowiek przyprowadzony przez forumowicza i nasze hobby zrobiło na nim pozytywne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25.11 poki co jest u mnie wolny takze mi pasuje. To jak panowie przekladamy na ta date?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, jeśli nic się nie zmieni to znajomi do mnie wpadną w tym terminie. Tak do połowy miesiąca będę wiedział na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że umawialiśmy się bez partnerek, wiec myślałem, że dodatkowi goście też odpadają. Ale jak tak, to się piszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam Was najmocniej ale wyskoczyla mi kwestia rodzinna i 25.11 niestety u mnie odpada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie chyba dopiero po nowym roku. Grudzień jest raczej rodzinno świąteczny. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na początku stycznia spróbujemy coś ustalić znowu. Z drugiej strony to szansa, ze nasze kolekcje będą trochę większe:) mikołajki, choinka etc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Halo halo.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Nasze spotkanie grudniowe nie doszlo do skutku.

 

Macie ochote sprobowac znowu z jakims nowym terminem? Powiedzmy 2-ga polowa lutego? Jakas sobota?

 

Pozdrawiam Was

Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam

 

Również życzę wszystkiego dobrego Panowie. Przede wszystkim DUUUUUUŻOOO zdrowia no i zgodnie z tematyką naszego forum nie wypada nie pożyczyć udanych zakupów zegarkowych

 

Ja do połowy marca mam już plany, ale w marcu z chęcią bym się spotkał muszę w końcu Radku zobaczyć twoje PAMy!!!

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tak wstępnie 24 marca? Tydzień później będzie już Wielkanoc. Co Wy na to? Wpisujemy wstępnie do naszych agend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dopiero się odzywam, ale Coś odznaczylem na Tapatalk’u i nie miałem „subskrypcji” naszego tematu. Może coś po Wielkanocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.