Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Burns

Ale to już było i nie wróci więcej ...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Ale nie biore juz pod uwage nic innego jak Rolex i ewentualnie AP (zależy od gabarytów).

Rolex to bezpieczny wybór. Dość dobrze trzyma cenę na rynku wtórnym, a i sprzedaż nie stanowi większego problemu. I choć Rolex to kompletnie nie mój klimat, gratuluję wyboru. Niech się dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak meksyk, jak odbierzesz Biankę to umawiamy się na wspólną jazdę B)

 

Obowiązkowo! :D 


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyje i mam się bardzo dobrze, ja jak i moja pasja do zegarków :) A czemu mnie nie ma na forum ? A no temu że miałem dość złośliwości i ciągłego, bezpodstawnego atakowania mojej osoby. Czasami człowiek ma poprostu dość. Szkoda, bo swego czasu czułem sie na tym forum jak w rodzinie.

 

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i życze Zdrowych i Wesołych Świąt.

 

cóż niewiele tu się udzielam ale akurat Twoje opinie były dla mnie często cenne. Szkoda


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.