Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pechagto

Fenomen GA100

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi wytłumaczyć fenomen GA100? Gdzie się nie obejrzeć ktoś go ma na ręce. Na grupach gshockowych co chwilę ktoś się chwali nowym, ciągle widzę zapytania o autentyczność. Wydaje się to też być najchętniej podrabiany gshock.

Co on takiego w sobie ma, że jest tak pożądany?

(zdjęcie poglądowe)

1ecfbf161486816df5051b8d65ab4179.jpg

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mi się ten zegarek nie podobał. Jak patrzę na zwykłą wersję pozytywną to mi słabo :(

Jak bym już miał kupić to tylko taki co jest na zdjęciu w pierwszym poście ;)

Ludzie biorą,bo jest wielki,kolorowy i w akceptowalnej cenie dla większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie, w miarę tani i wielki, a teraz jest "moda" na taki duże zegarki. ;)

A czy pożądany?.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w miarę tani i wielki, a teraz jest "moda" na taki duże zegarki. ;)

A czy pożądany?.. ;)

Dokładnie :)

Już gdzieś kiedyś mówiłem, że wersja pozytywna wygląda jak by mu ktoś gdzieś kiedyś kopa w j...ja zasadził :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że to najbardziej festyniarski G wszech czasów to i popyt na niego duży. :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam te ga-100 nie są wcale takie złe, robią bardzo dobre pierwsze wrażenie i jak ktoś wspomniał wydają się być w zasięgu nabywców :)

Sam chętnie bym upolował jakiegoś taniego ga-100 do modowania tylko niestety nie tanieją dużo jako używki. Przed nowym ciągle się powstrzymuje, bo mam ga-110 z prawie tym samym modułem.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wtakim razie jest to najlepkej sprzedająca się seria w PL?

Ma ktoś dostęp do takich danych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że GA-100/GA-110 to najlepiej sprzedająca się seria G-Shock na świecie (nie tylko w PL) od czasów DW-5600 i DW-6900, inaczej co chwilę Casio by nie dodawało do palety modeli kolejnego wariantu kolorystycznego. Dobrze dobrana cena w stosunku do oferowanych funkcji, odważny design, nie rozumiem jak można tego nie rozumieć?

 

A GA-100-1A1 z pierwszego zdjęcia nie jest kolorowo odpustowy, i IMHO jest fajny, żeby on jeszcze był w rozmiarze DW-6900 to bym go nosił codziennie.

 

Przy Kingu GX-56 to ten zegarek jest stonowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobrze dobrana cena w stosunku do oferowanych funkcji, odważny design, nie rozumiem jak można tego nie rozumieć?

 

:)

Właśnie tego nie rozumiem. Przecież tam nawet nie ma solara, nie mówiąc już o synchro. Taki gwm5610 przy nim to jest dopiero wypas, a w podobnej cenie.

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jak z golfem czy passatem - pelno tego na drogach i juz patrzec nie mozna, a mimo tego sa uwielbiane niewiedziec czemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie tego nie rozumiem. Przecież tam nawet nie ma solara, nie mówiąc już o synchro. Taki gwm5610 przy nim to jest dopiero wypas, a w podobnej cenie.

 

Tapaltak

Dokładnie,nawet toto podświetlenia ''ludzkiego'' nie posiada ;) tylko jakieś coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

 

... Taki gwm5610 przy nim to jest dopiero wypas, a w podobnej cenie.

 

Ale mały, i wskazówek nie ma. Z daleka nie widać. A funkcje... komu one potrzebne?.. ;) Ważne, żeby na łapie było widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to G. Ma wskazówki więc kojarzy się bardziej dojrzałe... O cenie nie mówię. Dla mnie to kwintesencja zegarka człowieka pracującego. Cytując Clarcsona cytujacego kogoś tam "najszybsze są auta wypożyczone... kiedy ostatnio miałeś obroty na czerwonym polu w swoim aucie? W wypożyczonym się nie boisz..." tak ten zegarek wygląda bardzo schludnie i nie szkoda go nigdzie bo jest tani.

Mam ten model od 2012- mój number one at all.

 

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w podobnej cenie? Jak różnica cenowa między tymi modelami to jakieś 2/3 ceny GA-100. Coś wam się pomyliło.

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam, sprawdzilem i rzeczywiscie - ga100 tanszyvo jakies 150zl zalezy gdzie szukac

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenomen rozumiem choc model mi sie nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA100-1A1 to fajny zegarek, wskazówki łatwo widoczne, lcd nie widoczne, podświetlenie tylko wskazówki ogarnia

zegarek wygodny, lubie go 

więc nie rozumiem tych wszystkich kolorów i cudów w GA110, dzięki którym nawet odczytanie godziny na wskazówkach nie jest

intuicyjne ;) wiele kolorów w GA100 też jak dla mnie nie do przyjęcia na ręce ale skoro się sprzedają to znaczy że popyt jest

 

BTW

zwróćcie uwagę że jest cała masa podróbek, często też w kolorach których nie ma w org


obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenomen GA-100?

To proste. Zegarek ciekawy, tani, duży przez to zauważalny.

To podstawowy G-Shock (pancerny niezatapialny czasomierz).

Trafia Casio tym modelem w określoną grupę konsumentów a, że ona jest zauważalna przez założyciela wątku....

Dobrze, że Casio ma duży wybór modeli a przez to każdy coś dla siebie wyszuka.

GA-100 to prostota zamknięta w dużym "odpustowym" "G".

Jednym ta "odpustowa" prostota pasuje innym nie - istotne aby posiadacz miał dobry nastrój. :)

Ja go mam........

Nastrój i GA-100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.