Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Burns

Ale to już było i nie wróci więcej ...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

To zawsze był tylko i wyłącznie interes i jest nadal.

Przedstawiłeś dość ponury obraz. Wśród ludzi zatrudnianych przez producentów zegarków znajdziesz pasjonatów, którzy do swojej pracy podchodzą z dużym zaangażowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pies Ci mordę lizał ;) - przyjmij na klatę. ;) @nicon oczywiście

:)

Tych kilka słów napisał oczywiście najprawdziwszy pasjonat który nagle odkrył, że są tacy ludzie którzy z nieznanych jemu przyczyn przestają pisać na forum. :D  :P   

 

Słownik PWN. 

pasjonat

1. «człowiek opanowany jakąś pasją, mający wielkie zamiłowanie do czegoś»
2. «człowiek gwałtowny, łatwo wybuchający gniewem»

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, Marian, wychodzi ze jestem pasjonatą idealnym!:)

Wpisuje się bowiem w obie definicje :);)

 

Wszystkim milego wypoczynku i pięknych chwil W gronie rodzinnym życzę w nadchodzącym czasie....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyje i mam się bardzo dobrze, ja jak i moja pasja do zegarków :) A czemu mnie nie ma na forum ? A no temu że miałem dość złośliwości i ciągłego, bezpodstawnego atakowania mojej osoby. Czasami człowiek ma poprostu dość. Szkoda, bo swego czasu czułem sie na tym forum jak w rodzinie.

 

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i życze Zdrowych i Wesołych Świąt.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda, bo swego czasu czułem sie na tym forum jak w rodzinie.

 

Witaj - i tak może być dalej wystarczy że sami wy eliminujemy z naszego grona podjudzaczy i prowokatorów najprostszym sposobem ignorując ich.

Wracaj bo jak sam widzisz wielu jednak dobrze Cię wspomina - na słabego nie wyglądasz więc się nie wycofuj

Pozdrawiam i wesołych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jasne. Wcale się nie dziwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carlito1 Najważniejsze, że wszyscy zdrowi. Wesołych świąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Żyje i mam się bardzo dobrze, ja jak i moja pasja do zegarków :) A czemu mnie nie ma na forum ? A no temu że miałem dość złośliwości i ciągłego, bezpodstawnego atakowania mojej osoby. Czasami człowiek ma poprostu dość.

Ostatnio jest tu w miarę spokojnie, atmosfera ustabilizowana tak więc da się pisać. Życzę zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał jak widzisz nie zapomniano tu o Tobie,masz spory wkład w forum,świetną galerię,którą możesz wzbogacić i podzielić się z resztą.Jak na faceta foch trzyma Cię zbyt długo :) Wesołych Świąt ! Dzwoniłem do Ciebie swego czasu,ale chyba zmieniłeś numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać temat spowodował powrót kilku użytkowników na forum .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyje i mam się bardzo dobrze, ja jak i moja pasja do zegarków :) A czemu mnie nie ma na forum ? A no temu że miałem dość złośliwości i ciągłego, bezpodstawnego atakowania mojej osoby. Czasami człowiek ma poprostu dość. Szkoda, bo swego czasu czułem sie na tym forum jak w rodzinie.

 

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i życze Zdrowych i Wesołych Świąt.

 

Kopę lat!

Zdrowych i radosnych Świąt!

Zaglądaj częściej, nie tylko na święta.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Michal :)

Chetnie bym zobaczyl co tam masz w pudeleczku na dzien dzisiejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko w temacie jego zegarków  -_-

post-68206-0-05747900-1482523914.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z sekwencja zakupow to wielce prawdopodobne, ale z niebieska tarcza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesnaski są, były i będą - z jednej strony dobrze, że zegarki budzą emocje - nie są takie bezpłciowe!

Ale fakt, jak się dobierze zgraja, żeby zrobić na przekór za wszelką cenę bo przecież ilu ludzi tyle spojrzeń i koncepcji na daną sprawę to czasem ciężko to wytrzymać ... - no, ale Ameryki nie odkryłem...

Człowiek, człowiekowi wilkiem i to często w innych sprawach jeszcze gorszym...

Zresztą widać jak wyglądała pierwsza strona tego tematu - całe szczęście poszedł w miarę dobrą stronę...

Może kwestia Świąt, a może tego, że w tym całym systemie zero-jedynkowym i tak się znamy wirtualnie i realnie...

