Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zibi8

Nasze G plany na 2017 rok.

Rekomendowane odpowiedzi

No to jest normalnie skandal .. Żeby dwie takie sztuki ustrzelić za jednym razem ???

 

 

Gratulacje Zibi :)

Jak bym słyszał swoją żonę ;):);)

 

Dziekuje :)

Też gratuluję tych wspaniałych kingów :wub:

Co do mnie to zamknąłem rok GWG i MTG :D

Który MTG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

 

 

Jak bym słyszał swoją żonę ;):);)

 

Dziekuje :)

 

Który MTG ?

becd838012e718cce7287ece6ced0c59.jpg

 

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój plan na 2017 i chyba resztę życia zrealizowany. Serio już straciłem kompletnie zainteresowanie innymi zegarkami ;)bdd3135f865d24944caf0320e3a3da52.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój plan na 2017 i chyba resztę życia zrealizowany. Serio już straciłem kompletnie zainteresowanie innymi zegarkami ;)

Też tak miałem, ale przechodzi -naprawdę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna czuje ze naprawdę nic mi nie potrzeba;) No nigdy nie mów nigdy ale czuje ze to właśnie to;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna czuje ze naprawdę nic mi nie potrzeba;) No nigdy nie mów nigdy ale czuje ze to właśnie to;)

Tak , MTG "Waldzior edition" jak dla mnie tez jest jednym z ulubinnych, ale napewno nie jest jeszcze to "TEN" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poza MTG nic nowego nie wpadło i ten rok zamknę ilością 5G na stanie, wystarczającą ilością :D

Przyszły rok ... hmm zobaczymy, obiecałem sobie, że nic nie kupię i jak na razie trwam w postanowieniu, a jak będzie z wytrwałością, to się zobaczy.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ten rok zamykam zakupionymi szescioma sztukami,a gaw100 sobie odpuszczam na rzecz gw7900 w pozytywie,ale to już po nowym roku,postaram się również o kilka sztuk zwykłych casio,bo wśród nich częściej trafiają się nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poza MTG nic nowego nie wpadło i ten rok zamknę ilością 5G na stanie, wystarczającą ilością :D

Przyszły rok ... hmm zobaczymy, obiecałem sobie, że nic nie kupię i jak na razie trwam w postanowieniu, a jak będzie z wytrwałością, to się zobaczy.

Życzę wytrwałości (chociaż wątpliwe że dasz rade ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , MTG "Waldzior edition" jak dla mnie tez jest jednym z ulubinnych, ale napewno nie jest jeszcze to "TEN" ;)

A który to TEN?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MRG

Mysle , że MRG "zrobi robote" ,ale ...

Jeszcze nigdy nie przymierzalem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ( i Panie), Co sądzicie o PRG 7000?

 

https://www.eglobalcentral.pl/casio-pro-trek-triple-sensor-tough-solar-zegarek-prw-7000-3-zielony.html

 

Planuję zakup. Mam obawy bo zegarek znam tylko z googla i z YT. No i wątpliwości co do sklepu wielkie (ale o tym chyba nie tutaj ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ( i Panie), Co sądzicie o PRG 7000?

 

https://www.eglobalcentral.pl/casio-pro-trek-triple-sensor-tough-solar-zegarek-prw-7000-3-zielony.html

 

Planuję zakup. Mam obawy bo zegarek znam tylko z googla i z YT. No i wątpliwości co do sklepu wielkie (ale o tym chyba nie tutaj ).

Odpowiednik GWN-Q1000 i ten jednak bardziej mi się podoba, choć za G płaci się więcej :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej odpowiednik gwg-1000, bo Gulfmaster ma quad sensor ;)

Chyba, że chodzi o układ na tarczy.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej odpowiednik gwg-1000, bo Gulfmaster ma quad sensor ;)

Chyba, że chodzi o układ na tarczy.

Dokładnie, nie patrzyłem na sensory, tylko na układ na tarczy.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to wczorajszy spontaniczny zakup 10238230_DSCF1331.JPG10238231_DSCF1334.JPG, mala zagadka co to za model?


przepraszam za jakosc, ale sprzet jest beznadziejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-Shock G100-2BV 

to dość stary już model (model bazowy jest z roku 2000), dla mnie był za mały, jeśli dałeś więcej niż 60 funtów to ... 

tu masz tabelkę z kolorami:

http://forums.watchuseek.com/f17/what-color-variations-did-g-shock-make-g100-1bv-model-1492682.html

 

,..zgadza się, g100 ciemnogranatowy z zoltymi napisami i wskazowka godzinowa, minutowa jest biala, dosyć maly dla szczupłych rak lub  młodzieży, ma jedno co mi się już w nim podoba, podświetlenie inne niż gdzie indziej, gdzie swieci tlo, a cyfry sa czarne, tu w g100 swieca same cyferki jaskrawo zielonym switlem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,..zgadza się, g100 ciemnogranatowy z zoltymi napisami i wskazowka godzinowa, minutowa jest biala, dosyć maly dla szczupłych rak lub  młodzieży, ma jedno co mi się już w nim podoba, podświetlenie inne niż gdzie indziej, gdzie swieci tlo, a cyfry sa czarne, tu w g100 swieca same cyferki jaskrawo zielonym switlem. 

 

o,i chyba nie przeplacilem, kosztowal 49 F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za jakosc, ale sprzet jest beznadziejny.

 

To nie sprzęt, tylko przyłożyłeś aparat 2 cm od zegarka, a tak to prawie żaden sprzęt nie zrobi dobrego zdjęcia.

Nie czepiam się, rzecz jasna, tylko podpowiadam.

 

A zegarek fajny, zawsze lubiłem ten model (choć nie koniecznie w tej kolorystyce).


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być Romek jest Romek. W 2018 gst

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe plany to DW-5600, ale bez pośpiechu...

 

Plan zrealizowany i porzucony jednocześnie (kupiłem i sprzedałem). Teraz z tyłu głowy chodzi GST, ale to już plan na 2018, więc nie ten wątek ;-)


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.