Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Martini3g

Przywitanie się.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim :)

Nazywam się Marcin, lat 26 i mieszkam we Wrocławiu. Po 2 miesiącach anonimowego przeglądania forum, postanowiłem się zarejestrować. Skłoniła mnie do tego chęć posiadania pierwszego zegarka automatycznego. Dzięki forum znam już budowę zegarka (tak z grubsza). Liczę na dalsze chłonięcie wiedzy o czasomierzach. Tematem zaraził mnie brat, który kupił sobie Tissot'a Le Locle. Działający mechanizm mnie zahipnotyzował. Do tej pory Miałem w życiu 2 zegarki: czarne, plastikowe, kwarcowe CASIO (prezent komunijny chyba:) i Tissot'a T-Touch Expert (18stka).Teraz czas na automat:)

 

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie,

Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Komunijne Casio trzymać ze względów chociażby sentymentalnych.

Świat automatów przed Tobą.

Powodzenia.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez michalpotok
      Hej!
      Jestem dość nowy w świecie zegarków (niewiele ponad rok), ale wpadłem po uszy.
       
      Żona, dzieci, buldogi francuskie i motocykl. I drugi motocykl.
       
      I kilka sikorów
       
      Przedstawiam świeży nabytek z jeszcze świeższym paskiem. Wiecie, od kogo

    • Przez Olszynka
      Witam wszystkich, założyłam konto, bo jedyny zegarek jaki kupiłam to Casio G-Shock. Nigdy nie przymierałam się do poważnego zegarka, ale nadszedł ten czas. Chętnie poczytam opinii doświadczonych użytkowników i poznam historie pewnych marek.
    • Przez Akubadzia
      Dobry wieczór,
      dziękuje za przyjęcie do grupy. Mam na imię Jerzy, moje zainteresowania to historia, meble i ich renowacja, do niedawna chodziłem po polach z detektorem metali. Przyszedł chyba czas na zegary ..... ale te stare ..... Z przyjemnością i zainteresowaniem czytałem i czytam dyskusje toczące się na forum i umieszczane na nim wiadomości i pewnie zostanę na nim na długo.
       
      Pozdrawiam całe Grono ....
       
    • Przez Cloud
      witam forumowiczów 
    • Przez Piotoman
      Witam,
      Pierwszy raz jako zalogowany
      Wcześniej tylko anonimowo czytałem interesujące mnie wątki, teraz się odważyłem i jestem z Wami.
       
      Pozdrawiam
      Piotr
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.