Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
deejaydiego

Reef Tiger Air Bubble

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosiłbym o parę słów na temat tego zegarka i ile orientacyjnie jest wart. Dostałem go na święta, jednak szkoda by leżał na półce i się kurzył. Znalazłem oczywiście oferty w sklepach, ale nie chce mi się w nie wierzyć.

 

http://www.reeftiger.com/air-bubble-skeleton-rga703-pwb.html

http://www.reeftiger.co.uk/aurora/air-bubble/aurora-air-bubble-rose-gold-skeleton-dial-rt6500-automatic-mens-watch.html

post-94991-0-25832000-1483277371_thumb.jpg

post-94991-0-45229700-1483277379_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś wydał kilkaset pln za taki zegarek to niestety mógł lepiej wybrać.

Intencje pewnie były dobre , sprawdź czy możesz zwrócić do sklepu z którego był kupowany.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada mi zapytać, mam tylko kartę gwarancyjną więc sam tego nie załatwię, a tak realnie ile mógłbym za niego dostać gdybym go chciał sprzedać w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

air bubel raczej ..

próbuj na portalach aukcyjnych bo żaden miłosnik zegarkow raczej tego nie zechce 

jak dla mnie wartosc jedynie sentymentalna jesli juz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada mi zapytać, mam tylko kartę gwarancyjną więc sam tego nie załatwię, a tak realnie ile mógłbym za niego dostać gdybym go chciał sprzedać w Polsce?

Mimo wszystko spróbuj zwrócić.

Sprzedać będzie ciężko.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po zdjęciu mechanizm jest taki sam jak w zegarkach Jaragar, jakość wykonania chyba też taka sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak sądzisz? Po tym co zdążyłem przeczytać, wiem że chińskie zegarki są kontrowersyjne, ale jeśli ktoś wie co tam cyka i decyduje się na zakup to chyba nie jest z nim tak źle? Zwłaszcza że link który podesłałem wyczerpuje temat dogłębnie. Zegarek dobrze wykonany lecz bez wątpienia chiński, wszystkie zegary ruchome, stal i szkło ok, więc co z nim nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele informacji zawartych w tych linkach to kłamstwa. Jeleń którego złapałeś zapłacił przynajmniej 50% za dużo

Edytowane przez Obik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po zdjęciu mechanizm jest taki sam jak w zegarkach Jaragar, jakość wykonania chyba też taka sama

sądząc po zdjęciach na stronie producenta, to w środku siedzi jakaś wcale przyzwoita wersja mewki. czyli kilka półek nad jaragarem.

oczywiście sprzedanie tego za 900 złotych to świetny interes dla sprzedającego, ale to jest zegarek wart 2 stówy (może trochę więcej, jeśli jest przyzwoicie wykonany), IMO, nie 40 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hrabia masz rację, dopiero później dopatrzyłem się że to jest ST25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aliexpress coś w podobie około 100$ przynajmniej, jeśli wierzyć w opis i porównując szczegóły. W zegarku z tego linku cyka chyba coś innego, poza tym stylistyka i wykończenie też sporo inne. Nie mówię że za 400 nie znajdę czegoś w podobie, ale to już przesada.

post-94991-0-30514500-1483354980_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn. to w tym Tygrysku to jakaś wersja tego mechanizmu, który jest w tym Parnisie, tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę sie wymądrzać, bo nie wiem, ale obserwuje tą markę już od jakiegoś czasu i zapowiada się dobrze. Tak, jest to chiński zegarek. Nie. Nie jest to szajs typu szanghaj. Raczej coś w stylu Pagani Design, albo ciut lepiej. Ja mam jednego pagańca za kilka stów i jest to mój najlepszy zegar ever. Niezawodny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.