Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sebolski

pobyt w Warszawie,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

od 09 stycznia do praktycznie 12 stycznia będe w Warszawie służbowo. Hotel Atos ,przy ulicy. Mangalia 1. Gdzie w pobliżu jest jakiś fajny lokal do spożycia piwka lub czegoś po prostu alkoholowego?:) Nie znam miasta, nie chcę też za  daleko się oddalać od hotelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarmistrzowska na Muszyńskiej. Mają dobre belgijskie piwa, świetną domową kuchnię, której konsumpcję umili dźwięk zegarów ściennych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest to najbardziej imprezowa czesc stolicy:) bedziesz miec samochod? 

zainstaluj ubera, oplaca sie najbardziej na jazde po Warszawie chcac pic :) 

polecam knajpe Szara Eminencja, ale to na Ursynowie..nie najblizej niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarmistrzowska na Muszyńskiej. Mają dobre belgijskie piwa, świetną domową kuchnię, której konsumpcję umili dźwięk zegarów ściennych.

 

ano chyba to pozostaje :)

nie jest to najbardziej imprezowa czesc stolicy:) bedziesz miec samochod? 

zainstaluj ubera, oplaca sie najbardziej na jazde po Warszawie chcac pic :)

polecam knajpe Szara Eminencja, ale to na Ursynowie..nie najblizej niestety..

 

bez samochodu niestety, ale pić aż tak nie zamierzam bo szkolenia czekają na drugi dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kilku piwkach może ten czas się drastycznie wydłużyć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no dobra, ciut więcej :) ale wpadnę do lokalu gdzie jak widziałem na stronie był kurs dla kolekcjonerów i amatorów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciut mniej :), 2km to około 20 spaceru...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Raczej ciut mniej :), 2km to około 20 spaceru...

 

Może kolega przewiduje powrót na czworaka ;)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ma być wóda i golonka, a co z "dziewczynkami"?  :)

 

W tej dzielnicy jest trochę ładnych dupeczek. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Domaniewska-ładna ? :)

 

 

 

 

 

 

 

Wiem,wiem :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to jesteś na zadupiu. Napij się piwa na miejscu.

Na Domaniewska udajesz się do Mordoru a tam wstąp do galerii Mokotów jest kilka fajnych zegarkowych sklepów.

Jadąc na domaniewską będziesz mijał stacje metra "wilanowska" tam wsiadaj i wal do centrum albo "świętokrzyska" chociaż niekoniecznie... ale możesz jechać przy "wilanowskiej" droga ta sama.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to jesteś na zadupiu. Napij się piwa na miejscu.

Na Domaniewska udajesz się do Mordoru a tam wstąp do galerii Mokotów jest kilka fajnych zegarkowych sklepów.

Jadąc na domaniewską będziesz mijał stacje metra "wilanowska" tam wsiadaj i wal do centrum albo "świętokrzyska" chociaż niekoniecznie... ale możesz jechać przy "wilanowskiej" droga ta sama.

 

sklepy pewnie takie co współczesne zegarki są. Ja zwolennik cccp i ussr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj ze Staruszkiem on ma fajną kolekcję ussr i cccp, a ma blisko - pewnie chętnie się spotka na małą wódkę przed wieczornym piciem. Pewny gość i klamry z ust nie puszcza!


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj ze Staruszkiem on ma fajną kolekcję ussr i cccp, a ma blisko - pewnie chętnie się spotka na małą wódkę przed wieczornym piciem. Pewny gość i klamry z ust nie puszcza!

pomyslimy:) szukam paru rzeczy w tym przekładnie do rodiny, może coś się uda znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Na stegnach to nie zaszalejesz. A w tych hotelach nawet bym bezpanskiego psa nie zostawił ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to jesteś na zadupiu. Napij się piwa na miejscu.

Na Domaniewska udajesz się do Mordoru a tam wstąp do galerii Mokotów jest kilka fajnych zegarkowych sklepów.

Jadąc na domaniewską będziesz mijał stacje metra "wilanowska" tam wsiadaj i wal do centrum albo "świętokrzyska" chociaż niekoniecznie... ale możesz jechać przy "wilanowskiej" droga ta sama.

 

A czy na tej całej Domaniewskiej jest jakaś dobra miejscówka, gdzie można w miarę tanio zjeść (no i możliwie zdrowo jak się da) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Jest największy Mall w Warszawie, Galeria Mokotów. Napewno coś znajdziesz. Nie sposób przegapić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to rzadko wychodzę jeść do barów. Po pierwsze w pracy nie mamy aż takiej długiej przerwy. Po drugie nie odkryłam jeszcze żadnego baru w okolicach Domaniewskiej, w którym jedzenie autentycznize by mi smakowało. Najczęściej robię sobie jedzenie wcześniej w domu wieczorem. Jakieś kanapki, ewentualnie makaron.Zdarza mi sie również przynieść do roboty gotowe jedzonko:

http://www.oyakata.com.pl/produkty/japonskie-dania/japonski-kurczak-teriyaki - tego typu

Szczególnie jak zostaje dłużej i chce mi się czegoś na ciepło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci polecam podjechac metrem do ronda onz i zajrzec do chmielarni na ulicy twardej. Jesli lubisz piwo to bedziesz zadowolony :-)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.