Tworzymy jakąś społeczność ...

I tak mimo wszystko dobrze, że go założyłem bo odsłon sporo w 3 dni, a pozwolił i pozwoli przypomnieć ludzi, którzy fizycznie stoją i stali za tworzeniem tej społeczności ...

Nawet Carlito się pojawił a nie będę Greka grał, że nie kazałem mu kupować kulek na szprychy  :D  :lol:

Ale inne cytat też wielu zna: "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem"

 

post-32788-0-94164500-1408743208_thumb.jpg
 
Wszystkiego Dobrego Wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zgodnie z sekwencja zakupow to wielce prawdopodobne, ale z niebieska tarcza ;)

Jako epilog swojej pasji zegarkowej widziałbym coś niszowego. Na przykład z kolekcji F.P Journe albo Laurent Ferrier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze część 'pasjonatów' 'pali frana' i pod innym nickiem jest aktywna...:)

"Inni mnie obrazali to odszedlem....'

 

 

P.S Bylem moderatorem, miałem wgląd w adres ip, więc bez pieprzenia bzdur!! :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o obi-one kenobi mam z nim stały kontakt,poprzez wspólną pasję zegarkową dzwonimy do siebie ,czasami spotkamy na kawce.Robert ma się dobrze i póki co czuje się zegarkowo spełniony.Stał się troszkę obieżyświatem co stało się jego kolejną pasją,wyjeżdża dość często w różne krańce świata ,o ile czas mu na to pozwala.Stąd też jego absencja w forum..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze część 'pasjonatów' 'pali frana' i pod innym nickiem jest aktywna...

"Inni mnie obrazali to odszedlem....'

Bez pieprzenia, gadanie fasłszywców....

P.S Bylem moderatorem, miałem wgląd w adres ip, więc bez pieprzenia bzdur!!

Potęga Internetu Panie, w realu tak łatwo sobie twarzy nie przeszczepisz. A dobrze wiemy, że odchodzący często mają tyle samo za uszami albo więcej niż ci co ich do tego zmusili.

Jesteśmy tylko ludzmi i łatwo pogubić się.

To jednak nie temat o patologiach - chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na TVNie byl taki program...

NIE DO WIARY sie nazywal...

I tak sobie mysle ze tytul tego jakze fascynujacego programu pasowalby idealnie jako podsumowanie wpisow zalozyciela tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PP to nic sie nie zmienilo, dalej zbieram :D. Zawsze jednak jak uzbieram jaką kwote to nie wytrzymuje i kupuje coś innego. Tym sposobem do kolekcji dołączył zielony Sub, Seadweller 4000 i wkrótce ceramiczna Daytona z białą tarczą. Czyli ogólnie nuda. Ale po latach stwierdzam, że z Rolkami czuje się najlepiej. Są to zegarki gabarytowo dla mnie idealne. Mam też inna pasje którą zajmuje mi mnóstwo czasu i nie pozwala na częste zaglądanie na forum. Tą pasją jest kolarstwo. Na rowerze robie ok. 500-600 km tygodniowo i jestem w kraju na każdych amatorskich zawodach. Doslownie sie w tym sporcie zakochałem :) Tak się poświeciłem że zrzuciłem mase kg. i wyglądam jak szczypior. Wszystko dla wyników i sprzętu. Każde moje cwiczenia są dostosowane pod rower. A do tego wszystkiego wkrótce rodzi mi się drugi synek :)

 

Koledzy, cholernie mi jest miło, że ktoś tu jeszcze o mnie pamięta! :)

 

Wesołych Świat.

 

Do usłyszonka.

 

ps. Akis nr. mam ten sam. Ktos przedwczoraj dzwonil z pl numeru ale kiedy odbieralem nic nie slyszalem. Byc moze zasieg mialem kiepski w tej chwili.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak prezentowałeś nową szosę :) czarny Canyon ( chyba ) 

500-600 km tygodniowy to już dużo .

Latem robiłem po 1500 miesięcznie i zabierało już to trochę czasu .

Kolarstwo - dobra pasja :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pogoda pozwala tych km robie jeszcze więcej. Niedługo dojdzie też nowy rower, prawdziwy szosowy potwór :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , tylko ta pogoda , niestety w Polsce są pod tym względem spore ograniczenia .

Chyba że jeździ Kolega Kaido :)

Dla mnie już za zimno na szosę .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.