Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

goman

które seiko EDC ?

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się nad zakupem swojego EDC ze stajni seiko

padło na wersje z czarną tarczą

na placu boju pozostało dwóch zawodników

SRP 703 i SARB033

koszt srp to jakieś 600-700

sarb wyjdzie 1300

 

wizualnie podoba mi się bardziej srp i zastanawiam się czy dopłacać te 600-700 więcej do sarba

są jakieś za i przeciw ?

 

pomimo małego nadgarstka przyzwyczaiłem się do sporych sikorów i martwi mnie trochę rozmiar sarba

ma ktoś srp może i mógłby się wypowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dopłacił . Wielkość jak najbardziej ok.

Lepszy mechanizm .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Jeżeli bardziej podoba się SRP, a i rozmiar lepiej pasuje - nie ma się nad czym zastanawiać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jak się przyzwyczailes do większych zegarków to sarb na początku będzie wydawał się za mały. Ja tam miałem ale już się do niego przyzwyczaiłem i go polubiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby budżet był większy, to powiedziałbym, że SDGM003. No ale to już trochę większy koszt.

Z tych dwóch SARB.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad zakupem swojego EDC ze stajni seiko

padło na wersje z czarną tarczą

na placu boju pozostało dwóch zawodników

SRP 703 i SARB033

koszt srp to jakieś 600-700

sarb wyjdzie 1300

 

wizualnie podoba mi się bardziej srp i zastanawiam się czy dopłacać te 600-700 więcej do sarba

są jakieś za i przeciw ?

 

pomimo małego nadgarstka przyzwyczaiłem się do sporych sikorów i martwi mnie trochę rozmiar sarba

ma ktoś srp może i mógłby się wypowiedzieć ?

Mam srp i dla mnie jest ok. Robi ok.+5 sek.na dobę.Przed zakupem mierzyłem mniejsze zegarki ale ten był najbardziej odpowiedni,tyle że mój nadgarstek to 19cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16.5 tyle że płaski i noszę nawet 44 :)

 

napicane z P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się, ale trochę zabawnie wygląda to pytanie: "czy dopłacać?" Z mojego, ograniczonego i skromnego budżetowo punktu widzenia, dopłacić można np. 200 zł do zegarka w przedziale 1500-2500 zł lub, powiedzmy, 1000 zł do zegarka w przedziale cenowym np. 10-15 tysięcy. Z podanych przez Ciebie kwot wynika, że za sumę, którą musiałbyś wydać na jeden zegarek, budzący pewne Twoje drobne wątpliwości, musiałbyś zapłacić tyle, że mógłbyś za równowartość nabyć dwa egzemplarze modelu, który wydaje Ci się podobać i Ci odpowiadać. Dla mnie to rozwiązuje dylemat. :);)

srp703k1-3.jpg

srp703k11.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się, ale trochę zabawnie wygląda to pytanie: "czy dopłacać?" Z mojego, ograniczonego i skromnego budżetowo punktu widzenia, dopłacić można np. 200 zł do zegarka w przedziale 1500-2500 zł lub, powiedzmy, 1000 zł do zegarka w przedziale cenowym np. 10-15 tysięcy. Z podanych przez Ciebie kwot wynika, że za sumę, którą musiałbyś wydać na jeden zegarek, budzący pewne Twoje drobne wątpliwości, musiałbyś zapłacić tyle, że mógłbyś za równowartość nabyć dwa egzemplarze modelu, który wydaje Ci się podobać i Ci odpowiadać. Dla mnie to rozwiązuje dylemat. :);)

(...)

 

LSE napisz proszę co to za model. Bardzo podobają mi się fale na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może kodzik rabatowy do creationwatches?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że masz wąski nadgarstek. A czy 17,5 cm to jest ok na taki zegarek (srp703) ? Bo z tego co tu czytam to raczej tak.

 

Domyślam się, że planujesz tam kupić srp703. Możesz napisać jaka będzie jego finalna cena razem z podatkami i innymi kosztami (niby piszą, że przesyłka DHL gratis) ? Nigdy nie kupowałem przez Paypal i nie wiem ile muszę mieć tam złotówek, żeby po przewalutowaniach zmieścić się w "całej" cenie (167 euro plus wszystkie pozostałe koszty). Rozumiem, że to sprawdzony sklep tutaj na forum ? Jakiego czasu dostawy do PL się spodziewasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość urko12

Piszesz, że masz wąski nadgarstek. A czy 17,5 cm to jest ok na taki zegarek (srp703) ? Bo z tego co tu czytam to raczej tak.

 

Domyślam się, że planujesz tam kupić srp703. Możesz napisać jaka będzie jego finalna cena razem z podatkami i innymi kosztami (niby piszą, że przesyłka DHL gratis) ? Nigdy nie kupowałem przez Paypal i nie wiem ile muszę mieć tam złotówek, żeby po przewalutowaniach zmieścić się w "całej" cenie (167 euro plus wszystkie pozostałe koszty). Rozumiem, że to sprawdzony sklep tutaj na forum ? Jakiego czasu dostawy do PL się spodziewasz ?

Możesz zarejestrować się w kantorze walutowym Alior Banku, zmówić karty w euro i usd, Następnie zarejestrować je na PayPal zakupić odpowiednią ilość interesującej Cię waluty i zapłacić bez przewalutowania, ew. cło i Vat płacisz w złotówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za uwagi i sugestie

po kilku dniach namysłów,oglądania filmików i zdjęć decyzja zapadła

właśnie zamówiłem SRP703J1 :P

 

tak do wiadomości innych którzy się zastanawiają na kosztami to jak się "uda" to wyjdzie 720 jak nie to 900

 

trzymajcie kciuki :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanko czym się różnią te SRP703K1 od J1 ? Bo na youtube więcej filmików z wersją K1.

 

EDIT: no jak to ptaku a nazwą ;) Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym się nie różnią, ale niektórzy forumowicze mają pierdolca, żeby mieć "bardziej japońskie" Seiko, na przykład ja mam takiego pierdolca :D


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam forum od kilku dni i przekonaliście mnie do automatu. Automat ma duszę, trzeba o niego dbać i nie można o nim zapominać, jak z kobietą... Na 99% będzie to srp703. Szukam go od 2 dni, ale nie mogę go nigdzie znaleźć. Wszyscy tu piszą, że można go dostać poniżej 1000 zł, a ja głupieję kompletnie, bo w każdym sklepie jest out of stock. Chyba, że źle szukam... Czy mógłbyś podrzucić konkretny link do strony, z której go zamawiałeś ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dziś dostałem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pisemko z UC :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, znaczy zegarek dojechał.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup 14.01

Wysyłka 20.01

W moich rękach 8.02

 

 

napicane z P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

66f5ab5e228f3f1e40f49fa2a62018b9.jpg

 

napicane z P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.