Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Matt2405

GP Laureato

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze pisząc-średnio. Pewnie dlatego, że jakoś słabo mi podchodzą zegarki z białą tarcza. Ten kształt koperty, jej charakterystyczne ,,złamanie'' płynnie przechodzące w bransoletę zawsze kojarzyć mi się z IWC Ingenieur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko - piękny. Naprawdę bardzo ładny. Pewnie przez dwa dni ozdabiałby mój nadgarstek. A potem już tylko rotomat. Tak jak Inżynier.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przypomina AP RO - ale ten GP wyglada jak zegarek dla pana na emeryturze... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze. Stylizacja w kierunku AP RO jak zauważył Artme, ale dla emeryta to chyba nie :)

Stonowany, harmonia na tarczy, rozmiar 41mm jak najbardziej dla mnie prawidłowy. Taki porządny zegar do swobodnej marynarki na co dzień do biura. Trzeba by zobaczyć na żywo i wtedy dopiero oceniać, bo tak na płasko łatwo o zły osąd.

GP ma pecha do słabych marketingowców - manufaktura wyśmienita, a ciągle mocno w cieniu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kolekcję Laureato na SIHH tegorocznym, na żywo robi bardzo dobre wrażenie.

Zarówno mnogość wersji, wykonanie, design bardzo mnie przyjemnie zaskoczył. Duży plus dla GP.

Widać, że na tę linię stawiają jako na wiodącą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.