Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
deejaydiego

Reef Tiger Air Bubble

Recommended Posts

Witam. Prosiłbym o parę słów na temat tego zegarka i ile orientacyjnie jest wart. Dostałem go na święta, jednak szkoda by leżał na półce i się kurzył. Znalazłem oczywiście oferty w sklepach, ale nie chce mi się w nie wierzyć.

http://www.reeftiger.com/air-bubble-skeleton-rga703-pwb.html

http://www.reeftiger.co.uk/aurora/air-bubble/aurora-air-bubble-rose-gold-skeleton-dial-rt6500-automatic-mens-watch.html

post-94991-0-25832000-1483277371_thumb.jpg

post-94991-0-45229700-1483277379_thumb.jpg

Jeżeli ktoś wydał kilkaset pln za taki zegarek to niestety mógł lepiej wybrać.

Intencje pewnie były dobre , sprawdź czy możesz zwrócić do sklepu z którego był kupowany.

Deus Dona Me Vi

Nie wypada mi zapytać, mam tylko kartę gwarancyjną więc sam tego nie załatwię, a tak realnie ile mógłbym za niego dostać gdybym go chciał sprzedać w Polsce?

Nie wypada mi zapytać, mam tylko kartę gwarancyjną więc sam tego nie załatwię, a tak realnie ile mógłbym za niego dostać gdybym go chciał sprzedać w Polsce?

Mimo wszystko spróbuj zwrócić.

Sprzedać będzie ciężko.

Deus Dona Me Vi

Najlepiej od złotówki. Jeśli jest jakieś minimum, poniżej którego nie zejdziesz, to ustal cenę minimalną.

Biorąc pod uwagę, jakie dziwolągi znajdują nabywców, może uda się wyrwać parę złotych.

Powodzenia.

Sądząc po zdjęciu mechanizm jest taki sam jak w zegarkach Jaragar, jakość wykonania chyba też taka sama

Czemu tak sądzisz? Po tym co zdążyłem przeczytać, wiem że chińskie zegarki są kontrowersyjne, ale jeśli ktoś wie co tam cyka i decyduje się na zakup to chyba nie jest z nim tak źle? Zwłaszcza że link który podesłałem wyczerpuje temat dogłębnie. Zegarek dobrze wykonany lecz bez wątpienia chiński, wszystkie zegary ruchome, stal i szkło ok, więc co z nim nie tak?

Wiele informacji zawartych w tych linkach to kłamstwa. Jeleń którego złapałeś zapłacił przynajmniej 50% za dużo

Edited by Obik

Sądząc po zdjęciu mechanizm jest taki sam jak w zegarkach Jaragar, jakość wykonania chyba też taka sama

sądząc po zdjęciach na stronie producenta, to w środku siedzi jakaś wcale przyzwoita wersja mewki. czyli kilka półek nad jaragarem.

oczywiście sprzedanie tego za 900 złotych to świetny interes dla sprzedającego, ale to jest zegarek wart 2 stówy (może trochę więcej, jeśli jest przyzwoicie wykonany), IMO, nie 40 złotych.

@hrabia masz rację, dopiero później dopatrzyłem się że to jest ST25.

Na aliexpress coś w podobie około 100$ przynajmniej, jeśli wierzyć w opis i porównując szczegóły. W zegarku z tego linku cyka chyba coś innego, poza tym stylistyka i wykończenie też sporo inne. Nie mówię że za 400 nie znajdę czegoś w podobie, ale to już przesada.

post-94991-0-30514500-1483354980_thumb.jpeg

Nie chcę sie wymądrzać, bo nie wiem, ale obserwuje tą markę już od jakiegoś czasu i zapowiada się dobrze. Tak, jest to chiński zegarek. Nie. Nie jest to szajs typu szanghaj. Raczej coś w stylu Pagani Design, albo ciut lepiej. Ja mam jednego pagańca za kilka stów i jest to mój najlepszy zegar ever. Niezawodny!