Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Burns

Ale to już było i nie wróci więcej ...

Recommended Posts

Tym sposobem do kolekcji dołączył zielony Sub, Seadweller 4000 i wkrótce ceramiczna Daytona z białą tarczą. 

Ale tę Dytonę to pokaż jak już przyjdzie za rok czy dwa ;)

1dFQTya.png

Czemu za rok czy dwa ? Tak dlugo bede musial na nia czekac ? :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Tylko ją noś nie za nisko ;) jak już przyjdzie.

Edited by Adi

Czemu za rok czy dwa ? Tak dlugo bede musial na nia czekac ? :)

Tak na serio, ogólnie czasy oczekiwania są dość długie, ale z pewnością zależą od klienta. Jaki dostałeś estymowany czas dostawy u swojego AD?

1dFQTya.png

Tego nie wiedzialem. Po nowym roku jakos zaraz po SIHH bede skladał zamówienie. Czekam na nowości. Może pojawi się coś co odwróci moją uwage od Daytony. Ale nie biore juz pod uwage nic innego jak Rolex i ewentualnie AP (zależy od gabarytów).

Edited by carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Guest McIntosh

Ale nie biore juz pod uwage nic innego jak Rolex i ewentualnie AP (zależy od gabarytów).

Rolex to bezpieczny wybór. Dość dobrze trzyma cenę na rynku wtórnym, a i sprzedaż nie stanowi większego problemu. I choć Rolex to kompletnie nie mój klimat, gratuluję wyboru. Niech się dobrze nosi.

Tego nie wiedzialem. Po nowym roku jakos zaraz po SIHH bede skladał zamówienie. Czekam na nowości. Może pojawi się coś co odwróci moją uwage od Daytony. Ale nie biore juz pod uwage nic innego jak Rolex i ewentualnie AP (zależy od gabarytów).

Listy dochodziły do ~2 lat oczekiwania u niektórych sprzedawców. Kolejki raczej się znacznie nie skróciły, ale wszystko zależy z pewnością od klienta, jeżeli zostawiłeś u jednego AD więcej piniondzów to nie będziesz czekał aż tyle. Z tym że raczej trzeba ten czas liczyć w miesiącach a nie w tygodniach. 

1dFQTya.png

Tak meksyk, jak odbierzesz Biankę to umawiamy się na wspólną jazdę B)

Obowiązkowo! :D 

Co-Axial

Żyje i mam się bardzo dobrze, ja jak i moja pasja do zegarków :) A czemu mnie nie ma na forum ? A no temu że miałem dość złośliwości i ciągłego, bezpodstawnego atakowania mojej osoby. Czasami człowiek ma poprostu dość. Szkoda, bo swego czasu czułem sie na tym forum jak w rodzinie.

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i życze Zdrowych i Wesołych Świąt.

cóż niewiele tu się udzielam ale akurat Twoje opinie były dla mnie często cenne. Szkoda

zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's