Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mariO_o

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich pasjonatów.

Nazywam się Mariusz, dobijam do 30stki, mieszkam w Będzinie lecz pochodzę z woj lubelskiego. Na 25 urodziny uzyskiwałem porady na tym forum dot mojego 1 zegarka, którym jest adriatica lecz na mechanizmie claro, który nie dotrzymał 4 - 5 lat ale mój zegarmistrz podołał zadaniu i ożywił go ponownie:)
Obecnie moja kolecja póki co opiewa na 3 zegarki, 2 Adriatic + Bisset a liczę, że niedługo zawita do mnie Orieng.
Moje następne marzenie to stary model Atlantica, widzę, że pojawiają się na tym forum także jak tylko trochę się dorobię to na pewno będzie to mój priorytet:)

Jeszcze raz witam i dziękuję tym, którzy mi doradzali i pewnie tym którzy dopiero pomogą:)

Pozdrawiam
Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mariusz.

 

Jak już sam wiesz trafiłeś w dobre miejsce :) Znajdziesz tutaj wiedzę i ludzi którzy Tobie pomogą, a bazarek jest bardzo dobrym i pewnym miejscem do zakupów starych zegarków.

 

Takie pytanie - co to za marka Orieng?? ;) czy przypadkiem nie miałeś na myśli Orient-a :D.

 

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie 
Tak miałem na myśli Orienta nie wiem skąd to G :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) mam Mako Black-a, jak byś miał jakieś pytania to chętnie podzielę się wiedzą - pisz PW.

 

Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.