Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

slony

Guanqin z Alie

Rekomendowane odpowiedzi

i jak zwykle, pierwszy to zrzynka z IWC pilot a drugi z Longinesa

zawsze mnie drażni ,że Chiny mając taki potencjał nadal próbują jechać na swoim podróbkarskim koniku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej zasadzie można napisać, że IWC bezprawnie użytkuje wzór będący własnością ministerstwa wojny III Rzeszy. IWC był tylko jednym ze zleceniobiorców ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest japoński mechanizm, to jest chiński mechanizm z rodziny JHS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mechanizm stosunkowo rzadko spotykany, sądząc po zegarkach w jakich się znajduje i ich cenach jest gorszy niż parnisowe ST25 czy ST17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jaki mechanizm, dobry? 

Nie ważne czy to będzie ETA czy FHF czy jakiś ST, wszystko będzie zależało na jaki egzemplarz trafisz. Miałem kiedyś odtwarzacz video GoldStar kolega jako że bardziej dziany kupił video Sony kupił w PEWEX, mój GoldStar grał 14 lat bez żadnej ingerencji on swojego Soniaka 3 x taszczył do serwisu po czym odsprzedał i kupił drugiego Soniaka i ten też padł. Wszystko zależy od szczęścia na jaki egzemplarz trafisz.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.