Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WatchTime

WatchTime Vacheron Constantin Patrimony Moon Phase Retrograde Date – SIHH 2017

Rekomendowane odpowiedzi

 

<p>Kolekcja Patrimony marki Vacheron Constantin kojarzy się z elegancją i klasyką. Tym razem manufaktura pochwaliła się modelem ze wskazaniami faz Księżyca oraz powracającym wskazaniem datownika. Jako napęd tego czasomierza posłużył kaliber 2460 PDL z automatycznym naciągiem, stworzony we własnej manufakturze. W zależności od wersji, mechanizm pracuje w kopercie z białego lub różowego złota (średnica: 42,5 mm). Wskazania faz Księżyca są […]</p>

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Vacheron dla mnie mial zawsze to "coś", to ten akurat ma "tego" mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie - przekombinowany... :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mnie się zegarki podobają, ale ich opis to dno. Wcale się nie dziwię, że autor podpisuje się jako "Redakcja". Wstyd przy czymś takim użyć imienia i nazwiska. Wracając do Vacherona, ciekawi mnie czy firma odświeży modele Patrimony Ref. 81180. W tym roku przypada 60 lat od momentu wprowadzenia na rynek pierwowzoru do którego nawiązują. Jeszcze tylko kilka dni i wszystko będzie jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak myślałem, że nie wytrzymasz i coś napiszesz odnośnie opisu mechanizmu, bo jest po prostu słaby. 

 

A sam zegarek? Mi się nawet podoba, szczególnie wersja w białym złocie. Może i dzieje się trochę na tarczy, ale nie jest to odpustowa "jakość". Wydaje mi się, że tarcza nie jest przeładowana, a koperta w klasycznym kształcie jest kwintesencją elegancji. Tak na szybko chciałbym jeszcze dodać, że wg mnie w tym modelu liczy się przede wszystkim serce i wspaniały kalendarz...a nieco ekstrawagancka tarcza dodaje mu tylko uroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak myślałem, że nie wytrzymasz i coś napiszesz odnośnie opisu mechanizmu, bo jest po prostu słaby. 

 

 

Jaki opis mechanizmu ? Nie ma opisu . Może nie miało go być nawet ?

To krótka kilku zdaniowa notka na temat zegarka . Taki format rozumiem .

Oczywiście jakiś forumowy przemądrzałek na przykład , mógłby na podstawie opisów w kilku innych publikacjach stworzyć pseudo-autorski opis mechanizmu .

Pewnie w tym przypadku ktoś uznał , że  to zbędne gryzmolenie jest .

Może informacja jest za skąpa , no cóż , można poszukać pełniejszej .

Internet zaprasza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście z założenia była to tylko wzmianka o nowym modelu, w takim razie przepraszam autora.

 

...

Może informacja jest za skąpa , no cóż , można poszukać pełniejszej .

Internet zaprasza .

 

Trzeba będzie skorzystać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jaki opis mechanizmu ? Nie ma opisu . Może nie miało go być nawet ?

To krótka kilku zdaniowa notka na temat zegarka . Taki format rozumiem .

Oczywiście jakiś forumowy przemądrzałek na przykład , mógłby na podstawie opisów w kilku innych publikacjach stworzyć pseudo-autorski opis mechanizmu .

Pewnie w tym przypadku ktoś uznał , że  to zbędne gryzmolenie jest .

 

Jeszcze trzeba rozumieć co się pisze. A jeżeli ktoś uważa opis mechanizmu zegarka za zbędne gryzmolenie, to zdecydowanie powinien zmienić obiekt swoich zainteresowań. Co do WatchTime - moim zdaniem "opracowania" w takiej postaci to spamowanie forum. Gdyby to ode mnie zależało, to już dawno WT wyleciałby z klubowego kanału RSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.