Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Burns

Ale to już było i nie wróci więcej ...

Rekomendowane odpowiedzi

Ale te przebiegi to z kulkami czy bez ;)

A co do najważniejszego - parka lepiej się chowa - gratuluje. Na kiedy termin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajunc przyniesie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień :)

Gratuluje :)

Nowej pasji-rowerowej też-sam śmigam praktycznie kazdego dnia, choc mniejsze dystansy.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie, jeśli zastanawiacie się, dlaczego ludzie odeszli z forum, to Wam odpowiem. Między innymi przez takie tematy jak niniejszy, który nie wniesie niczego, oprócz kolejnej pyskówki.

Panowie, cofam to co napisałem wyżej. Efekty tego wątku są jak najbardziej pozytywne.

Michał, gratuluję dzieciaków i nowej pasji sportowej. Super sprawa, świetnie to rozumiem, sam od niedawna biegam maratony


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako forumowy "dziadek" (jestem tu niemalże od początku istnienia forum, pierwsza rejestracja - styczeń 2005) stwierdzam, że forum bardzo straciło na odejściu ludzi ze starej gwardii. Mam na myśli takich zegarkomaniaków jak MasterFan, Yargoth, Michalop, Klod100, Tessio, Neuro no i oczywiście Otho.

 

Trzeba usunąć z forum wszystkich którzy zarejestrowali się po... 2009? I znów będzie fajnie B)

 

;)

 

Też "przerzuciłem" się na kolarstwo i zabiera to tyle czasu, że na inne pasje go brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szosa?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak meksyk, jak odbierzesz Biankę to umawiamy się na wspólną jazdę B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pogoda pozwala tych km robie jeszcze więcej. Niedługo dojdzie też nowy rower, prawdziwy szosowy potwór :)

Michał jaki to nowy potwór będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cervelo R5. DA Di2 bądź mechaniczna DA 9000. Nie zdecydowałem jeszcze który z tych osprzętów. Czekam na jazde próbną na Di2 i wtedy podejme decyzje. Do tego zmiana kół na stożki Zippa i w droge ;) Jest jeszcze opcja Canyona Ultimate CF SLX z tegoroczną wersją DA 9100 ale chyba jednak tym razem będzie Cervelo :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór R5 ale weź sobie DA. Mnie nie użekło Di2 ;( A w kwietniu dopiero Ci pogratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze przyjemnosci pośmigać na Di2 wiec nie wiem czego sie tak naprawde spodziewać. Nie moge sie doczekać testów. Swoja droga szkoda ze Cervelo w swojej aktualnej kolekcji nie ma rowerów z najnowsza wersją DA 9100. Wiekszosc producentow pokazalo juz rowery na 2017 z najnowsza grupa mechaniczną DA. Cervelo nie. W sumie ciekawe czemu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Cervelo R5. DA Di2 bądź mechaniczna DA 9000. Nie zdecydowałem jeszcze który z tych osprzętów. Czekam na jazde próbną na Di2 i wtedy podejme decyzje. Do tego zmiana kół na stożki Zippa i w droge ;) Jest jeszcze opcja Canyona Ultimate CF SLX z tegoroczną wersją DA 9100 ale chyba jednak tym razem będzie Cervelo :)

Dobry wybór R5 ale weź sobie DA. Mnie nie użekło Di2 ;( A w kwietniu dopiero Ci pogratuluje :)

Nic nie rozumiem o czym Wy tu piszecie? To szyfr jakiś?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, sorry za rozwalanie tematu. Już sie zamykam :) Zawsze psia krew się rozgadam :D

 

Jeszcze raz życze wszystkim zdrowych i wesołych Świąt oraz szczęśliwego nowego roku.

 

Do następnego.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jasne, sorry za rozwalanie tematu. Już sie zamykam :) Zawsze psia krew się rozgadam :D

I bardzo dobrze . Od tego jest forum żeby pisać. Nie ma za co przepraszać. Po prostu w temacie rowerów jestem ignorantem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyje i mam się bardzo dobrze, ja jak i moja pasja do zegarków :) [...]

 

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i życze Zdrowych i Wesołych Świąt.

Cześć Michał, dobrze Cię widzieć. Gratuluję drugiego Szkraba w drodze.

Wszystkim życzę zdrowych, błogosławionych Świąt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, sorry za rozwalanie tematu. Już sie zamykam :) Zawsze psia krew się rozgadam :D

Jeszcze raz życze wszystkim zdrowych i wesołych Świąt oraz szczęśliwego nowego roku.

Do następnego.

Dobrze wiesz, ze nie chodzi o to żebyś się zamknął tylko o trzymanie porządku w tej społeczności bo później znowu ktoś Ci napisze, że masz se kulki na szprychy kupić.

Fajnie, że jesteś, fajnie jak wrócisz. Fajnie jak temat zbada czy pasja trzyma nas w ryzach. Nie ma co się boczyć i strzelać focha. Ale jak mówiłem i jak wiesz nie jesteś jedynym zaginionym. Dajmy szansę innym przynajmniej w te Święta i w obliczu tego co dzieje się na Świecie.

A przypomnę, że celem tego tematu są rzeczywiści ludzie, którzy kryja sie pod Nickiem 01... PozdrawiaM

 

Edyta... Jak chcesz pisać, to lepiej napisz jak i w jaki inny sposób trwasz w swojej pasji. Skąd czerpiesz źródła - zagraniczne fora, fejs, realni ludzie itd.itp !?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

W porównaniu do zegarków, to nie ma tragedii. Moją drugą pasją jest muzyka i sprzęt, który ją odtwarza. Wystarczy  :). Interesuje mnie też tenis ziemny i futbol amerykański, ale żadna z tych pasji nie ma u mnie startu do zegarków. Może to i lepiej... dla mojego portfela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu za rok czy dwa ? Tak dlugo bede musial na nia czekac ? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ją noś nie za nisko ;) jak już przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiedzialem. Po nowym roku jakos zaraz po SIHH bede skladał zamówienie. Czekam na nowości. Może pojawi się coś co odwróci moją uwage od Daytony. Ale nie biore juz pod uwage nic innego jak Rolex i ewentualnie AP (zależy od gabarytów).


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.